APKLAUSA: Kokią manga mes norėtume išvysti Lietuvoje?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ozis

    Na butu saunu isvysti Berserka, Claymore, School Rumble ir Honey and Clover.

    Comment

    • Erdogan_
      Naujokas
      • 2006 02 19
      • 24

      to blk reikejo tau nauja gija pakurt... as tai visai uz angliskas taip pat jei ka

      Comment

      • lolester

        Berserk
        Beck
        Death note
        Rurouni Kenshin
        Nana
        X

        Comment

        • NaHaCho
          Hotdogs are not dogs


          • 2007 11 11
          • 30

          Jeee!! As jau turiu viena is tu manga kur lietuvoje atsirado. turiu Princese

          Comment

          • zhmogeliukas
            Super mega ultra rašytojas

            • 2007 03 21
            • 722

            nahacho>o as jau visas xD


            o jei rimtai del ko rasyt atejau,tj paziurejau naujienos paskelbimo data obuolyje ''lapkričio 05, 2007'' tai kiek supratau artimiausiu laiku turetu but?jau pirmadieni kiek supratau.as apie vhd..yay ^^


            ir dar kaikas
            prirasykit mane prie fruits basket ir (jei yra) chrno crusade.jei nera tj kiek supratot ir to noreciau

            Comment

            • Egura
              Super mega ultra rašytojas


              • 2007 05 17
              • 684

              Autorius zhmogeliukas
              nahacho>o as jau visas xD


              o jei rimtai del ko rasyt atejau,tj paziurejau naujienos paskelbimo data obuolyje ''lapkričio 05, 2007'' tai kiek supratau artimiausiu laiku turetu but?jau pirmadieni kiek supratau.as apie vhd..yay ^^


              ir dar kaikas
              prirasykit mane prie fruits basket ir (jei yra) chrno crusade.jei nera tj kiek supratot ir to noreciau
              hai, wakarimashita

              As galvoju šiandien nusiųsti pradinį sarašėlį, kokį mes turim šiai dienai :-)

              Pagal level.lt tai hunteris ir turetų pasirodyti apie pirmadienį ;-)

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                Autorius Egura
                hai, wakarimashita

                As galvoju šiandien nusiųsti pradinį sarašėlį, kokį mes turim šiai dienai :-)

                Pagal level.lt tai hunteris ir turetų pasirodyti apie pirmadienį ;-)
                Dar per anksti, manau dar minimum dvi savaites reikia paluket... kai bus nors "Balsavę nariai: ~200",
                tuomet manau visai kitokius ivertinimus matysim. Stengiuosi, kad si info pasiektu daugumos akiu, todel
                manau sarasas dar kilsteles. O trumpai tariant, man reikia, kad "Battle Angle Alita" is 17'os vietos
                sokteltu i pirma desimtuka... :>>>

                Comment

                • Egura
                  Super mega ultra rašytojas


                  • 2007 05 17
                  • 684

                  oki, tada dar nesiunčiu....(nor man jau labai rankos užnieštėjusios buvo)....tik gaila, kad taip forumo nariai vangiai balsuoja, šiaip statiškai jų kiekvieną dieną daugiau į forumą užsuka, nei mes čia sugebėjom per savaitėlę balsavusių pririnkti....

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    Autorius Egura
                    oki, tada dar nesiunčiu....(nor man jau labai rankos užnieštėjusios buvo)....tik gaila, kad taip forumo nariai vangiai balsuoja, šiaip statiškai jų kiekvieną dieną daugiau į forumą užsuka, nei mes čia sugebėjom per savaitėlę balsavusių pririnkti....
                    Tie kurie neprabalsavo ziuri tik Naruto/Bleach ir net neisivaizduoja kas yra manga. Joke.....nors gal ir ne.

                    Comment

                    • Eisas Kuperis
                      Simintis Sun


                      • 2006 01 25
                      • 355

                      Autorius Egura
                      oki, tada dar nesiunčiu....(nor man jau labai rankos užnieštėjusios buvo)....tik gaila, kad taip forumo nariai vangiai balsuoja, šiaip statiškai jų kiekvieną dieną daugiau į forumą užsuka, nei mes čia sugebėjom per savaitėlę balsavusių pririnkti....
                      Gal nevisi kurie žiuri ir domisi anime, skaito ir manga.

