JFS day '09

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    #91


    Nami?
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • Endži
      Narys

      • 2008 07 10
      • 43

      #92
      Autorius Džiro sesė
      Ei, juk ne mane čia omeny turėjote?
      Nes zettai nieko nežinojau apie tai O_o
      Čia jau ką išrinko komisija, tą ir pakvietė ant scenos, o aš tik prisegiau ženkliukus. Tad čia reiktų klausti ko nors iš jų.

      Kizu pasisakymas iš Asino, manau jis skirtas ir Anime Zonai

      Autorius Kizuita
      Labai atsipra6au visu dėl nesklandumu T____T Oras labiausiai viską sugadino v.v"""" tikrai labai labai atsiprašau. Be to mes orgai kaip visada vėlavom v.v""


      Šiaip buvo linksma ^__^ labai malonu, kad tiek daug žmoniu susirinko ^^
      Čia irgi iš asino. Manu Žmogeliukas, po to pati pakomentuos žiūri darbą.

      Autorius zhmogeliukas
      Na grįžau namučio. Meet buvo ganėtinai linksmas nors bendravom su pažįstamais labiauXD bet vistiek visų buvau pasiilgus. Šeip neskandumų buvo dėl mūsų žiuri darbo atrodoO.o' arba aš nesusigaudžiau.
      Anyway meetas patiko~ Nors mano kojos numirojo v.v
      Paskutinis pakeitimas nuo Endži; 2009-08-16, 12:25. Priežastis: Prisinimau dar kelis faktus...

      Comment

      • Džiro sesė
        X - Crime of visual shock


        • 2005 11 12
        • 604

        #93
        Autorius Endži
        Čia jau ką išrinko komisija, tą ir pakvietė ant scenos, o aš tik prisegiau ženkliukus. Tad čia reiktų klausti ko nors iš jų.
        Jei ten buvo skirta man, tai ašen negavau jokio ženkliuko~
        Na bet kokis skirtumas~ Smagu~


        Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

        Comment

        • Deima-
          Ką čia gero nuveikus?

          • 2008 07 04
          • 90

          #94
          Jei jau kabant apie veiklos nebuvimą, tai visą laiką Sora, Taionas ir Roma visą laiką grojo, tik niekas nenorėjo iki jų ateiti ir paklausyti.
          Hey, nejaugi aš jau negrojau? Gal ir nepavariau taip kaip Taion'as ar tuo labiau Sora, bet tai bent kažkokias improvizacijas sugrojau.
          Tik, kad po to, kai pabaigoje mus pakvietė, neturėjom laiko gitarų derinti, todėl ir aš negrojau.
          Ai, bet koks skirtumas.

          Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

          Comment

          • Endži
            Narys

            • 2008 07 10
            • 43

            #95
            Atleisk GINTOKI-CHAN~ *lenkiasi*, turėjau omenyje ir tave. Apskritai visą jūsų band'ą. ^^ Ačiū, kad grojote, jūs vieninteliai pasiruošėte atlikimo užduočiai. Daugiau niekas negrojo, arba jau nepasisakė ir viešai negrojo, labai apmaudu... Tiesa, tas KATINAS buvo skirtas jums 4. Pas kiekvieną iš jūsų tas katinas privalės pagyventi, duokite jam dar vardą. xDDDD

            Comment

            • Nakanamori
              Narys

              • 2008 07 05
              • 70

              #96
              Na man paciai renginys patiko,pabendravau su naujais zmonem,pakalbejau su keliais is visokiu forumu,smagu gi ;Dgaila nezinojau kad kazkur ten viktorina vyksta,mielai buciau sudalyvavus u.u lietus netrugde,atvesino ;D
              Maciau Renata,tavo kryziukai buvo grazus,tikrai
              Jei ten buvo skirta man, tai ašen negavau jokio ženkliuko~
              Na bet kokis skirtumas~ Smagu~
              gal ten kartais buvo toji Jurga,decora su pizama .

              Comment

              • Džiro sesė
                X - Crime of visual shock


                • 2005 11 12
                • 604

                #97
                Autorius Nakanamori
                gal ten kartais buvo toji Jurga,decora su pizama .
                Ir man taip rodos~

                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                Comment

                • zhmogeliukas
                  Super mega ultra rašytojas

                  • 2007 03 21
                  • 722

                  #98
                  Na va tame ir esm, žmonės sakė vardus ir su tais rinkimais nesąmonė darės vėliau v.v Bet ne tai juk svarbiausia ar ne?O mes kaip komisija tne vaikštinėjom irgi nelabai jaukiai jautėmės tai atsiprašom labai jei kas nros jaučiasi nuskriaustas,tikrai tikrai v.v''

                  Džiro, ne tave ne tave omeny turėjo, ten ta Jurga su pižama kuri buvo~

                  Na dėl viktorinos tai tikrai buvo linksma,ir "padurniavom" tik dalį linksmumo gadino joje nedalyjvaujantys ir pasakinėjantys žmonės...Ypač kaip pasakinėjo į tokius tengvus klausimus kur visi žinojo,manauXD

                  Comment

                  • Yukari Murasaki
                    steamheart


                    • 2009 01 16
                    • 215

                    #99
                    Bulvių kasimo ritualo kol kas dar niekas neatšaukė, tai visą sekmadienį buvau ne ryšio zonoje.

                    Taigi, biški su pavėlavimu pristatau jums ir savo nuotraukas:


                    Endži - kai sakiau apie muziką, turėjau omeny visur skindantį j-pop-rock-anime-ost-whatever.

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      Nuotraukos geros, tik kas man nelabai tai spalvų gama, visos nuotraukos (netik JFSD) su vienodais atspalviais, raudona spalva maišyta su mėlyna momentais tinka, bet kadangi viskas viko lauke tai trūksta gyvų natūralių spalvų. Trūksta nespalvotų nuotraukų. Atrodo "įdomiai", bet kartais tiesiog to nereikia.

                      Comment

                      • Akade
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 12 30
                        • 165

                        o kada bus tos mangos is foto? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

                        Comment

                        • Yukari Murasaki
                          steamheart


                          • 2009 01 16
                          • 215

                          Airiz, jo, tas split-tonavimas kartais "nepataiko" kai viską per vieną filtrą, o šeip norėjau kažko įdomesnio ir antrą nakties baisiai tingėjau
                          o su BW tai beveik visos foto geriau atrodytu, neprieštarauju.

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            Autorius Yukari Murasaki
                            Airiz, jo, tas split-tonavimas kartais "nepataiko" kai viską per vieną filtrą, o šeip norėjau kažko įdomesnio ir antrą nakties baisiai tingėjau
                            o su BW tai beveik visos foto geriau atrodytu, neprieštarauju.
                            Reiškiasi atspėjau kad tamsta su filtrų "išdykauja" tokios nuotraukos mane veikia kaip marketingas, širdim norisi SONY veidrodžio, bet protų dar prilaikai vadžias

                            Comment

                            • Endži
                              Narys

                              • 2008 07 10
                              • 43

                              Yey~ <3 Jau mūsų puslapyje yra sukelti visi 8 foto komiksai. ^^ Kam įdomu prašome užeiti į http://www.asinadream.failai.lt/ =^.^=

                              Pagarbiai,
                              AsInADream administracija. ^^

                              Comment

                              • Akade
                                Rimtas forumo narys

                                • 2008 12 30
                                • 165

                                em bet cia nera su mumis tos mangos kur su kortom ir kai viena is musu laiko manga ir giriasi kdl nera

                                Comment

                                Working...