Problemos su tėvais dėl anime žiūrėjimo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Perla
    Rašytojas

    • 2010 04 06
    • 223

    Problemos su tėvais dėl anime žiūrėjimo

    Mudu su tėčiu amžinai pykstamės dėl to, kad mėgstu anime. Iki šių metų vasaros pabaigos gyvenau pas močiutę ir dėl anime jokių problemų nekilo. Paskui persikėliau gyventi pas tėvus. Tėčiui niekad nepatiko, kad žiūriu anime, o kai pradėjom gyventi kartu - pasidarė dar blogiau: man draudžiama siųstis anime, kurti AMV ar bent užsiminti apie anime ir t.t. Bet koks anime paminėjimas baigiasi riksmais. Tėtis amžinai kartoja, kad anime kūrėjai nieko neuždirba, anime niekas nežiūri, Linkomanijoj visko prikrauta, bet niekas nesisiunčia, Simpsonai ir Šrekas garsūs visame pasaulyje, juos visur rodo ir visi žiūri, o anime niekur nerodo... Nusibodo klausytis, kad 99% mano minčių apie anime ir, kad daugiau nieko nežinau (nors tai ir netiesa). Pavargau su tėčiu ginčytis, be to jei tie ginčai ir toliau tęsis, tai tapsiu isterike. Kartą pasiūliau kartu pažiūrėti 5 Centimeters Per Second ir The Girl Who Leapt Through Time su lietuviškais titrais, bet likau išbarta. Siūliau pažiūrėt nors tas kelias Higurashi serijas su lt titrais, bet vėl nieko nepešiau. Live action gal ir žiūrėtų, bet nėr su lt titrais (angliškai beveik nesupranta).
    Mama mielai su manim žiūri anime, o tėtis nekenčia visko kas susiję su anime ir neleidžia man žiūrėti.
    Taigi noriu paklausti - ką daryti? Ar Jums kyla panašių problemų?
  • Futari
    AZ rėmėjas



    • 2007 01 07
    • 1094

    #2
    Maniškiai nelabai kreipia dėmesį ką aš ten žiūriu. Šiaip pirma juokėsi iš manęs, bet vėliau susigyveno tiek su anime, tiek su cosplay pomėgiu ir dabar jam neprieštarauja, o su cosplay tai netgi padeda. Išvis kas per tėtis ten pas tave? Galima į anime nekreipt dėmesio, galima vertinti neigiamai, bet kad iki riksmų daeitų? O__o Keistai čia. O tu nebandei ieškot mamos užtarimo? Gal paprotintų tėvą, kad be reikalo šumą kelia. Kas ką nori tas tą žiūri juk. Demokratiškos sąlygos kaip ir turėtų būt.

    Comment

    • Evil_of_Darknesz
      Suicide is painless...

      • 2006 04 09
      • 998

      #3
      Yra trys variantai:
      a) nusipirk Death Note ir jame įrašyk tėvo vardą;
      b) mesk žiūrėti anime;
      c) išsikraustyk iš namų ir pradėk gyventi savo gyvenimą;

      Comment

      • Perla
        Rašytojas

        • 2010 04 06
        • 223

        #4
        re: Problemos su tėvais dėl anime žiūrėjimo

        Autorius Futari
        Maniškiai nelabai kreipia dėmesį ką aš ten žiūriu. Šiaip pirma juokėsi iš manęs, bet vėliau susigyveno tiek su anime, tiek su cosplay pomėgiu ir dabar jam neprieštarauja, o su cosplay tai netgi padeda. Išvis kas per tėtis ten pas tave? Galima į anime nekreipt dėmesio, galima vertinti neigiamai, bet kad iki riksmų daeitų? O__o Keistai čia. O tu nebandei ieškot mamos užtarimo? Gal paprotintų tėvą, kad be reikalo šumą kelia. Kas ką nori tas tą žiūri juk. Demokratiškos sąlygos kaip ir turėtų būt.
        Mama mėgina užtarti, bet baigiasi taip pat. Mano tėtis (kaip ir amžiną atilsį prosenelis) pripažįsta tik vieną nuomonę - savo. Kiti neturi teisės galvoti kitaip nei jis.

