Appleseed: Ex Machina

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #16
    Jei ką domina, tai šitas jau atsiradęs
    http://www.mininova.org/search/?search=appleseed

    Comment

    • axborn
      I can see muzic~

      • 2007 01 02
      • 121

      #17
      Grazus, bet labai jau banalus.
      Spoileris:
      OMG he's NOT dead, OMG that's an EVIL chip, OMG he's the bad guy:dizzy:
      http://axborn.myanimelist.net

      Comment

      • angellus
        tinginys

        • 2007 01 17
        • 228

        #18
        na, vien uz efektus ir neblogai isvystyta veiksma galima laisvai 5 duoti! ka tik perziurejau (vistiek kazkaip nejau siandien miegot), tai tikrai patiko. pirmasis gal daugiau su snekom buvo, o cia veiksmas ant kiekvieno kampo. siaip ideja kazkokia nelabai superine ar kaip as gal jos nepagavau, nu bet tai nelabai gadina visa sita grozi ir duodu 4.5/5

        Comment

        • Sable
          The Hitchhiker





          • 2005 03 11
          • 1530

          #19
          Na pažiūrėjus jau matyti, kad geresnis nei pirmtakas, bet aš kaip nemėgau 3d personažų, taip jie man ir nepatiks. Jei nors kažkiek yra to 'kampuotumo' dinamikoj ar mimikoj, tai jau niekaip nesivirškina. Jau geriau būtų, kad visi robotai būtų veikėjai šiam filme - natūraliau susižiūrėtų xD

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            #20
            jis turi būt angliškas?
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • Eisas Kuperis
              Simintis Sun


              • 2006 01 25
              • 355

              #21
              Kogero pirmas kartas kai savo nuomone rašau ne aprašymuose, o anonse. O nuomonė aiški, mane labiau gasdina nykios spalvos, nerealistiška aplinka, nei nei įvairūs kampuotumai, vienu žodžiu, keistu mano supratimu CG visada man atrodo gyviau nei tradicinis piešimas. Tiesa, visai neturėjau laiko analizuoti kas ten gero tame anime, kas blogo ar panašiai, tiesiog visą laiką grožėjausi nuostabiu vaizdu. Nesigailiu tiek laiko suntesis HD kokybės. Kas liecia scenarijų, negaliu teigti jok sužavėjo, pirmasis labiau patiko, tačiau nė vienoje vietoje nenuvylė, o tai jau puiku.
              Abu Appleseed, Vexille.... Galiu pasakyti jog šių metų pradžia man itin dosni pasirodė.

              Comment

              • Katsu
                Hajimemashite



                • 2007 01 18
                • 192

                #22
                Palyginus su Vexille, Appleseed: Ex Machina yra visa galva geresnis, mano nuomone. Asmeniškai man pieštinė animacija, su CG priedais geriau žiūrisi. Tačiau nespjaunu ir visišką CG anime. Šiame anime man patiko siužetas, kuris nors ir banalokas (prisižiūrėję pasaulio užvaldymo planų iki valios), bet siužeto vingiai bei įvykiai atsveria banalumą. Štai veiksmo požiūriu, tai labai geras anime: mažai statiškų plepėjimų. Kai pradėjau žiūrėti, tikėjausi kažko panašaus į Vexille, bet gavau daugiau - vat tas mane ir džiugina ^^

                Comment

                • salierius
                  naujas bet geras
                  • 2008 03 20
                  • 11

                  #23
                  Man asmeniskai patiko filmas ir anime tikrai prisiruosiu paziuret, o del AMV su Rob Zombie tai net siurpuliukai eina kai ziuriu ;D
                  Yeah Yeah Yeahs

                  Comment

                  Working...