Neįprasčiausias, išskirtingiausias tavo matytas anime

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mao
    a.k.a. Lzq

    • 2006 07 25
    • 223

    #31
    kimi ga nozomu eien. Labai liudnas, labai jeginis ir labai jeginis. 2x kad isitikintumet Geresniu anime nesu kolkas mates.
    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

    Comment

    • voiceofdeath
      Rimtas forumo narys

      • 2006 10 23
      • 119

      #32
      Neiprasciausias matytas turbut Angel sanctuary gaila kad labai trumpas tik trys ova'os bet istorija paliginus su manga baigiasi vietoje ir laiku,manga mano nuomone per daug istesta aisku neiprastas del tragiskos pabaigos ir pacios idejos-uzdrausta meile,demonai transvestitai,pluole angelai ir pasaulis kuraime dievas jau senai mires.
      Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
      Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

      Comment

      • maiindeg

        #33
        Greiciausei Rozen Maiden ir Rozen Maiden Traumendia nes ten pagrindini vaidmeni atlieka senos gamybos europietiskos leles kurios turi super galiu bet seip labai geras anime man patiko

        ai dar nu ir Serial Experiments: Lain iskirtinis
        Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2006-10-24, 20:47.

        Comment

        • SNcheZ

          #34
          Man tai neiprastas pasirode excel saga anime Nesu dar mates Tokio parodijos tipo anime, o shiaip dar nerealus berserk, elfen lied ir GTO .

          Comment

          • Botaro
            Akuma


            • 2005 11 17
            • 196

            #35
            Atama Yama,siulau kiekvienam paziuret
            I have the Holy Lance

            Comment

            • monoguruoshii

              #36
              Le portrait de petite cossette neiprasciausias anime kury esu maciusi, tik 3 episodai, bet anime labai graziai nupiestas ir tiesiog siuzetas keistas, bet idomus. Ziurint sy anime apema keistas jausmas...Siulyciau sugaisinti 1 valanda su biskiu ir perziureti sy anime. Beto menininkams arba dailes megejams sis anime turetu labai patikti. Galbut net ikvepti, heh?

              Comment

              • monoguruoshii

                #37
                Le portrait de petite Cossette torrent'as - http://torrentportal.com/details/169...1_-_03.torrent
                arba
                http://www.animeyume.org/series.php?...&show=torrents

                Comment

                • Tsume200
                  Narys
                  • 2006 10 22
                  • 55

                  #38
                  /m\^_^/m\

                  "Kigeki", "Neon genesis evangelion", "Berserk"
                  sigpic
                  Save me from nothing Ive become

                  Comment

                  • bushwacka
                    toks mldc

                    • 2006 10 31
                    • 78

                    #39
                    Samurai Champloo kietas anime :P turi savo stiliu, geras pieshimas ir muzika. Tai vat rekomenduoju. Dar neblogi "beck" neiprastas toks, ir GANTZ ;]
                    Paskutinis pakeitimas nuo bushwacka; 2006-10-31, 21:04.
                    “Society, my dear, is like salt water, good to swim in but hard to swallow.” - Arthur Stringer

                    Comment

                    • Audria
                      Labai pikta. Neerzinti

                      • 2005 09 25
                      • 98

                      #40
                      Jop GANTZ man irgi patiko O siaip man gana sunku isskirt pacius geriausius anime,nes man jie visi yra ipatingi ir isskirtini,nes neidomiu as neziuriu

                      Comment

                      • one-off_fan
                        Anime Otaku

                        • 2006 06 07
                        • 51

                        #41
                        Zanras drama valdo

                        Manau, kad isskirtinio neturiu, nes jeigu pradesiu vardinti nesugebesiu sustoti, taciau labai patiko Samurai X OVA's ir nezmoniskai Trigun...
                        sigpic
                        Celebrate for ANIME

                        Comment

                        • Katsu
                          Hajimemashite



                          • 2007 01 18
                          • 192

                          #42
                          Jei pamineti tikrai isskirtini (mano nuomone) ir idejomis ir piesimu, muzika - tai 100% uz Ayakashi ~ The Japanese Classic Horror. Kuria neseniai pervadino i Samurai Classic Horror. Bet kaip pavadinsi - nepagadinsi. Is viso sudaro 3 istorijos 11-oje ep'u. Zinot, kad ir nedaug dar maciau anime, bet sis tiesiog uzbure. Klasikines japoniskos siaubo istorijos, pilnos prasmes, didingumo ir teisingumo. Kiekvienos story piesimas skiriasi, tad dar idomiau ziureti. Rekomenduojama kiekvienam anime fanui.

                          Comment

                          • Sable
                            The Hitchhiker





                            • 2005 03 11
                            • 1530

                            #43
                            Taip, taip. Pritariu, rekomenduotinas labai paziuret yra tas Ayakashi. Nesakyciau, kad neiprasciausias ar kazkoks 'keistas' anime, veikiau jau tiesiog gan originalus kurinys.

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2910

                              #44
                              Berserkas be kalbu. Minimum shtampu, kavajaus..... Nieko panasaus dar nemaciau.

                              Comment

                              • Vicious

                                #45
                                Didziausias gliukas matytas buvo "Professor Dan Petory's Blues" anime. Is pirmo ziurejimo sunku suprast, ka ten norima irodyt

                                Comment

                                Working...