Manga vertimo grupė

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • KazE
    Forumo vilkas
    • 2003 09 22
    • 139

    Manga vertimo grupė

    Jau gal koks menuo kaip uzsikabinau versti manga, bet te darbelio netruksta ten. Turiu kruva raw manga kurias noreciau versti ir pasidalinti su visais. Yra didelis noras versti tokias mangas kurios licenzijuotos US ir kuriu (didele tikimybe) galo visi nepamatys. Sakykim GetBackers, Genshiken, Comic Party, ir dar kruva kitu. Taip pat noras versti senus hitus, kaip GUNNM, Akira, BECK, GANTZ, GTO ir pan. Zodziu esme tokia, kad po skanu abdorojimo (rezoliucijos suderinimo, valymo, ir pan. darbeliu) nebelieka laiko o poto ir noro isversti ir dar poto sueditinti viska. Taip kad kreipiuosi i tuos kurie netingetu paaukot laiko vertimui ar/ir tikrinimui.
    Apie tai ka turetumet zinot/suprast:
    Vertejas: turetu gerai suprast anglu kalba ir turet bent kiek gabumu viska isverst ne pazodziui ir reader friendly. Taip pat turetu but susipazines su kai kuriais niuancais, bei but pasiskaites mangu, kad suprast ka vercia ir nepridaryt "nepadelu" klaidu. Turet pakankamai laiko ir noro, kad padaryt bent viena norimos mangos toma. Ir but pakankamai istvermingam, kad visai tai surasyt i *.doc mazdaug taip :1psl is desnes i kaire "blah blah", "OBA!?!", "Blah blah" | 2psl "Blah Blah" ...
    Tikrintojas: Turetu gerai ismanyt lietuviu kalba, kad pakoreguot sakiniu ir zodziu sakinyje struktura. Rast gliukus kurie levai skaitosi ir turet pasiulymu kaip tai istaisyt (cia anglisko varianto nebutinai but skaicius, cia tikrint reiks visa vaizda ne vertima). Ivertint skanu kokybe, rast nesutvarkyt/neisvalytu vietu.
    Visi norintys rasykite PM/email man. Turintiems pasiulymu ar tiesiog norinciu parasyt nuomone Reply cia. Palaikymas visada padeda stumtis i prieki, spyris i subine dar labiau pagreitina procesa, kritika padeda rasti gliukus ir ivertinti galimybes. Taip kad nesidrovekit ^_____^v
    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2005-07-21, 20:20.
    http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
    "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away
  • diabolique
    whatever

    • 2004 11 28
    • 81

    #2
    NOW YOU'RE TALKING! Visai aš norėčiau. Arba verst, arba išverstą tekstą į manga įkelinėt... Nu aš tiksliai nežinau... Jei 'raw' yra nuskenuota manga anglų kalba, tai jaučiu, kad galėčiau iškart su kokiu photoshopu (kad ir su MS paint) verst (atsidarau anglišką *.jpeg, išsaugau jau lietuvišką). Vienu žodžiu aš už. Jei kokį GetBackers X]~~~ ...... O,jeigu kokį Saiyuki / SaiyukiReload / Saiyuki Gaiden, tai tik paduokit XO~~~~~~~~~~~~~
    "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

    Comment

    • bi0dileet
      Miau

      • 2004 09 05
      • 27

      #3
      aš irgi norėčiau prisidėt

      Comment

      • Eglaya
        Procrastinator


        • 2005 07 22
        • 561

        #4
        Manga vertimai

        Sveikas,

        mielai prisidėčiau prie mangos vertimo. Anglų kalbą moku gerai. Aš taip pat dirbu vertėja Alma Litteroj. Jau seniai galvojau apie mangos vertimus, tik bėda, kad nesu dažna tokių portalų lankytoja, todėl nežinojau, kur kreiptis.

        Taigi, jeigu reikalas įsisuks, labai noriai prie jūsų prisidėsiu.

        Mano kontaktai:

        Eglaya2003@yahoo.co.uk

        [telefono kol kas neduosiu ]

        Comment

        • diabolique
          whatever

          • 2004 11 28
          • 81

          #5
          Ei!!! Eglaja, jeigu tu turi pažinčių "Alma Litteroj", tai reikia Kaziui ir kitiems nemiegantiems daiktams reiktų sukrusti, pasidiskutuoti/pasitarti ir t.t... su tavim ir... na .... eeeee... Kaip čia pasakius.... Gal "A.L." pradės leist mangos voliumus. Gal net lietuvių kalba. Dabar visi susikaupiam, nuperkam nuperkam didelį "bukieta" gėlių, giliai įkvėpiam ir sakom "Eglaja, Eglaja, gal užsiminsi savo šefui apie nauja ir visiškai neužpildytą rinkos nišą Lietuvoje?".
          "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

          Comment

          • DJ
            >_<'
            • 2002 02 20
            • 87

            #6
            yay! laukiam pirmų blynų su GB gerai pasirodėt, laukiam geros mangos dabar

            Comment

            • BadBoyyy
              Narys

              • 2003 08 03
              • 68

              #7
              idomu idomu kuom tai viskas baiksis ^^
              http://www.arkisound.net - another sound of nature...

              Comment

              • Eglaya
                Procrastinator


                • 2005 07 22
                • 561

                #8
                Autorius diabolique
                Ei!!! Eglaja, jeigu tu turi pažinčių "Alma Litteroj", tai reikia Kaziui ir kitiems nemiegantiems daiktams reiktų sukrusti, pasidiskutuoti/pasitarti ir t.t... su tavim ir... na .... eeeee... Kaip čia pasakius.... Gal "A.L." pradės leist mangos voliumus. Gal net lietuvių kalba. Dabar visi susikaupiam, nuperkam nuperkam didelį "bukieta" gėlių, giliai įkvėpiam ir sakom "Eglaja, Eglaja, gal užsiminsi savo šefui apie nauja ir visiškai neužpildytą rinkos nišą Lietuvoje?".

