Kiek laiko skiriate anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • karolisvis
    I..Hate..All..off..you.

    • 2008 05 25
    • 229

    #46
    As skiriu anime... visa savo gyvenima ir ne biskio daugiau
    Run, live to fly, fly to live, do or die.
    Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

    sigpic

    Comment

    • Dwesk
      Rimtas forumo narys

      • 2008 12 27
      • 162

      #47
      Per šias atostogas tai skiriu po kokias 1-2h į dieną, o kai i šūlę einu tai max 1h

      Comment

      • Zen-zen
        Shiro

        • 2008 12 21
        • 15

        #48
        Nuo 2 iki 12 valandų - priklauso nuo dienos, anime ir nuotaikos.

        Comment

        • Synchro
          byatch!
          • 2009 01 02
          • 24

          #49
          3 h maximum ir tai su pertraukom ir tik jei buna laiko. Nesuprantu kaip kiti sugeba 12-18 h ziureti anime nepykit, bet tokiems sakau: get a life O_O

          Cheez, mate!

          Comment

          • Firo
            Obvious troll is obvious

            • 2008 06 24
            • 313

            #50
            I lul'd, mes esame hardcore! XD

            Matyt tu naujas in Anime (+ Soul Eater man tai kužda). Nepyk, bet tokius kaip tu aš vadinu... wannabe. Na, ne kaip tas wannabe, bet dar tik pradedantis. Tau Anime tikriausiai būdas atsipalaiduoti, bet kitiems gal daugiau etc.? Būtent dėl to, jog tu naujas to ir nesuvoki. Tarsi tu nebuvai radęs veiklos, kuria norėjai užsiimti ilgiau. Žodžiu, tu turi šokolado. Suvalgei jį, nori dar, dar vieną ir t.t. juk skanu! Kas daug tas nesveika? Bet juk mes nežiūrime taip kasdien, mes paprasčiausiai kartais... "pasmuguriaujame". Jei tai tau patinka, nesuprantu kam tai riboti (žinoma, viskas proto ribose). Pagyvensi - pamatysi. Kartais užšoki ant tokio Anime kurio negali sustoti žiūrėjęs... linkiu tokį sutikti ^^
            Žinoma, ten TAVO nuomonė, nemėginu jos pakeisti...

            Just my two cents XDD

            Comment

            • erudesu
              天照
              • 2008 10 21
              • 30

              #51
              siaip dazniausiai kokia 1 serija per diena, maximum 2. ziureciau daugiau, bet baisiai laiko nera, be to nakti ziuriu tdl neisvengiamai nuluztu.. o savaitgaliais ir per atostogas tai visai kitas reikalas..vat tada tai ziuriu..jei labai uzsikabinu tai per diena galiu paziuret kokias 18 seriju, bet taip tik viena karta buvo^.^ hmm kiek cia valandu bus? net neisivaizduoju..

              Comment

              • Dwesk
                Rimtas forumo narys

                • 2008 12 27
                • 162

                #52
                Autorius Firo
                I lul'd, mes esame hardcore! XD

                Matyt tu naujas in Anime (+ Soul Eater man tai kužda). Nepyk, bet tokius kaip tu aš vadinu... wannabe. Na, ne kaip tas wannabe, bet dar tik pradedantis. Tau Anime tikriausiai būdas atsipalaiduoti, bet kitiems gal daugiau etc.? Būtent dėl to, jog tu naujas to ir nesuvoki. Tarsi tu nebuvai radęs veiklos, kuria norėjai užsiimti ilgiau. Žodžiu, tu turi šokolado. Suvalgei jį, nori dar, dar vieną ir t.t. juk skanu! Kas daug tas nesveika? Bet juk mes nežiūrime taip kasdien, mes paprasčiausiai kartais... "pasmuguriaujame". Jei tai tau patinka, nesuprantu kam tai riboti (žinoma, viskas proto ribose). Pagyvensi - pamatysi. Kartais užšoki ant tokio Anime kurio negali sustoti žiūrėjęs... linkiu tokį sutikti ^^
                Žinoma, ten TAVO nuomonė, nemėginu jos pakeisti...

