Neįprasčiausias, išskirtingiausias tavo matytas anime

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Myojin`
    Tiesiogiai iš miško
    • 2006 03 04
    • 84

    #16
    Kigeki!!!
    neesu mates nieko panasausi i ji

    Comment

    • Angel of Death

      #17
      D.N.Angel...... Net neapibudinsiu kodel...

      Comment

      • Augiszz
        Anime Man
        • 2006 02 04
        • 37

        #18
        Dragon Ball... Man neiprasciausias nes jis tooooooox ilgas ir tooooooox lamishkas

        Comment

        • SantaClaws

          #19
          sakyciau bokusatsu tenshi dokuro chan(club-to-death angel dokuro chan ar kazkas pns)...blin jis man kazkoks keistas pasirode

          Comment

          • Nebu
            Syscemos Valdovas

            • 2006 08 07
            • 199

            #20
            Na neiprasciausi tai turbut butu: Gankutsuou (Tuo pat ir vienas ispudingiausiu, geriausiu matytu) ir Angels egg vat jo taip ir viso nemaciau bet kiek ziurejau tikrai kazkas ispudingo... jokiu nereikalingu dialogu, siurelistinis cyber punk pasaulis... net siurpas krecia beziurint.
            O daba pasigailėsi!!!

            Comment

            • arna
              emptiness

              • 2006 06 20
              • 1064

              #21
              nesu daug anime matęs, tačiau pastebėjau, kad kiekvienas anime į kurį įdedama daug darbo, turi savyje kažką išskirtino; pvz idėjinis užtaisas, techninis atlikimas... žiūrint į ką anime daugiau koncentruojasi. kiekvienas geras ir įdomus anime turi savyje kažką tokio, tad jei reiktų kažkurį įvardinti, gautusi tikriausiai koks 10-ukas

              Comment

              • Eisas Kuperis
                Simintis Sun


                • 2006 01 25
                • 355

                #22
                Mano matytu anime sarašas irgi neilgas (kurk kas ilgesnė gautų, bet vis dar laukenčiu savo eilės. t.y. žiemos). Anime skirtingi, tas taip. Bet manau jog per laiką ir skaičių nusistovį tokie tarytum rėmai. Dauguma, anime pagal taisykles ar kažkaip panašiai. Ir štai paukš kažkas kone pritrenkiančio. Ispudingas (arba visiškai nugrybavęs į pievas), dar niekur nematytas piešimas, ypatinga idėja, galų gale anime prie kurio nelimpa nė vienas žanras. Na ir t.t. ir panašiai. Manau tokių nėra daug.

                Comment

                • arna
                  emptiness

                  • 2006 06 20
                  • 1064

                  #23
                  Chojin desetsu Urotsukidoji

                  na, vienas iš tokių gana keistų matytų anime būtų:
                  Chojin desetsu Urotsukidoji
                  - "Urocukidodzi1 - Legenda apie superdemoną";
                  - "Urocukidodzi2 - Superdemono sugįžimas";
                  - "Urocukidodzi3 - Superdemono paslaptis";
                  - "Urocukidodzi4 - Superdemono mūšis".
                  Tai iš esmės serialas ir mačiau tik tiek, kiek čia nurodžiau. Man jis neįprastas pasirodė tuo, kad čia faktiškai sumaišyti vos ne visi anime žanrai (na, gal nėra, siaubo): tai ir veiksmas, ir mistika, ir fantastika, ir ....hentai. Iš pradžių šį anime žiūrėjau kaip hentajų, bet kuo toliau, tuo labiau supratau, kad idėjinis šio filmo užtaisas yra visai kitas:
                  - čia daug mitų, padavimų (nežinau ar jie tikri japoniško folkloro, ar sugalvoti animatorių);
                  - tam tikros filosofijos apie pasaulio sukūrimą, sunaikinimą, vystymasį (na, bent man tai pasirodė gana originalu);
                  - meilė ir draugystė (tarp šio anime herojų);
                  - ir hentajiškos scenos (iš esmės geriau pagalvojus faktiškai visuose senovės rytų mytuose ir apsakymuose yra daug atvirai aprašomų meilės, prievartos scenų; tad tokie hentajiški vaizdeliai iš esmės tik dar labiau sustiprina šio anime idėją ir jų rodymas čia gana logiškas);

                  - vieną iš minusų šiame anime įžvelgiau tame, kad kai kur galėtų ir nebūti tų hentajiškų scenų - na jos ne visai į temą ir gana niūriai atrodo tie vaizdeliai.

