Problemos su tėvais dėl anime žiūrėjimo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SaMe-chan
    always online

    • 2010 07 16
    • 81

    #46
    Pamenu kai tik gavau interneta pirmas dalykas buvo sedejimasprie pc ir knisimas filmu ir animes
    kai buvau 14 metu as per naktis sededavau ir ziuredavau, elektros kainos ateidavo tokios kad mano mama mane vos ne muzdavo kad nieko neveikiu tik tuos animacinius filmukus kaip mazas vaikas ir teziuriu. Tada sumazejo mano susidomejimas ir tik kart kartem isijungdavau paziuret koki anime filmuka. Kai suejo 18 vel uzsivedziau ir sededavau nuo 16 valandos iki 6 ryto per naktis online ziuredama anime D

    mama taip ziauriai supyko ir pradejop rekt, o buvo kip tik pries egzaminus tai ji padare toki smagu dlayka man, paeme ir atjunge interneta 3 menesiam tam kad mokyciaus o neziureciau anime ;DD

    Tada pamenu buvom labai susipykusios del to, atrode kad manes nesupranta jog megina kazkokia mano dali tiesiog isplest is manes, kuri nepanaikinama.

    Bet dabar man jau 20 metu ir mano tevai pradejo suvogt kad nieko nebus cia su manim ir tais anime naikinimais, tai pradejo nebekreipt demesio i tai kad as ziuriu juos, net pradejo klausinet ka gero ziuriu , net NowJapan padejo kostiuma darytis (gaila negalejau juo pasinaudoti >_< )

    Galiu pasakyti, kad tevai yra tevai ir apie sita musu aistra mano kad tai tik vaiku zaidimas, mastau kad tiesiog reiktu neuzsiminti jiems nieko ir gyventi toliau, uz kazkokias svajones ar pomegius taves niekas negali teisti, nes esam kiekvienas unikalus ir turime savo nuomones...

    TAD PERLA LAIKYKIS IR KAZKADA MANU IR TAVE SUPRAS TEVAS IR VISKAS SUSIKLOSTYS FOR YOU OK ^^

    + + =

    Comment

    • Kanda
      Rašytojas

      • 2010 09 25
      • 236

      #47
      Gera gija xD. Taip - kai tetia pamate, kad ziuriu songoka ir pats JI pamate, nes buvo vienas TV .Verkdavau, kai jis noredavo ziureti kazka kita. Po to karto tetia susidare prasta nuome apie anime ;D ( DABAR KAI UZAUGAU SUPRANTU JI) visus anime jis vadina GOGAIS ir mano tapetus ( fui gogai visur ) XD . Mamai tai dzin, bet kai galvojau apie stojima - isgirde zodi animacija puldavo i isterija ir vis pasakodavo, kad galiu iskart vieta uzsiimti salia konteinerio, nes ir animacijos neisgyvensiu (as ta fakta zinojau, bet linkau surizikuoti ) ir imdavo kokias teises studijas kisti ...na tevai supranta tik pinigu kalba ir reputacija pries pazistamus. Ai dar bairis buvo - kai man buvo uzejusi Hellsingo manija pas mane visur kabejo Alukardas su Seras. Na ir ka - atvaziavo gimines su mociute is gudaus Varenos misku kaimuko, kuriai apie 85 metai, tyra krikscionybes apraiska, nesuvokia pasaulio is uz dzukijos misku ;D Ji pamate mano sienas - vos soko negavo ir liepe tevui (ji jo motina) kviesti kuniga !!!!!! O as is pykcio pareiskiau, kad dar nesu krikstyta ir neketinu teketi uz krikscionio ir vis gasdinu, kad japona surirasiu ar koki negra, musulmona, nes mano tevai siokie tokie rasistai ;/ - tai is vis tevui pylos dave ;D Na o as susitersiau reputacija pries giminiu gvardija ( visi kala, kad prazusi vaikeli ), bet man dzin XDDDDDDD tai va
      Paskutinis pakeitimas nuo Kanda; 2010-10-08, 10:15. Priežastis: Panaikinau -neguoskit ;D
      DA , tumblr :P

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #48
        Kanda, niekas tavęs ir neguos, kaip elgiesi - taip elgiasi su tavimi. Gasdinti tėvus senas ir neveikiantis triukas, be tėvų kol kas tu niekur nepabėgsi. Neturi ryžto - negasdink kitų. Nes galu gale savo žodžiui nebusi šeimininkė. Gasdinti tėvus kad rasi ne baltos odos berną išvis kvaila, nenuostabu kad susiteršia tavo reputacija, jinai kol kas ir čia toli gražu nešvyti.

        Comment

        • Kanda
          Rašytojas

          • 2010 09 25
          • 236

          #49
          Tu nepazisti mano tevu ... XD Tikrai nepazisti.... jei tokia mane isaugino jaaa ir mano giminaiteliu ... as nekovoju - jie tai priima kaip uz kova - na ir tu . Man reik viska primti juoko forma - nes beviltiska yra kazka aiskinti
          Paskutinis pakeitimas nuo Kanda; 2010-10-08, 10:14. Priežastis: vel klaidu pridirbau XD
          DA , tumblr :P

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            #50
            O taip, kiekvieno atskiro individo tėvai yra blogiausi pasaulyje. Ir kur aš tą girdėjau...

            p.s. aiškiau rašyk, chaosas.

            Comment

            • Kanda
              Rašytojas

              • 2010 09 25
              • 236

              #51
              Jie geri teveliai - tik del poziurio i mano uzsiemimus ;D Nemoku aiskiai rasyti - sakiniai visad buvo ir yra painus ... ir dar klaidu padirbu , bet cia jau mano isprusimas kaltas - nemegsau gramatikos.Ir kadangi rasau su dviem pirstais - tai apkeiciu dvigarsius vietom ir dar Caps Lock ispaudziu kai nereik . Oky oky nepyk jau taip - GERAI MYLESIU JUOS DAR LABIAU ir maziau busiu vulgari . ;D
              Paskutinis pakeitimas nuo Kanda; 2010-10-08, 10:50.
              DA , tumblr :P

              Comment

              • SaMe-chan
                always online

                • 2010 07 16
                • 81

                #52
                Karine situacija. Tevai nera blogi jie tik kartais nesupranta siuolaikinio jaunimo ir viskas. Nereikia gi sitaip pyktis ir vienas ant kito pulti ^^

                Lets be friends. vaikai gyvenkime draugiskai :>

                + + =

                Comment

                • Kanda
                  Rašytojas

                  • 2010 09 25
                  • 236

                  #53
                  Cia niek nesipyksta - rimtai per daug stumiu ... Gerai pagalvoju - savo vaikams daryciau panasiai... ;D Pajutau nusvitima ...;D
                  DA , tumblr :P

                  Comment

                  • xipzo
                    I hate IDIOTS

                    • 2009 04 16
                    • 224

                    #54
                    Geriausias varijantas.... Go find your own place... This always helps
                    My Anime List <---
                    Waiting for Peacefull summer...

                    Comment

                    • silveris
                      Burma-Shave

                      • 2008 04 20
                      • 20

                      #55
                      Generation gap. Nekišk tėvui anime, o pati siųskis ir žiūrėk ramia galva tikiuos domestic violence neužsiiminėja
                      and when they pulled her from the wreck you know she
                      still had on her shades
                      they say that dreams are growing wild just this side of
                      burma shave

                      Comment

                      Working...