most violent anime

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ojisama
    Narys
    • 2005 07 23
    • 23

    #16
    Prieko cia Blood+ ? Cia seileta melodrama, nieko jame ziauraus nera Filmas ziauresnis bet irgi iki kitu anime jam toli...

    Comment

    • Lax..
      reLaxed




      • 2005 12 24
      • 516

      #17
      Heheheh...nezonojau....pavadinimas, aprasymas, skamba sitaip:
      Blood sukinantis monstras(kazkokiu pavadinimu) gyvena vietoveje A, o vietoveje B gyvena mergina(kazkokiu vardu), pas kuria viena dienas atvaziuoja bicas, iteikia katana ir pasako, jog ji assasine...Kazkokiu budu jie turi susitikti ir kapotis....maciau promo...,bet ten nebuvo kazko a.k.a. berserko,bet tikiuosi, kazko daugiau =>

      Comment

      • Stone
        Tylus senbuvis

        • 2005 09 01
        • 19

        #18
        Nieko tam Blood+ ziauraus nemaciau, o filmas tai is vis sh
        µTorrent | Why BitComet sucks
        CCCP codec pack | K-Lite Codec Pack

        Comment

        • Youka
          bishoujo

          • 2006 01 30
          • 335

          #19
          mhm. gungrave`o i sita kategorija as irgi neskirciau. idomi ten tokia istorija. gerai isvystyti veikejai, kas jau man ima atrodyti retas atvejis. istorija papasakota irgi gana issamiai, tai ir tos "ziauresnes scenos tampa "neesme". be to, kaip filmai apie mafija, tai ir gungrave'as turi savita, zanrui budinga nuotaika, bet ziauria ir kruvina jos tikrai nepavadinciau.

          maciau blood.the last vampire. na, man tai ten pasirode sleiksciai amerkietiskas, veiksmas vyksta per halloweena, ipainiojama armija, ar koks velnias. veikejai jau tokie shallow, nu niekas absoliuciai neuzkabino. del ziaurumo..neatsimenu tiksliai, bet lyg ir buvo kazkokia scena metro..

          mamoru oshii cia padirbejo????
          NEMANIAU...nepatiko, X( feh!

          Comment

          • Youka
            bishoujo

            • 2006 01 30
            • 335

            #20
            tai va, pagaliau prisedau prie Genocyber.. o_0
            kazkokia koncentruota shyza. kai bandziau papasakot, apie ka ten ir kaip kas, tai nelabai pavyko, supratau, kad viskas, ka as ten pamaciau, tai vien Gore Gore Gore ir dar su labai neaiskia motyvacija (pasauline taika ir asmeniniai pasiekimai mokslo srityje). as ta savo nuotaika kraujui tada patenkinau koroshya, o dabar tai jau nezinau, kaip as dar 4 OVAs susistumsiu ^^" thehee...

            ***

            bet veliau tas genocyber igavo sioki toki storyline'a, vis delto ...

            ***

            4 epe supratau minti - kadangi pagrindine organizacijos mintis buvo padaryti taiku pasauli be ginklu, is to evoliucionavo tas visas genocyber angelas-monstras, kuris nuo zemes pavirsiaus nuslave beveik visus didelius miestus ir stambesnes bazes, tai pasaulis taikus ir beginklis = tuscias pasaulis ^^"
            Paskutinis pakeitimas nuo Youka; 2006-03-14, 19:30.

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #21
              Siaip primirsau tokia dar ova Bio Hunter. O primirsau todel, kad ja beziuredamas pora kartu uzsnudes buvau. Bet kaip prisimenu yra ten prievartos kazkiek...

              Comment

              • mamm

                #22
                Bl zmones tai jus DUOSIT TOKIU PUSLAPIU KUR ATSISIUST GALIMA

                Comment

                • Sable
                  The Hitchhiker





                  • 2005 03 11
                  • 1530

                  #23
                  Ok, cia rasi Bio Hunteri. Ir ramiai, ramiai. Paieskot galetum is tikruju ir pats. Jei turetum su tuo sunkumu, tada dar suprantama butu...

                  Comment

                  • POOLY

                    #24
                    Emuleeee aaaa (as ja turiu) meslas kaip letai siuncia ka daryt ? pakurt edonkey2000 ar bearshare bet blem pas mane toks netas kad tik vakarais siusti galiu ( is neto ) atrodo teks gyventi be nauju animu

                    Comment

                    • Dai-Katana
                      Podcast or Death




                      • 2004 10 04
                      • 686

                      #25
                      Nesamonė tas Bio Hunter... Kas liečia žiaurumą tai ten nėr jo arba tiesiog nepadaro tokio įspūdžio. Žiaurios scenos buvo Gantz, kurio aš negaliu pakęsti, ir gal netgi tame sename gerame Genocyber.

                      Texhnolyze kiek žiaurokas, bet tiesioginių vaizdų jame nėr. jei būtų dai vajė vajė >.>

                      SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                      Comment

                      • Sable
                        The Hitchhiker





                        • 2005 03 11
                        • 1530

                        #26
                        Na, manau Bio Hunter retam zmogui patiktu. Kaip jau rasiau auksciau, kai ji ziurejau tai uzsnudau kelis sykius. Bet kazkokios scenos ziaurumo vis gi buvo. Nepamenu tik kokios -.-'
                        Visi geri siaip jau ir isvardinti -'-

                        Comment

                        • Dai-Katana
                          Podcast or Death




                          • 2004 10 04
                          • 686

                          #27
                          Nu man jis nebuvo nuobodus, tiesiog ner toks jau labai žiaurus.

                          Dar "Fist Of The North Star" galima priskirti prie sproginejančių mėsų kategorijos (labai senovinis piešimas ir siužetas ne ką geresnis). Kam patinka senoviški animai gal kaipnors patiks ir šits.

                          Kad ir legendiniam "Akira" galima pamatyti kažkiek žiaurumo. Man ten pavyzdžiui žiauriausia vieta buvo, kai užlipo ant stiklinės ir susibadė koją >.>

                          SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                          Comment

                          • Youka
                            bishoujo

                            • 2006 01 30
                            • 335

                            #28
                            imo akira nera labai violent.
                            tiesiog "mind blowing" o_0

                            Comment

                            • Dai-Katana
                              Podcast or Death




                              • 2004 10 04
                              • 686

                              #29
                              "Akira" aš tik šiaip paminėjau kad ten yr žiaurių scenų, nors ir neitin smurtinis jis. Nežinau, bet šiaip maišosi man visi animai kur bent kiek kraujo yr. Man labiau emocinis ir psichologinis smurtas siužete patinka, o ten visokie pjaustymai, kapojimai nedaro man didelio įspūdžio... Kai kuriems tie kraujai svarbiau už viską.

                              SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                              Comment

                              • cyb3rpunk

                                #30
                                na ash dar nedaug anime mates, bet is matytu tai Kite buvo ziaurokas...

                                Comment

                                Working...