        Autorius Evil_of_Darknesz
        Yra trys variantai:
        a) nusipirk Death Note ir jame įrašyk tėvo vardą;
        b) mesk žiūrėti anime;
        c) išsikraustyk iš namų ir pradėk gyventi savo gyvenimą;
        a) lol pasiūlymas gan geras, bet praėjus pykčiams gerai sutariam
        b) jei šitai tęsis ir toliau, ko gero taip ir nutiks
        c) mielu noru tai padaryčiau, bet neturiu pinigų

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #5
          Autorius Perla
          Tėtis amžinai kartoja, kad anime kūrėjai nieko neuždirba, anime niekas nežiūri, Linkomanijoj visko prikrauta, bet niekas nesisiunčia, Simpsonai ir Šrekas garsūs visame pasaulyje, juos visur rodo ir visi žiūri, o anime niekur nerodo...
          Toks jausmas kad jis amerikoniškų pažiūrų rasistas o_O
          Taip kišti šreka ir tuo labiau simpsonus nuo kurių ir taip visi jau ilgus metus kvailėja... Dar gerai kad disnėjaus smegenų plovimo nekiša...

          O šiaip patarimas būtu toks, nekišk jam anime jei nenori, siųskis ir žiūrėk, kai nematys, o jis tegul mėgaujasi tuo amerikonišku šlamštu...

          Comment

          • Roshia
            tik viens galvoj dalykas
            • 2010 09 09
            • 3

            #6
            .
            Paskutinis pakeitimas nuo Roshia; 2023-10-06, 23:33.
            Gamzee. I like Green Day...
            ... I can't even think of no songs from Green Day now, haha. Damn, man.

            Comment

            • Abalys
              Nope!

              • 2010 07 20
              • 1136

              #7
              Žiaurus tėvas.
              Tikrai, žiūrėk kada jis nemato, nėra namie ar dar kaip nors. O su juo bekalbant nei neužsimink apie tai. Jeigu jau tapo amerikietiško šlamšto auka, o dar tokio charakterio - tai ir liks auka.

              Pasiskaičius atrodo, kad man gerai kai niekas nieko nesako, kad žiūriu, skaitau, piešiu, verčiu anime/manga

              Comment

              • neva.
                Naujokas
                • 2010 09 20
                • 8

                #8
                gal duok tėvui pasiskaityti kas yra anime, ko galima iš anime pasisemti, kokių dvasinių vertybių ten galima rasti. tėvas kalba, kad neužsidirbsi ant anime, tai jis ganėtinai didelis materialistas! čia gi tik pomėgis..
                kiek tau metų? tėvą pateisinčiau tik jei tau kokie 35 būtų, o tu gyventum jo name, nedirbtum, o per dienas tik anime žiūrėtum ;D
                Smile is the easiest way to face things. Even if it's a fake one.

                Comment

                • Kastetas
                  regular everyday guy

                  • 2009 12 04
                  • 341

                  #9
                  Idomu kad isvis tevas zino kas tas anime ir t.t. kiba Pripasakojai. Ir da palyginimai Simpsona iir srekas. Keista. Vopsim tiesiog ziurek anime kai jo ner duh XD Arba uzsirakink kambary ir neileisk jo.

                  Comment

                  • PaperAngel
                    (V)(;,,,;)(V)

                    • 2008 12 01
                    • 249

                    #10
                    Man irgi taip buvo, bet kita situacija, pas mane visi nusistate pries smurta internete ir pan stuff, tai vienzo kai pamatydavo kad ziuru ka nors kur duoda i kaulus irkart imdavo aiskint kaip tai negerai ir kad tai veikia psichika xD po kiek laiko atsikniso ir nebekreipia demesio ka as ziuriu

                    Patarimas butu toks-ziurek su ausinem, ne taip atkreips demesi arba isvis ignora mesk, nes gadintis sau nervus del to nera reikalo, tuo labiau, kad kiekvieno skonio reikalas ka ziuret
                    Spoileris:

                    Comment

                    • Perla
                      Rašytojas

                      • 2010 04 06
                      • 223

                      #11
                      Autorius neva.
                      gal duok tėvui pasiskaityti kas yra anime, ko galima iš anime pasisemti, kokių dvasinių vertybių ten galima rasti. tėvas kalba, kad neužsidirbsi ant anime, tai jis ganėtinai didelis materialistas! čia gi tik pomėgis..
                      kiek tau metų? tėvą pateisinčiau tik jei tau kokie 35 būtų, o tu gyventum jo name, nedirbtum, o per dienas tik anime žiūrėtum ;D
                      Pataikei - mano tėtis didelis materialistas. Man 17 metų, mano abu tėvai niekur nedirba. Kadangi mes gyvenam vieno kambario bute, tai nėra jokios galimybės užsirakinti ir neleisti. Simpsonų jis nežiūri (ir ačiū Dievui, nes man jie šlykštūs), bet Šreką ir Ledynmetį labai mėgsta. Disnėjaus, laimė, nesiūlo.

                      Autorius Kastetas
                      Idomu kad isvis tevas zino kas tas anime ir t.t. kiba Pripasakojai. Ir da palyginimai Simpsona iir srekas. Keista. Vopsim tiesiog ziurek anime kai jo ner duh XD Arba uzsirakink kambary ir neileisk jo.
                      Kas yra anime - jis žino. Apie AMV irgi skaitė, kai pradėjo kibti, kad AMV kūrimas tik vaikų žaidimas. Ir nieko aš nepripasakojau. Tai tiesa.

                      Autorius PaperAngel
                      Man irgi taip buvo, bet kita situacija, pas mane visi nusistate pries smurta internete ir pan stuff, tai vienzo kai pamatydavo kad ziuru ka nors kur duoda i kaulus irkart imdavo aiskint kaip tai negerai ir kad tai veikia psichika xD po kiek laiko atsikniso ir nebekreipia demesio ka as ziuriu

                      Patarimas butu toks-ziurek su ausinem, ne taip atkreips demesi arba isvis ignora mesk, nes gadintis sau nervus del to nera reikalo, tuo labiau, kad kiekvieno skonio reikalas ka ziuret
                      Labai geras patarimas. Būtinai pasinaudosiu.


                      Ketvirtadienį tėvai išvažiuoja ir grįš tik šeštadienį. Galėsiu veikti ką noriu.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Perla; 2010-09-25, 21:55.

                      Comment

                      • Kastetas
                        regular everyday guy

                        • 2009 12 04
                        • 341

                        #12
                        O is kur jis zino?

                        Comment

                        • Futari
                          AZ rėmėjas



                          • 2007 01 07
                          • 1094

                          #13
                          Autorius Kastetas
                          O is kur jis zino?
                          Tikriausiai internete suranda.

                          Comment

                          • Perla
                            Rašytojas

                            • 2010 04 06
                            • 223

                            #14
                            Autorius Kastetas
                            O is kur jis zino?
                            Daug kartų aiškinau, kas per velnias tas anime yra. Kažkada jam skaičiau apie anime iš Vikipedijos.

                            Comment

                            • Semashke
                              U can call me Sema



                              • 2009 01 16
                              • 425

                              #15
                              Jo.... pas mane gan panašiai, tik su cosplay. Nežinau, gal man sesuo pavydi , kad turiu tokių hobių kaip anime ir cosplay, o ji aplamai jokių neturi, bet ji kiekvieną dieną man pradeda sakydama, kad aš nesveika, kad man reikia gydytis, kad guluosi ir keliuosi su viena mintim- anime, cosplay ir t.t. , paaiškinimai, kad tai man suteikia daug laimės jai nė motais susiriejam, apsižodžiuojam ir toliau darau savo, na dar kartais tėvai prikimba, kad tai ''darosi liga''. Gal ir taip, bet mano mintys toli gražu ne vien tik apie tai sukasi, darau savo ir gyvenu sau toliau, kas keisčiausia su tėčiu jau didžiąją daugumą Miyazakio peržiūrėjom kartu, so... Mano šeima tiesiog nenuspėjama, kartais kai neturi prie ko kibt lenda prie manęs ir aiškina, kad ''durnizmus'' žiūriu, kartais patys kartu su manim sėdi prie vieno ekrano
                              semashke.deviantart.com BLACKOUT

                              Comment

                              Working...