anime soundtracks...

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Shizuka

    #16
    Man labiausiai patiko Fruit basket, Bleach & wolfs rain

    Comment

    • Angel of Death

      #17
      Keleta is Naruto, D.N.Angel, InuYasha, X, S.E.Lain ir School Rumble....

      Comment

      • Qone
        Rimtas forumo narys

        • 2006 08 28
        • 156

        #18
        Na dabar puciuos Hellsing OST... Tikrai geras. Cia rasit nemazai saudtracku: 85.249.228.30(ftp)
        Paskutinis pakeitimas nuo Qone; 2006-08-28, 13:21.

        Comment

        • hanaretsu
          Beealzebub
          • 2006 08 19
          • 135

          #19
          Va dar ką noriu paminėt tai Shingetsutan Tsukihime. nerealus, bet Wolf's Rain nieks nepralenks(na, ben ne dabar )

          Comment

          • Laimonas
            Rimtas forumo narys

            • 2006 08 20
            • 109

            #20
            man tai siuo metu geriausias yra BECK`o tikrai labai gerai uzveda mano megstamiausias o wolfs raine tai kazko lb ypatingo ner

            Comment

            • Zaigetzu
              Kovinis Tinginys

              • 2006 02 21
              • 44

              #21
              naruto paciu pirmuju seriju galo soun trackas, Great Teacher Onizuka (GTO) visi soundtrackai patinka :rolleyes: , berserk, wolfs rain (nu ce jau neitin), hellsing ( ).......

              nu db neatsimenu daugiau... jei prisiminsiu tai parasysiu, nu bet tuos kur ishvardinau tai daznai paklausau
              _______

              Comment

              • LonelySoul
                Spanglas :D
                • 2005 12 15
                • 6

                #22
                Rekomenduoju "Tsubasa Chronicles" soundtrack'us paklausyt man jie pasirode vieni is geriausiu ir neiprasciausiu.
                lalala!
                Life is just a temporary torture before hell...so lets try to make that torture a little bit more fun...plz?

                Comment

                • Dai-Katana
                  Podcast or Death




                  • 2004 10 04
                  • 686

                  #23
                  Metal>J-Music

                  Kaip negatyviai žiūrintis į OST'us, kažkaip įsiminiau tokius kaip "Mushishi", "Mononoke Hime" kelis gabalus (ten labiau į folklorą kažkokį nešė), "Taxhnolyze"... Kaip ir nebepamenu daugiau nieko Visgi geriau jau apsistosiu ties savo prog. rock/metal...

                  P.S.: Elektroninė JP muzika, kad ir kaip bebūtų keista, bene geriausia (mano nuomone).

                  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                  Comment

                  • niekšas
                    forumo idiotas

                    • 2006 08 23
                    • 544

                    #24
                    Niekshas tai klauso tik anime ir computer gamez muzikos,jokios kitos.
                    labiausiai tai man Rurouni kenshin:no junjou na kanjou, kimi ni fureru dakede, Izumi you-dame, heart of sword ir t.t.(as dabar to klausau ).Dar Hellsing fainas,Chrono Crusade pradzios klipas,ir dar daug kitu kurios tingiu vardint.
                    bet kuriuo atveju anime muzika kieciausia

                    Comment

                    • Uchiha Sasuke
                      Objective -->> A-So-Ko
                      • 2006 10 07
                      • 28

                      #25
                      Dbr kaip tik bleach ir naruto soundtrackus klausau daugiau nlb ir turiu...

                      Comment

                      • voiceofdeath
                        Rimtas forumo narys

                        • 2006 10 23
                        • 119

                        #26
                        saip patiko "Angel sanctuary","Hellsing","G.i.t.s" ir kazkodel "Greengreen"(bent jau open themsas) ost'ai dar "Lunar legend:Tsukihime" neblogas (nors ir liudnas),o "Gunslinger girl" kazkodel prinime Jaspero kido kuryba (aka hitman serijos zaidimai)
                        Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                        Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                        Comment

                        • Out-break

                          #27
                          Mano manymu jei anime yra idomus ( o neidomiu sunku rast ) tai jo OST ir buna tikrai geras
                          o siaip perzejas anime susisaudau OST ir klausau

                          Jei ivardinant tai "Ghost in shell 2nd GIG" "Rurouni Kenshini" "Helsingo" op ir ed labai patiko
                          "Bleacho" "Black Lagoon" "Great Teacher Onizuka"
                          Moralas:taip ir pradejau klausyt japonisko muzono
                          Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2006-10-26, 13:44.

                          Comment

                          • Sable
                            The Hitchhiker





                            • 2005 03 11
                            • 1530

                            #28
                            Šiaip, pastaruoju metu dažnai .hack ost'o klausaus - toks biski liudnokas, bet smagus paklausyt. O jei bendrai, tai Initial D ost'as visai geras jp rock'o pvz. (grupė 'move'), GITS ir Wolf Rain ost'as neblogas (Yoko Kanno). Na, Black Heaven animo ost'as irgi prie gero roko prirašyt galima. Na ir Escaflowne Tv seriju ost'as neblogas (ypač berods op - Mystic Eyes)

                            Comment

                            • seijuri
                              Nya!
                              • 2006 02 16
                              • 59

                              #29
                              na, man labai patinka(dievinu ) rurouni kenshin ir inuyasha soundtrack'ai.
                              never get a girl mad.....
                              especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

                              Comment

                              • Peliukas

                                #30
                                Samurai champloo visai nieko, Helsing neblogas, Wolves rain intro geras... Nu zodziu dar daug geru dainu yra. Faktiskai beveik is kiekvieno anime isspesciau bent viena gera gabala

                                Comment

                                Working...