                Just my two cents XDD
                Nejuokaukit, aš anime žiuriu jau ~3 metus, peržiurėjes ne vieną ir ne du ir ...taip toliau...
                ir žiuriu i diena po ~3-4 epizodus. BET kai pvz dviliktokas iki tiek neturi ką veikt kad žiuri 4 valandas anime tai čia jau žiauru ;D
                I say whats on my mind, nothing more, nothing less

                Comment

                • SiRiX
                  (^'^)

                  • 2008 05 16
                  • 34

                  #53
                  ~2h per diena, o šiaip tai sunku man užsikabinti ant anime,bet jeigu užsikabinu ir savatgalis tai 15 ep'ų nonstop

                  http://www.speedtest.net/result/505549429.png

                  Comment

                  • Miyata
                    Find your own sins, kid.



                    • 2008 01 09
                    • 452

                    #54
                    Autorius Dwesk
                    Nejuokaukit, aš anime žiuriu jau ~3 metus, peržiurėjes ne vieną ir ne du ir ...taip toliau...
                    ir žiuriu i diena po ~3-4 epizodus. BET kai pvz dviliktokas iki tiek neturi ką veikt kad žiuri 4 valandas anime tai čia jau žiauru ;D
                    I say whats on my mind, nothing more, nothing less
                    Seip, jai tie " mes " ziurim daug, tai nereiskia kiekviena diena... Pvz paimkime mane, as anime kiekviena diena neziuriu, nes ir laiko nera ir pns, bet pliusas tame, issirenku gera, todel kai yra laiko, tuomet ziuriu daug ir ilgai.. Bet tai nereiskia kad kiekviena diena, ir kai baigiu anime ziuret man pora dienu reikia kad viska suprasciau normaliai, negaliu taip baigti viena ziuret ir iskarta kito, arba 2 iskarto kaip ongoinus kaikurie ziuri...

                    Taigi turiu omenyje, kad jai ziuri 4h tai nereiskia kiekviena diena...
                    Ir kaip kazkas sake " who looks "da**ja" anime, to them I say: get a life " - nonsense. Jai ziuri daug, nereiskia kad kiekviena diena...

                    Comment

                    • Firo
                      Obvious troll is obvious

                      • 2008 06 24
                      • 313

                      #55
                      Autorius Dwesk
                      Nejuokaukit, aš anime žiuriu jau ~3 metus, peržiurėjes ne vieną ir ne du ir ...taip toliau... ir žiuriu i diena po ~3-4 epizodus. BET kai pvz dviliktokas iki tiek neturi ką veikt kad žiuri 4 valandas anime tai čia jau žiauru ;D
                      I say whats on my mind, nothing more, nothing less
                      Ech...
                      Pirmiausia, kalbėjau tų "hardcore" vardu. (žiūrinčių ilgiau nei jūs)
                      Antra. Žiauru? "ir tiek neturi ką veikt, kad žiūri 4h", nuskambėjo tarsi Anime žiūrėjimas yra kažkas tuščio, nevertingo. Žiūrėti tik kraštutiniu atveju, lolz.
                      Trečia. 3-4 ya say. Tai paprasčiausias nusistatymas (žinoma, nesakau, jog tai visiškai blogai). Mes darome tai savam malonumui, tad jei patinka, kodėl nepažiūrėjus daugiau? (+ minėjau proto ribas, kurios ir skiria tai nuo no-life'inimo, nebent jūs kitaip tai suprantate :\) Tu žiūri tik tiek, ir nesvarbu jei atsiranda daugiau laisvo laiko. Iki 4 ep. per dieną ir ne daugiau.
                      Ketvirtasis punktas: tu. Atrodo jog Anime tau ir yra tos 3-4 serijos, ne malonumas, laiko praleidimas, o 3-4 kažkokios serijos. Nei šilta, nei šalta...
                      Penkta. Tu ir G!zMo manote vienodai, bet... jis taip sako iš nepatirties (jam dar nėra suvokiama, kaip galima šitiek laiko praleisti, bet gal kažkada jam pačiam taip nutiks), o tu jau turi konkretų nusistatymą. Žinoma ir jis jį turi, bet skirtumas yra patirtyje (nors galbūt tavo išankstinis nusistatymas "prieš" ir iki šiol varžo, tarsi užsispyrimas). Peržiūrėjęs daugiau, galbūt jo nuomonė nepasikeis, bet kaip sako patarlė: neperšokęs griovio nesakyk "op".

