Anime LT trakeris

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Daan
    replied
    didelis dėkui Sagenas už paieškos integravimą

    Rašyti komentarą:


  • Sagenas
    replied
    Aš nesu matęs to tracker'io kodo, bet galėčiau pažiūrėti. Jei susigaudyčiau išdėstime(web kūrime nesu patyręs, tai reikia tam laiko skirti) galėčiau ir paiešką padaryti pabandyti. Dar būtų galima padaryti, kad paspaudus nuorodą rikiuotų pagal populiarumą ir panašiai. Na, aš tik siūlau. Už paprastumą, bet ne prastumą

    Rašyti komentarą:


  • Daan
    replied
    nuo šiol trakeriuką galima pasiekti per http://bt.animezona.lt/ redirektą

    Rašyti komentarą:


  • Krad
    replied
    omenyje turėjau like this -> http://a.scarywater.net/lunar/
    pradžioj eina nauji torrentai, o po to visi kiti. Galima ir nerūšiuoti pagal anime, tiesiog ABC. Labai tvarkinga ir labai viskas gražu

    Rašyti komentarą:


  • slicKrox
    replied
    Autorius Krad
    įdėja dėl naujų torrentų: manau galima tiesiog parašyti "New torrents" ir kokius, kad 5 naujausius rodytų viršyje. O visi šiaip būtų rodomi ABC tvarka... Tiesiog, gal tvarkingiau būtų, nes naujausio failo rūšiavimas toks... Hmz... Tikrai tvarkos nepriduoda ;/
    Kai į dieną bus dedami daugiau nei 5‘i torrentai, o tai visai įmanoma, kadangi vertėjaujančių šią dieną jau yra tikrai nemažai, tai tavo siūlomas variantas sukels dar didesnę betvarkę.

    Galima viršuje padaryti, kad rodytų kokių trijų anime torrentus, kaip galimą rekomendaciją dėl gero anime ar gero vertimo. O galima ir taip pat rodyt torrentus, kuriems tiesiog trūksta / nėra seederių (skleidėjų).

    Rašyti komentarą:


  • Krad
    replied
    Autorius Daan
    padariau rūšiavimą pagal datą, pridęjau datos rodymą.
    paieška - kai bus nors 100 torentų ar daugiau nei vienas psl., tada ir galvosim, kaip jau sakė - paspaudi CTRL+F ir turi paiešką.
    gal iki to laiko atsiras koks neskupas programeris ir padarys paiešką pačiame psl.
    aš visada už paprastumą, taigi nereik čia kišti monstrus. trakeris nėra portalas kur reiktu naršyt dienomis ir naktimis. atėjai - paemei - dingai.
    --
    krad > na ten su tokiu tempu, tai gal po metų kitų
    galimas daiktas...

    įdėja dėl naujų torrentų: manau galima tiesiog parašyti "New torrents" ir kokius, kad 5 naujausius rodytų viršyje. O visi šiaip būtų rodomi ABC tvarka... Tiesiog, gal tvarkingiau būtų, nes naujausio failo rūšiavimas toks... Hmz... Tikrai tvarkos nepriduoda ;/

    Rašyti komentarą:


  • Daan
    replied
    padariau rūšiavimą pagal datą, pridęjau datos rodymą.
    paieška - kai bus nors 100 torentų ar daugiau nei vienas psl., tada ir galvosim, kaip jau sakė - paspaudi CTRL+F ir turi paiešką.
    gal iki to laiko atsiras koks neskupas programeris ir padarys paiešką pačiame psl.
    aš visada už paprastumą, taigi nereik čia kišti monstrus. trakeris nėra portalas kur reiktu naršyt dienomis ir naktimis. atėjai - paemei - dingai.
    --
    krad > na ten su tokiu tempu, tai gal po metų kitų
    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2009-05-13, 22:10.

    Rašyti komentarą:


  • Krad
    replied
    na pakentėkit truputi... galima bus ir pakeitimus įdėti greitu metu, tiesiog tam laiko reikia biški paredaguoti trackerio source kodą (taip, galima torrentus rūšiuoti pagal įdėjimo datą pakeitus kelis kintamuosius ).
    Trackerio kūrėjai juda po biški link v2, su kuria tikrai bus daugiau galimybių, f-cijų ir kitų smagių (arba ne) dalykų

    Rašyti komentarą:


  • Sagenas
    replied
    Fruits Punch Samurai, dėja, bet ne. Aš visuomet laikausi nuomonės, kad jei jau daryti, tai daryti rimtai. /// Original_Prankster, nesupranti, nes nebandai suprasti Esmė tame, kad reiktų daryti viską dėl patogumo/funkcionalumo. Mačiau, pavyzdžiui, daugelis nori paieškos jame. Tai ar nemanai, kad ji reikalinga? Tiesiog aš pats, kaip programuotojas visada ieškau kuogeresnės išeities /// slicKrox, būtent tame ir yra reikalas, kad kiekvienas turi savo skonį, savo nuomonę Kas vienam atrodo gerai - kitam gali atrodyti blogai. Tiesiog pasakiau savo nuomonę ir tiek. Juk niekam jos neperšu. Peace \\// .

