studijos japonijoje

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • arna
    emptiness

    • 2006 06 20
    • 1064

    #16
    Ačiū ^sancta^

    Ačiūkas ^sancta^. Kelionė matau gautųsi tikrai nepigi. Ir tam tikrai reiktų gerai pataupyti. Bet manau verta. . Uhhh...teks gerokai padirbėti, o aš kai esu prie didelio tingulio .. Taigis, bent jau šiuo metu aišku kiek maždaug litukų kainuos šis mažas malonumas. Tikslas nustatytas, belieka iškelti būres ir ...
    p.s.: mano keli draugai vasarą porą savaitėlių praleido Šanchajuje, tai sako įspūdžių vežimais vežk. Sako, kad ten, Rytuose visai kitas pasaulis, civilizacija, visai kitaip laikas eina ir visa kita ten kitaip.. sako pamatyti, pažinti verta, bent jau pauostyti to gyvenimo .

    Eisui Kuperiui
    p.s.s.: na o dėl savaites, tai jos pilni turi pakakti. Susipažinti su didmiesciu pradžiai tiek pilnai pakanka, jei iš anksto esi susidaręs kokią tai savo programą.jei daugiau pabūti, tai nuo įspūdžių gausos gali stogas pradėti važiuoti, nes po kiek laiko protas gali visai nepriimti naujos info, viskas gali susilieti į vieną masę, ir jau neišskirsi įdomiausių dalykų (čia aš iš patirties). Nes tokie didmiesčiai kaip Tokijus, Paryžius ar NY savo įspūdžių gausa gali tave tiesiog "praryti" ir tu jau nespėsi "virškinti" informacijos. Ir čia turiu galvoje, kad keliauji vienas.
    Na, o jei gerai pažinti miestą, tai tam jau reikia mėnesių, metų. Tada gal ir verta ten važiuoti studijuoti. Na, bet tai jau gresia tik tiems jaunatviškiems maksimalistams svajotojams. Ir šiaip, pilnaverčiam tokio didmiesčio pažinimui, reikia tikrai neplonos piniginės, nebent Ten nuvykęs užmegstum tikrai geras ir naudingas pažintis, kurios tau atvertų beveik visas duris. O juk jei neturi galimybės pažinti įvairiasluoksnį miesto gyvenimą, vargu ar verta ten važiuoti (jei galvoji tikrai pilnai susipažinti su tuo Miestu).
    Paskutinis pakeitimas nuo arna; 2006-11-20, 11:14.

    Comment

    • Raziel
      Mr. Reasonable


      • 2004 06 09
      • 194

      #17
      gali būti, kad yra ir dar vienas būdas, tik va, bėda, nežinau ar Lietuvoj tokia programa yr... tikrai žinau, kad iš JAV, Britanijos kai kurių kitų šalių ima žmones anglų kalbos mokytojais į mokyklas Japonijoje dirbti.. gali būti kad ta programa net nėra vienai šaliai skirta, nesidomėjau jau senai... žodžiu reikalavimai labai paprasti - bent bakalauro diplomas (bet kokioj srity) ir sklandžios anglų kalbos žinios, viskas... pedagoginės patirties net nereik, minimalus laikotarpis - pusė metų berods, šeip gana nemažai žmonių taip išvažiuoja kiekvienais metais, ypač iš JAV...
      "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
      Alexander Kojève, 1959

      FF sucks! Please, don't kill me

      Comment

      • Youka
        bishoujo

        • 2006 01 30
        • 335

        #18
        skaiciau as vieno tokio mokytojo "dienorasti" kaip ten is jo visaip tie vaikiukai tyciojas ir kankina. ^^"
        ten rase jis ir apie programa... pabrowsinam.... ir randam kazka
        bet tingiu ieskot grynai apie programa, isties ^^

        Comment

        • Sable
          The Hitchhiker





          • 2005 03 11
          • 1530

          #19
          Haha, senas geras bajeris. Be to reik pabrėžt, kad ten afroamerikietis mokytojas buvo, tai ir kankinimai ir pasityčiojimai tenai savotiški buvo. Bet nu kad patvirke tie jp vaikučiai >.<

          Comment

          • Eisas Kuperis
            Simintis Sun


            • 2006 01 25
            • 355

            #20
            Kodėl savaitė man blogai. Todėl kad nesu paklaikęs turistas iš Europas, ir kaip besistengčiau, tai ką Euro turistas pamatytu per savaite, man prireiktu dviejų, trijų savaičių + savaitė kita tam ko Euro turistas nežiurėtu. Beto, niekad nieko neplanuoju, nes tai ne į gerą. Ką aplankyti susižinau vietoje, o kad suižinoti ką aplankyti reikia laiko. Kaip sako šiuolaikinis žmogus - "laikas - pinigai". Visgi jei ilgiau tai ir su geromis japonų kalobos žiniomis reikai keliauti. Taigi, tam turėčiau plėsti savo darbą, gal net samdytis darbuotoją, t.y. savo brolį, galų gale saugaišti ne išties nemažai laiko tai japonų kalbai, bet visgi manau verta, tik man vis rodos geriau kartą mėnesiui, nei du kartus per metus po savaite.

