studijos japonijoje

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Calyx Deuced
    replied
    o iki kada truks sita programa?

    Rašyti komentarą:


  • ^sancta^
    Guest replied
    Hmmm , man irgi patiko planas ... Pasisteng gal pavyks ? ^^

    Rašyti komentarą:


  • Sable
    replied
    Smagus planas.
    btw, cia tikriausiai pilnatis, ne zvaigzdes paveike, taip sakant anomaliju metas

    Rašyti komentarą:


  • Eisas Kuperis
    replied
    Lietuvaite, turinčia nusava būsta Japonijoje? Na aš optimistas bet... Na į japonija nuskrist šiais laikais galima pigiau grybo. Bet kiek reiktu pakloti už 7 dienas viešbučiui? Jau geriau kontrabanda ką lietuviško iveščiau ir kam reikia perduočiau mainais į kanors vertingo man. O vėliau jau ir dėl būsto pigiau išeitu susiderinti. Veliau viskas persimestu į rimtą verslą. Vėliau net ir legalų. Lietuviškas šmutkes į Japonija, grižtant - Japononiškas į Lietuvą. Tada pabandytu su mani žiauriai susidoroti keli rimtesni konkurentai. Tada baisiai susinervinsiu ir idėdamas daug darbo, dėka keletos paskolų praplėsiu verslą iki kelių nusavų laivų, ar lektuvo, žiurint kuo pigiau bus gabenti. Vėliau tapsiu vienu stambiausiu rytų europoje Japoniško turto importuotoju, tuo pačiu padidinsiu Lietuviškos prekės exportą, skatinsiu tradicinių lietuviškų suvenirų ir kito šlamto gamyba. Vėliau verslą perduosiu broliui ir eisiu žiurėti anime.

    Atrodo žvaigždės kažkaip keistai paveikė šendien.

    Rašyti komentarą:


  • arna
    replied
    Heh, didžioji dauguma mūsų gražuolių ten ir važiuoja dirbti tokiuose baruose. Giriasi po to kad dirba konsumatorėmis, padavėjomis ar "viešųjų paslaugų sektoriuje". Juokinga visa tai. Realiai tos barinės yra kaip ir "geišos". Dažnai, jei pasiseka nusičiupti pasiturintį vieną ar kelis pastovius "sponsorius", po to apsirūpina gana neblogai save materialiai. Na, tai tokios "elitinės mergytės". Sponsoriai jas kartu vežiojasi į visokias konferencijas, atostogas ir pan., dovanoja visokius niekučius ir t.t. Na o mūsų mergaitės turi už tai "atidirbti". Tiesa, kiek žinau, Japonije gana didelė konkurencija šiame "paslaugų sektoriuje". Ypač į šią rinką agresyviai braunasi rusės ir kitos moterys iš buvusio soc.lagerio.
    Ir čia turėjau galvoje tik dirbančias "padorų" darbą baruose. O tos kur teikia savo paslaugas gatvėje... hmmm, ir tokių yra, bet tiesiogiai apie jas neteko girdėti, tad negaliu komentuoti.

    Rašyti komentarą:


  • Sable
    replied
    Aha, kazkaip irgi teko girdet kad isvaziuoja padibet, bet gauna darba nelabai padoriuose baruose Dunno how much of it is true though. Lietuviu ambasada po to turi problemu su jomis grazinant atgal i Lietuva.

    Rašyti komentarą:


  • Youka
    replied
    rimtai, ten daug lietuvaiciu?
    kazkaip abejoju..

    Rašyti komentarą:


  • arna
    replied
    Autorius Eisas Kuperis
    Ai va, galvoju kad butu pigiau už viežbuti, tai jau geriau kokį lietuvį vietoje gyvenanti ar dar ką ten susirasti. Dar ir ko lietuviško galima jam butu atvešti.
    Tokijas - prangiausias miestas pasaulyje. Berots taip sakė.
    Heh, norėjai pasakyti lietuvaitę? Ten, mano žiniomis, jų tikrai netrūksta..

    Rašyti komentarą:


  • Eisas Kuperis
    replied
    Tai šaunu, mažiau konkurencijos. Rižto reikia tik tiems kas daug galvoja, taip mano manimu, gi kiti per daug nesvarato ir padaro, kaip aš dažniausiai.
    Ai va, galvoju kad butu pigiau už viežbuti, tai jau geriau kokį lietuvį vietoje gyvenanti ar dar ką ten susirasti. Dar ir ko lietuviško galima jam butu atvešti.
    Tokijas - prangiausias miestas pasaulyje. Berots taip sakė.

    Rašyti komentarą:


  • 1616
    replied
    Man patinka pati minti apie tai ,nes tokizhingsni ishtikruju padarytu nekiekvienas .O ji reikia kada nors padaryti .

    Rašyti komentarą:


  • ^sancta^
    Guest replied
    Waje , tau negerai , as 14k galiu susitaupyt dawg lengviau ... As enturiu gyvenimo islaidu ...

    Rašyti komentarą:


  • Eisas Kuperis
    replied
    14k nedaug, ir jei neturėčiau jokių kitų išlaidų, tai tiek sutaupyčiau greičiau nei išmokčiau japonu kalbos pagrindų, bet kad jį kur galas, gyvent kažkaip reikia. O kur dar papildomos investicijos, gerinat darbą, siekiant didesnio pelno.
    Studijuoti galima, bet kažkodėl man kyla mintis kad grožėjimasis, ar platesnis domėjimasis Japonija ir kartu rimtos studijos nesusiderina pilnai. Visgi važiuoji jau nei kaip į profke kokia, ir to laisvo laiko nestebuklingai daug beliktu. Čia taip manau, vien pažvelgęs į tai kaip jie ten mokosi ir plius kokie reikalavimai išvykstnačiam.

    Rašyti komentarą:


  • 1616
    replied
    Man metai tinka ,vidurkis tinka .Nu krc tik reiktu pinigu ir dydelio noro .Bet gera mintis nuvazhiuoti tenais susipazhinti su ju kultura ,undergroundu ir visu kitu o svarbiausia patirt toki nuotiki kokio gyvenime niekad dar patyres nebuvai

    Rašyti komentarą:


  • ^sancta^
    Guest replied
    Heh 14k ? Negi sunku ? 14k nieko nereiskia siais laikais ... Ech kokie laiaki atejo ... Na bet ne esme ... O sejp studijos japonijoje , gali isvazuot studijuot ir be stipenijos .. Tereikia , turet pakankamai financu ... :P

    Rašyti komentarą:


  • Eisas Kuperis
    replied
    Šiaip ar taip legviau jau tuos 14k užsikalti, nei per studijas papulti

    Rašyti komentarą:

Working...