                      Gal ir kiek prispangau, gal ir DAUG prispangau, galų gale aš jūsų nė nepažįstu ir... ne, nemėginu "kabintis", tiesiog tas man šovė į galvą (ir žinoma dar sugalvojo viešai savo mintis paskleisti XD)
                      Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-01-03, 01:02. Priežastis: =_="

                      Comment

                      • Spirit of Nightmare
                        !,,!_ (-_-) _!,,!

                        • 2008 10 17
                        • 209

                        #56
                        Praleidziu dabar po 0,5 - 3 valandas per diena. 3 pražiūriau, jeigu jau anime tikrai įtraukiantis, aišku buvo keletą kartų, kad ir ilgiau pežiūrėjau, bet neesmė.




                        Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                        [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                        Comment

                        • Dwesk
                          Rimtas forumo narys

                          • 2008 12 27
                          • 162

                          #57
                          Dood u suck

                          Autorius Firo
                          Ech...
                          Pirmiausia, kalbėjau tų "hardcore" vardu. (žiūrinčių ilgiau nei jūs)
                          Antra. Žiauru? "ir tiek neturi ką veikt, kad žiūri 4h", nuskambėjo tarsi Anime žiūrėjimas yra kažkas tuščio, nevertingo. Žiūrėti tik kraštutiniu atveju, lolz.
                          Trečia. 3-4 ya say. Tai paprasčiausias nusistatymas (žinoma, nesakau, jog tai visiškai blogai). Mes darome tai savam malonumui, tad jei patinka, kodėl nepažiūrėjus daugiau? (+ minėjau proto ribas, kurios ir skiria tai nuo no-life'inimo, nebent jūs kitaip tai suprantate :\) Tu žiūri tik tiek, ir nesvarbu jei atsiranda daugiau laisvo laiko. Iki 4 ep. per dieną ir ne daugiau.
                          Ketvirtasis punktas: tu. Atrodo jog Anime tau ir yra tos 3-4 serijos, ne malonumas, laiko praleidimas, o 3-4 kažkokios serijos. Nei šilta, nei šalta...
                          Penkta. Tu ir G!zMo manote vienodai, bet... jis taip sako iš nepatirties (jam dar nėra suvokiama, kaip galima šitiek laiko praleisti, bet gal kažkada jam pačiam taip nutiks), o tu jau turi konkretų nusistatymą. Žinoma ir jis jį turi, bet skirtumas yra patirtyje (nors galbūt tavo išankstinis nusistatymas "prieš" ir iki šiol varžo, tarsi užsispyrimas). Peržiūrėjęs daugiau, galbūt jo nuomonė nepasikeis, bet kaip sako patarlė: neperšokęs griovio nesakyk "op".

                          Gal ir kiek prispangau, gal ir DAUG prispangau, galų gale aš jūsų nė nepažįstu ir... ne, nemėginu "kabintis", tiesiog tas man šovė į galvą (ir žinoma dar sugalvojo viešai savo mintis paskleisti XD)
                          Prispangai daug. Aš sakau kad maždaug 3-4 pažiuriu į dieną bet čia paprastas vidurkis o ne nusistatymas pavyzdžiui Kurozuka pažiurėjau per dvi dienas (pirma diena 2 serija, kita diena irgi 2-3 o paskutine diena visus 7 dėjau) taip kad neaiškink apie tuos nusistatymus :dizzy:

                          Comment

                          • Firo
                            Obvious troll is obvious

                            • 2008 06 24
                            • 313

                            #58
                            Autorius Dwesk
                            Prispangai daug. Aš sakau kad maždaug 3-4 pažiuriu į dieną bet čia paprastas vidurkis o ne nusistatymas pavyzdžiui Kurozuka pažiurėjau per dvi dienas (pirma diena 2 serija, kita diena irgi 2-3 o paskutine diena visus 7 dėjau) taip kad neaiškink apie tuos nusistatymus :dizzy:
                            Na, šiaip galėjai normaliai counter'int, o čia tiesiog "prispangai" ir dar "d00d you suck", tai įrodyk/paaiškink. Juk jei prispangau, manau, nebus sunku atsakyti. Tiesa, tu kažkaip nelabai gaudaisi laike matyt... per tris dienas peržiūrėjai pagal idėją XD

                            Tas pavyzdys su Kurozuka... Tu daugiau radai laiko... Gal mes jo randame dar daugiau, todėl ir žiūrime ilgiau. Nieko blogo ilgiau/ai žiūrėt nėra, tiesiog kaip minėjau - tereikia proto ribose. Manau dabar turėtum mus suprasti...

                            Comment

                            • Psichas
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 04 16
                              • 147

                              #59
                              idomus karai... sikart nesikisiu.... bet mano nuomone sutampa su Firo si karta

                              as pats kai ziuriu anime ir jei patinka tai stengiuos ziuret vienu kartu (buna net parukt nenueinu)... galiu td nors ir visa nakti sedet nes man IDOMU... ziurint kaip kai kurie raso 0.5-3h i diena... atrodo kad jus ziurit nes pripratot arba ziurit kad zuret...
                              man didesnis malonumas buna viska iskart paziuret o kai antra kart ziuriu galiu ir po pora seriju i diena bet siaip kai tik gaunu anime taip prie jos ir sedziu jei patink...


                              kazkas cia nolifinima minejo... tipo kad as tarkim 1 kart i savaite paaukoju savo miega ir viska kad galeciau iki galo paziuret patikusi anime tai as nolaiferis skaitaus? va turiu klasioka kuris vos ne visa laisva laika wow losia va jis tai grynas nolaiferis nei draugu nei mergos nei kumscio xDDDDDDDDDDD joke
                              the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                              Comment

                              • Dwesk
                                Rimtas forumo narys

                                • 2008 12 27
                                • 162

                                #60
                                Autorius Psichas
                                idomus karai... sikart nesikisiu.... bet mano nuomone sutampa su Firo si karta

                                as pats kai ziuriu anime ir jei patinka tai stengiuos ziuret vienu kartu (buna net parukt nenueinu)... galiu td nors ir visa nakti sedet nes man IDOMU... ziurint kaip kai kurie raso 0.5-3h i diena... atrodo kad jus ziurit nes pripratot arba ziurit kad zuret...
                                man didesnis malonumas buna viska iskart paziuret o kai antra kart ziuriu galiu ir po pora seriju i diena bet siaip kai tik gaunu anime taip prie jos ir sedziu jei patink...


                                kazkas cia nolifinima minejo... tipo kad as tarkim 1 kart i savaite paaukoju savo miega ir viska kad galeciau iki galo paziuret patikusi anime tai as nolaiferis skaitaus? va turiu klasioka kuris vos ne visa laisva laika wow losia va jis tai grynas nolaiferis nei draugu nei mergos nei kumscio xDDDDDDDDDDD joke
                                Kumštis
                                Na šiaip jum gal gerai, o pas manes amžinai tai sese, tai tėvas prašo prie kompo tai tą tai tą padaryt, aš paprasčiausios Kurozukos ~12 Ep (~4h žiurėjimo) NIEKAIP NEGALĖČIAU PAŽIURĖT VIENU PRISĖDIMU NEBENT BUČIAU HOME ALONE Taip kad ne pas visus salygos yra ilgam žiurėjimui, ai jo dar pas mane kompas tėvų kambary... T.y. sveitainei

                                Comment

                                Working...