Mano nuomone pervertinti arba nepelnytai neįvertinti anime

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lantislt
    ♥♥♥



    • 2009 02 27
    • 135

    #31
    Ir ko jūs čia visi ginčijatės? Ar nuo to, kad kažkam kažkas patiko/nepatiko, jums tas anime tampa prastesnis ar geresnis? Man pavyzdžiui rūpi tik mano nuomonė. Gerbiu kitų nuomones ir niekada nesiruošiu ginčytis, jei jos nesutampa su mano.

    Comment

    • Baka
      For Christs Sake

      • 2007 09 11
      • 133

      #32
      Autorius Lantislt
      Ir ko jūs čia visi ginčijatės? Ar nuo to, kad kažkam kažkas patiko/nepatiko, jums tas anime tampa prastesnis ar geresnis? Man pavyzdžiui rūpi tik mano nuomonė. Gerbiu kitų nuomones ir niekada nesiruošiu ginčytis, jei jos nesutampa su mano.
      Nevisiems pavyksta visiskai atsiriboti nuo savo "jausmu" tam ar anam animui, tad ir gaunasi, jog kazkas stengiasi viena ar kita anima "apginti".
      Beto cia juk diskusiju forumas, nu tai ir diskutuoja zmones, kitaip visa si tema butu nereikalinga, joje tik butu skelbiami tam ar anam patike/nepatike animai, o tai jau niekam nereikalinga ir, atleisk dieve, neidomi informacija...

      Comment

      • Izzo
        one vs all, DIE AZ!



        • 2007 02 25
        • 1530

        #33
        Autorius Lantislt
        Ir ko jūs čia visi ginčijatės? Ar nuo to, kad kažkam kažkas patiko/nepatiko, jums tas anime tampa prastesnis ar geresnis? Man pavyzdžiui rūpi tik mano nuomonė. Gerbiu kitų nuomones ir niekada nesiruošiu ginčytis, jei jos nesutampa su mano.
        Be diskutavimo nematę gali klaidingą nuomonę susidaryt.
        SCREW YOU, PEOPLE!

        Comment

        • Ozis

          #34
          Man keista, kad yra isskirianciu Code Geass R2 kaip pervertinta, juk tarp reitingu MAL'e skirtumas yra tragiskai mazas, o vertinimus AZ galima palyginti tik is komenataru. Beto R1 bent man pasirode daug prastesnis - nulis veiksmo ir judejimo link galutinio tikslo, daug vaikisku melodramu ir "romantikos". R2 atsiranda verzlus veiksmas, judejimas link galutinio tikslo ir siek tiek politikos, manipuliacijos tampa masiskomis (=episkomis), vaikisku melodramu sumazeja ir "romantika" tampa vos vos brandesne.
          Kas del fanservice - tai jis pats savaime niekada nepadaro anime blogu. Kiek uzmaciau sioje gijoje, tai butent jis yra vienintelis priekaistas konkreciai R2.

          Mano manymu, Code Geass yra pervertintas (mazai logiskos, izuliai nepaisoma pasaulio desniu (pvz. mirtingumo), kazkiek vaikiskas), bet jis yra vertas vietas top 100tuke vien del episko sumanymo (o gal yra animas kur panasi mintis butu ir realizuota padoriau?).


          Noretusi uzstoti Honey and Clover - negalima jo musti del to, kad jis nera melodrama. Tai jau kazkiek subjektyvu.
          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-05-28, 10:50.

          Comment

          Working...