            Comment

            • Karoosyte^_^

              #21
              As kaip visada pavelavus Bet irgi noreciau pasisakyti........o vat imsiu ir pasidomesiu tokia galimybe daugiau O vat imsiu ir sudalyvausiu, o vat imsiu ir pasimokysiu kaip pasakyt labadiena japoniskai o jeigu man taip kaip aklai vishtai grudelis ims ir nukris.....o vat imsiu ir gausiu sansa mokytis Japonijoje.....woooooooww.......Uoj zmoguciai atsiusciau jums visokiu mangu ir anime Uoj jei ne ta manga tai nebuciau as i sita puslapiuka atklydus...uoj jei ne manga tai turbut niekad apie Japonija nebuciau pagalvojus kaip apie busima studiju shali....Vis tik GALINGI tie pieshinukai

              Comment

              • ^sancta^

                #22
                Aj wa turiu lb rimta klausima ... A wat butent , stipendijaj ir tjp toliau yra konkursas ar nea? gi neima kikvieno zmogaus ?

                Comment

                • Youka
                  bishoujo

                  • 2006 01 30
                  • 335

                  #23
                  ima viena zmogu is visos lietuvos kasmet.
                  na du, nes yra dvi programos siulomos. bet is esmes - viena.

                  Comment

                  • Eisas Kuperis
                    Simintis Sun


                    • 2006 01 25
                    • 355

                    #24
                    Šiaip ar taip legviau jau tuos 14k užsikalti, nei per studijas papulti

                    Comment

                    • ^sancta^

                      #25
                      Heh 14k ? Negi sunku ? 14k nieko nereiskia siais laikais ... Ech kokie laiaki atejo ... Na bet ne esme ... O sejp studijos japonijoje , gali isvazuot studijuot ir be stipenijos .. Tereikia , turet pakankamai financu ... :P

                      Comment

                      • 1616
                        [url=http://bigbars.ru/][

                        • 2006 11 03
                        • 79

                        #26
                        Man metai tinka ,vidurkis tinka .Nu krc tik reiktu pinigu ir dydelio noro .Bet gera mintis nuvazhiuoti tenais susipazhinti su ju kultura ,undergroundu ir visu kitu o svarbiausia patirt toki nuotiki kokio gyvenime niekad dar patyres nebuvai

                        Comment

                        • Eisas Kuperis
                          Simintis Sun


                          • 2006 01 25
                          • 355

                          #27
                          14k nedaug, ir jei neturėčiau jokių kitų išlaidų, tai tiek sutaupyčiau greičiau nei išmokčiau japonu kalbos pagrindų, bet kad jį kur galas, gyvent kažkaip reikia. O kur dar papildomos investicijos, gerinat darbą, siekiant didesnio pelno.
                          Studijuoti galima, bet kažkodėl man kyla mintis kad grožėjimasis, ar platesnis domėjimasis Japonija ir kartu rimtos studijos nesusiderina pilnai. Visgi važiuoji jau nei kaip į profke kokia, ir to laisvo laiko nestebuklingai daug beliktu. Čia taip manau, vien pažvelgęs į tai kaip jie ten mokosi ir plius kokie reikalavimai išvykstnačiam.

                          Comment

                          • ^sancta^

                            #28
                            Waje , tau negerai , as 14k galiu susitaupyt dawg lengviau ... As enturiu gyvenimo islaidu ...

                            Comment

                            • 1616
                              [url=http://bigbars.ru/][

                              • 2006 11 03
                              • 79

                              #29
                              Man patinka pati minti apie tai ,nes tokizhingsni ishtikruju padarytu nekiekvienas .O ji reikia kada nors padaryti .

                              Comment

                              • Eisas Kuperis
                                Simintis Sun


                                • 2006 01 25
                                • 355

                                #30
                                Tai šaunu, mažiau konkurencijos. Rižto reikia tik tiems kas daug galvoja, taip mano manimu, gi kiti per daug nesvarato ir padaro, kaip aš dažniausiai.
                                Ai va, galvoju kad butu pigiau už viežbuti, tai jau geriau kokį lietuvį vietoje gyvenanti ar dar ką ten susirasti. Dar ir ko lietuviško galima jam butu atvešti.
                                Tokijas - prangiausias miestas pasaulyje. Berots taip sakė.

                                Comment

                                Working...