    Rašyti komentarą:


  • slicKrox
    replied
    Autorius Sagenas
    Tai toks pats klausimas, kaip kam pirkti du kiaušinius vienoje parduotuvėje už vieno kainą, jei galima nusipirkti vieną kiaušinį kitoje parduotuvėje už tokią pačią kainą. Manau daugeliui žmonių būtų patogiau, nes mane asmeniškai tokie tracker'iai kaip dabartinis netraukia visai. Vos užėjus norisi išeiti.
    Na, aišku skonio reikalas ir čia dar kaip pažiūrėsi, bet šiuo atveju, man asmeniškai ši kompaktinė torrent trackerio versija atrodo netgi vizualiai simpatiškesnė, patogesnė ir kompaktiškesnė negu dauguma lt torrent svetainių, nes šiuo atveju nematau jokios esmės iš tokios funkcijos, kad nuspaudus torrentą dar nukeltų į jo aprašymą, kurį tadu reikėtų dar daryti, nes pagrindinė info yra pateikiama pavadinime, o jei jau nežinai kas tai, galima paspausti klavišą INFO. Aišku trūksta paieškos, kelių kategorijų ir kad torrentus rušiuotu ne pagal abėcėlę, o pagal įkeltą datą, bet laikui einant tam bus rasta išeitis / sprendimas.

    Rašyti komentarą:


  • Original_Prankster
    replied
    Autorius Sagenas
    Tai toks pats klausimas, kaip kam pirkti du kiaušinius vienoje parduotuvėje už vieno kainą, jei galima nusipirkti vieną kiaušinį kitoje parduotuvėje už tokią pačią kainą. Manau daugeliui žmonių būtų patogiau, nes mane asmeniškai tokie tracker'iai kaip dabartinis netraukia visai. Vos užėjus norisi išeiti.
    Omg, koks skirtumas kaip tas trackeris atrodo? Ar tu ten ruošies 10h per dieną sedėt?
    Užeini, spusteli linką, atsisiunti .torrent failą ir išjungi.
    Kas nuo geresnio trackerio pasikeistu? Lengviau linkas pasispaustu? Ar kas?
    Krč, nesuprantu aš tokių žmonių.

    Rašyti komentarą:


  • Fruits Punch Samurai
    replied
    Autorius Sagenas
    Tai toks pats klausimas, kaip kam pirkti du kiaušinius vienoje parduotuvėje už vieno kainą, jei galima nusipirkti vieną kiaušinį kitoje parduotuvėje už tokią pačią kainą. Manau daugeliui žmonių būtų patogiau, nes mane asmeniškai tokie tracker'iai kaip dabartinis netraukia visai. Vos užėjus norisi išeiti.
    Tai tu i trackeri eini paziureti?

    Rašyti komentarą:


  • Sagenas
    replied
    Tai toks pats klausimas, kaip kam pirkti du kiaušinius vienoje parduotuvėje už vieno kainą, jei galima nusipirkti vieną kiaušinį kitoje parduotuvėje už tokią pačią kainą. Manau daugeliui žmonių būtų patogiau, nes mane asmeniškai tokie tracker'iai kaip dabartinis netraukia visai. Vos užėjus norisi išeiti.

    Rašyti komentarą:


  • Daan
    replied
    o kam mum paprastiem torentam naudoti moooonstrą, šito niekaip nesurpantu???
    norėčiau monstro, senai būčiau aka LM analogą paleidęs.
    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2009-05-13, 16:59.

    Rašyti komentarą:


  • Sagenas
    replied
    Na, aš siūlyčiau naudoti kažką panašaus į diferior'o tracker'į. Netraukia manęs toks kažkodėl O ir tą patį diferior galima nesunkiai pačiam modinti turinti vidutines PHP ir smarty žinias Pats pamenu kažkada panašų dalyką buvau pradėjęs, bet dėl blogo interento teko uždaryti. Apie diferior: http://diferior.com , arba http://diferior.lt (diferior atstovybė Lietuvoje). P.s. diferior yra lietuvio kurtas TVS Na, o jei negaila pinigo licenzijai, tuomet galėtumėte naudoti TS special edition( https://templateshares.net/ )

    Rašyti komentarą:

Working...