                Wow, jėzau, aš visad galvojau, kad mangą Lietuvoj greičiausiu atveju leis "Neolitas" (Flinto, Bumo ir visų kitų "crazy" žurnalų leidėjai). Nežinau, ar A.L. leistų žurnalus, tuo labiau mangą. Bet niekad negali žinot. Hm... Na, pažiūrėsim. Mano bendrakursė irgi ten bando įsitrint. Galbūt dviese sugebėtumėm įtikint redaktores... Bet nieko prižadėt negaliu

                Comment

                • diabolique
                  whatever

                  • 2004 11 28
                  • 81

                  #9
                  Autorius Eglaya
                  Wow, jėzau, aš visad galvojau, kad mangą Lietuvoj greičiausiu atveju leis "Neolitas" (Flinto, Bumo ir visų kitų "crazy" žurnalų leidėjai). Nežinau, ar A.L. leistų žurnalus, tuo labiau mangą. Bet niekad negali žinot. Hm... Na, pažiūrėsim. Mano bendrakursė irgi ten bando įsitrint. Galbūt dviese sugebėtumėm įtikint redaktores... Bet nieko prižadėt negaliu
                  Ne žurnalus, o ištisus "voliumus" (tomus) vienos ar kitos mangos. Juk vol. sudaro ~200 psl. ir jų būna daug (dažniausiai), todėl leidėjai turėtų gražaus pinigėlio...
                  Šiaip ar taip, jei tau kas pavyktų, visi šio forumo nariai ant rankų nešiotų.
                  "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

                  Comment

                  • KazE
                    Forumo vilkas
                    • 2003 09 22
                    • 139

                    #10
                    Autorius diabolique
                    "Eglaja, Eglaja, gal užsiminsi savo šefui apie nauja ir visiškai neužpildytą rinkos nišą Lietuvoje?".
                    Nenoriu buti lievakas ir gadinti nuotaikos, bet apie kokia rinka kalbi? Juk paklausos nera. Butu paklausa ir mangu atsirastu, bet deja 100 zmoniu ne rinkos nisa, cai kisenele greiciau ir ta pati uzkista alum, cigaretem ir dar belenkokiu velniu. Jei kas ir prades leist manga, as neabejoju jog tai bus flinto chebra, jie ten tokie jaunesni ir rizikuot labiau megstantys.

                    Del pacio leidimo, IMO viskas butu pakankamai pigu (pats leidimas neskaitant licenzijos pirkimo) savikaina turbut butu tokia pati kaip, eridano leidziamu knygiuksciu, vadinasi ir rinkos kaina butu labai artima (15-20lt). Bet va licenzija kiek kainuoja as net neisivaizduoju (paprasciausiai nei velnio nenutuokiu apie situos dalykus).

                    Bet fear not comrades, galbut su savo vertimais, mes is kiseneles padarysime, kokia nors nisele So don't be lazy ant start working for your own bright future ^___^v
                    So said he, who casts no shadow.
                    http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
                    "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

                    Comment

                    • diabolique
                      whatever

                      • 2004 11 28
                      • 81

                      #11
                      to KazE>
                      nus jau ir pasvajot negalima....
                      nus aš jau pasirengęs darbui ir gynybai (^.^)/
                      "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

                      Comment

                      • Hakim
                        When time stops...
                        • 2005 06 09
                        • 14

                        #12
                        Su gera reklama ir Mangas galima išpopuliarinti
                        Everything changes...except the moon. The moon always stays.

                        Comment

                        • Mouse[ON]
                          me, myself and i

                          • 2005 06 21
                          • 50

                          #13
                          Sutinku su KazE, lietuvoje is mangos pelno nepasidarysi be dideliu investiciju (reklama ir panasiai...) nors ir su reklama kazin ar galima normaliai prasukti manga, viskas kainuoja, o lietuviai gan taupus. Na ka galiu tik palinketi sekmes verciant manga, gal net bus idomiau skaityti nei angliska vis delto trecias verimas (japonu -> anglu -> lietuviu)
                          "Optimistas plyšauja, kad mes gyvename pačiame geriausiame pasaulyje, pesimistas nuogąstauja, kad būtent taip ir yra." - Rėjus Bredberis

                          Comment

                          • divid

                            #14
                            Va cia tai ideja! As ir seniau galvojau, kad gal reikėtų pradėti tokia grupe, net buvau keleta chapteriu isvertus, sueditinus ir t.t.. Tik va paskiau pagalvojau, kad neatsiras audiencijos sitam reikalui... Tai davar galvoju, gal reikia prisideti prie sito projekto... Tik dar nzn, nes sule prasidejo, tai reikia apsiprast. O siaip anglu moku gerai, lytu irgi, o kaip su photoshopu elgtis irgi zinau! Tai tikciau i bet kokia pozicija!

                            Comment

                            • Lamb_of_God
                              War, war never changes...
                              • 2005 09 17
                              • 96

                              #15
                              o jus zhinot

                              o jus zhinot kiek kainuoja vieno leidinio prashymas koreguoti platinti kitaip leisti... nes ash ta dabar mokinuosi ir patikekit ish kureju gauti leidima leisti sakykim ta pachia manga kainuoja bprotishkus pinigus... nors tiksliai nz nar manga brangiai lincezija kainuoti vienam pavadinimui.. hmmm sekmes, ash zhadu versti viena manga tai Ghost in the Shell tai jei anglishka gaunu tai pabandysiu...
                              Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

                              Comment

                              Working...