                      Comment

                      • technotrach
                        mors ultima ratio

                        • 2006 03 06
                        • 218

                        na be anksciau minetu dar patiktu

                        Battle Angel Alita
                        Dogs
                        Level E
                        Nodame Cantabile
                        Ouran High School Host Club
                        Perfect Girl Evolution
                        Skip Beat
                        Superior
                        BLAME!
                        Ghost in the Shell
                        Berserk
                        Id
                        Nausicaä of the Valley of the Wind
                        Death Note
                        Battle Royale
                        Mushishi
                        Café Alpha
                        School Rumble
                        Bleach
                        Akira

                        labiau norėtųsi paskaityti prieš tai neskaityas mangas, bet praktiškai vis tiek visas rimtesnes paimčiau kad ir skaitęs. Na dėl topu, tai gaunas panašiai, kaip ir visur
                        http://www.animenewsnetwork.com/ency...=best_bayesian
                        http://www.mangaupdates.com/stats.html?period=month6 ar
                        čia jau leidėjui rinktis į kokią auditoriją taikyti, tikiuosi ir rimtesnių mangų bus vėliau

                        Gal nevisi kurie žiuri ir domisi anime, skaito ir manga.
                        manau nemažai balsavusių prabalsavo pažiūrėję anime kokį ir mangos neskaitę
                        Paskutinis pakeitimas nuo technotrach; 2007-11-20, 22:50.
                        Skaitoma manga

                        Comment

                        • WailfulDevil
                          Daddy Sparda >:3

                          • 2007 08 20
                          • 73

                          Kingdom Hearts
                          Death note
                          Hellsing
                          Devil May Cry

                          Comment

                          • Ryukka

                            Hm.....manga....
                            Elfen Lied
                            Helsing
                            ir dar ko nors panasiu stiliu....
                            Vampires and blood..... =^.^= <3

                            Comment

                            • Egura
                              Super mega ultra rašytojas


                              • 2007 05 17
                              • 684

                              Autorius Killerbee
                              Tie kurie neprabalsavo ziuri tik Naruto/Bleach ir net neisivaizduoja kas yra manga. Joke.....nors gal ir ne.
                              Na aš asmeniškai prieš Breach tai nieko neturiu Tai vienas iš ongoingų, kuriuos aš seku kiekvieną savaitę, atsimenu buvo ilgas laiko tarpas, kai dar prie to perskaitydavau šimtus "prediction on next chapter", "current chapter disscusion" , spoilerinių postų, gyvenau bryče, dabar to nedarau turbūt tik dėl laiko stokos... Šiaip Kubo sensei man puikus mangaka.

                              Autorius Eisas Kuperis
                              Gal nevisi kurie žiuri ir domisi anime, skaito ir manga.
                              Visko gali būti...nors man toks dalykas sunkiai suvokiamas... kaip galima žiūrėti anime, bet manga visai neskaityti, na nebent tu pradedi dar tik domėtis...
                              Bet iš tiesų visia galimas dalykas tokių žmonių yra..

                              Autorius technotrach
                              manau nemažai balsavusių prabalsavo pažiūrėję anime kokį ir mangos neskaitę
                              Daugybe atvejų manga būna žymiai geresnė nei anime...
                              Imant, kad ir tą patį bryčą anime mangai neprilygsta... aš patį anime žiūriu tik todėl, kad man įdomu kaip viena ar kita scena bus animuota... Nors nemeluosiu pirmiausiai sužinojau apie bleach anime, juolab kad Kubo Taito sensei prieš tai išleido tik Zombie powder.

                              Comment

                              • Nebu
                                Syscemos Valdovas

                                • 2006 08 07
                                • 199

                                Autorius Egura
                                Visko gali būti...nors man toks dalykas sunkiai suvokiamas... kaip galima žiūrėti anime, bet manga visai neskaityti, na nebent tu pradedi dar tik domėtis...
                                Bet iš tiesų visia galimas dalykas tokių žmonių yra..
                                Aš pavyzdžiui žiūriu anime, bet visiškai neskaitau manga. Visų pirma kompe nemėgstu išvis ko nors skaityti, antra manga nepakeičia knygos. Žiūrinėjau tik blame! vien dėl siurrealistinių vaizdų ir perteikimo.
                                Taip kad atsiranda ir tokių individų
                                O daba pasigailėsi!!!

                                Comment

                                Working...