Skinai keičias

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • psiox

    #31
    Dėkavoju, Eisai.

    Comment

    • Daan
      Administratorius

      • 1998 10 30
      • 176

      #32
      arba tiesiog bile kokio psl apačioje-kairėje

      Comment

      • Izzo
        one vs all, DIE AZ!



        • 2007 02 25
        • 1530

        #33
        Ei,kas čia per fonas žaliam skine? vakar buvo gėlytes ir visiškai suprantu kodėl, bet tas šiandieninis variantas man vėžį varo. Grąžinkit plačiąją žalumą!
        SCREW YOU, PEOPLE!

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #34
          Autorius Izzo
          Ei,kas čia per fonas žaliam skine? vakar buvo gėlytes ir visiškai suprantu kodėl, bet tas šiandieninis variantas man vėžį varo. Grąžinkit plačiąją žalumą!
          Pritariu... ir kai as anksciau siuliau, kaireje ir desneje puseje esancias juostas, uzdenkt tokiom nuotrauku iskarpom,
          tai skaite, kad tai yra primalta... nors daba panaudojo tikrai kazkatai baisaus, gal tai ir google clean style, bet tai
          bjauru ir tokiais poziuriais AZ pagrindinis puslapis visada atrodis kaip is akmens amziaus, jei taip visi bus ignoruojuami

          Comment

          • Miglaja
            Cute potato ~


            • 2007 12 16
            • 551

            #35
            Autorius slicKrox
            Pritariu... ir kai as anksciau siuliau, kaireje ir desneje puseje esancias juostas, uzdenkt tokiom nuotrauku iskarpom,
            tai skaite, kad tai yra primalta... nors daba panaudojo tikrai kazkatai baisaus, gal tai ir google clean style, bet tai
            bjauru ir tokiais poziuriais AZ pagrindinis puslapis visada atrodis kaip is akmens amziaus, jei taip visi bus ignoruojuami

            Man tai tos kairej ir desinej esancios juostos lb graziai atrodo Butu geras jei galima butu tokias pasirinkt
            Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

            Comment

            • Bardakas
              Žmogus Ne





              • 2005 09 22
              • 1462

              #36
              Nu mane tai nervina tos tekstūros kraštuose, vientisas fonas daug geriau būtų buvęs. O dabar atrodo kaip koks eilinis forumas, toks nepatrauklus tikrai
              Maybe on Earth, Maybe in the Future
              sigpic
              Kurokawa idėjinis lyderis
              Lėtai keičiu slaptažodžius

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #37
                Kam reikėjo tu juostu kraštuose, teko man vėl grįžti prie senojo AZ skin'o

                -----------------------------------------------------------------

                Vėl normalus paliko, dingo tos juostos
                Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2008-03-09, 18:26.

                Comment

                Working...