                  Comment

                  • osiris

                    #24
                    Tenjou Tenge The Past Chapter

                    Comment

                    • Zaigetzu
                      Kovinis Tinginys

                      • 2006 02 21
                      • 44

                      #25
                      na... pats neiprasciausias anime man "Key the Metal Idol"... tiesa net negalejau isziuret 15 seriju... kazkaip beziurint acibodo labai... tai tik pradzia paziurejau ir gala daugiau negalejau ishkest, baigus ziuret tryniau lauk ishkart... kazkuom mane jis blogai veike ir todel jis MAN ir yra pac isskirtiniausias nes animu kurie taip sh mane veiktu dar nebuvau ziruejes...

                      a ir dar vienas keistas anime... labaj banalus ir kvailas animas man pasirode gakuen heaven... krc baxuru mejles man tikrai nepatinka ir sita anima siunciaus nes galvojau (nezinojau kas ten per...) kad ten kazkas faina bus a atsisiunciau geju parada... :/
                      Paskutinis pakeitimas nuo Zaigetzu; 2006-09-26, 14:08.
                      _______

                      Comment

                      • Shizuka

                        #26
                        Vienas neiprasciausiu mano matytu anime tikriausiai "Samurai Champloo". Soundtrack nerealus (nu man jie nepatinka, bet jie taip ten pritinka) dar tie buki bajeriai ir iskart po to einancios rimtos temos. Nu nerealus anime kokio an svieto dar nebuvo...
                        Utawarerumono dar toks gan neiprastas pasirode, toks starwarsiskas ir kartu indeniskas, op toks kazkoks keistokas (nu as nesakau, kad man jis patinka, bet nu jir toks... toks...)

                        Comment

                        • hanaretsu
                          Beealzebub
                          • 2006 08 19
                          • 135

                          #27
                          nu nežinau ar labai išskirtinis... tiesiog anime. bet daugmaž visi anime išskirtini, nebent jau visiškas sh būtų. Tiesa, Tenjou Tenge buvo tiesiog išskirtinai atstumiantis

                          Comment

                          • Sable
                            The Hitchhiker





                            • 2005 03 11
                            • 1530

                            #28
                            Autorius Zaigetzu
                            na... pats neiprasciausias anime man "Key the Metal Idol"... tiesa net negalejau isziuret 15 seriju... kazkaip beziurint acibodo labai... tai tik pradzia paziurejau ir gala daugiau negalejau ishkest, baigus ziuret tryniau lauk ishkart... kazkuom mane jis blogai veike ir todel jis MAN ir yra pac isskirtiniausias nes animu kurie taip sh mane veiktu dar nebuvau ziruejes...
                            Hehe, jo keistokas, bet tuo paciu ir ne anime. Kaip pats rasei idomiai uzveikia jisai. Ir istikruju kai kuriom erzinanciom vietom norisi jungt lauk, bet kazkaip tai visa praziurejau ir dabar prisiminus norisi dar syki paziuret. Gaila istryniau irgi.:dizzy:

                            Comment

                            • Ruki
                              [Baka]
                              • 2004 10 30
                              • 21

                              #29
                              hah, Utavarerumono ziurejau pirma 11 epu... hm... gana neiprastas tokio, "indenisko" stiliaus anime neesu maciusi
                              Rain, the Little Girl, and My Letter - tikraj neiprastai trumpas anime
                              hehe ^^"

                              Comment

                              • Peliukas

                                #30
                                Maciau daug gan keistu ir isskirtinu anime, bet "Cat soup" man paliko didziausia ispudi . Is pirmos paziuros jis atrodo gan vaikiskai, taciau is tikruju sukelia daug minciu ir brandziai asmenybei. Tai lyg pasaka, tikro pasaulio parodija, kur kiekviena akimirka pralekia amzinybe ir palieka isimintina ispudi. Sis 1 serijos filmukas aprepia viska, nuo musu kambario 4 sienu iki viso pasaulio ir net pacio Dievo. Verta paziureti

                                Comment

                                Working...