Anime peržiūra 04.25

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • bithuthe
    Last Frame Studio



    • 2003 11 14
    • 399

    #46
    Autorius meskiukas
    baikit, pasitaiko gi nesklandumu, niekas nera tobulas, o dar uz dyka, tai skustis negrazu del siokiu tokiu nukrypimu, o siaip idomu kada bus kita perziura, siaip laibai patiko, kad rengiami tokie mini renginukai, respect
    Kad jau už dyką, tai nereiškia, kad turi būti bet kaip. Dėl eilinį kartą atsiradusių techninių nesklandumų, ko gero jie taps erzinančia tradicija, buvo galima ir pasirūpint atsarginiu filmu >.<
    Visumoje:
    -
    • tvanku, daug zyziančių paauglių, kuriems vis dėl to nepatiko "Porco Rosso", tai malėsi man po kojomis ir krizeno
    • kvaili žvengimai ir plojimai, į nenusisekusį bandymą rodyt filmą.

    +
    • buvo proga susitikt su saviškiais ir pamatyt seniai ir nelabai seniai matytus veidus


    Pabaigai pasiūlymas:
    • Vis dėlto kitą kartą pasirūpinkit papildomais filmais;
    • Iš vakaro patikrinkit ar filmai veikia;
    • O jeigu žmonių per peržiūras daugės, tai siūlau riboti žmonių kiekį ir daryti registracijas, kad nebūtų pergrūstos patalpos, nes tie kurie negalėjo matyt pirmojo filmo pliurpė šonuose [šitą mintį ėmiau iš VGTU Palėpės teatro];

    anyway, čia tik toks eilinis pastebėjimas, jums spręsti, kaip tvarkytis toliau, gerb. KOI-Team'ai

    Comment

    • Karoliukas.*

      #47
      NOreciau papildyt, kad reiketu apriboti ieinanciu amziu ;>>> Bent cia mano mintis ;D

      Comment

      • Original_Prankster
        Mr. Mojo Risin'

        • 2008 11 04
        • 200

        #48
        Autorius Karoliukas.*
        NOreciau papildyt, kad reiketu apriboti ieinanciu amziu ;>>> Bent cia mano mintis ;D
        Čia jau būtų nesąžininga jaunesnių atžvilgiu. Be to nebuvo ten labai jaunų, penkiolikmečiai nebent(lol, aš tarp jų).
        Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
        There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

        Comment

        • Integra
          wooooosh.

          • 2008 12 31
          • 265

          #49
          Nu ne aš buvau jauniause. Net 13metų.xD Mes su drauge buvom įsigrūdusios į prieki ir debiliškai prisiplojusios prie siuvimo mašinos. Mane labai erzino tas ištisas plojimas rėkavimas šeip šš malimas. Šeip per pirmą filmą miegojau, bet stebėtinai jis man patiko. Labai laukiau antro filmo, bet iš nevilties ir iš laiko stokos išėjau. Šeip oganizatoriai truputėli nepagalvojo, kad gali taip nutik...xD Aišku juokingiausia buvo tai kad kai rodė filmą apačioj buvo tinklapis užvadintas ecchi.
          Šeip lauksiu ir kitos peržiuros nes man jau tapo kaip tradicija. Tad organizatoriai kita kart pažiurėkit ar filmą pirma (rodo).
          Ir dar viena pastabėlė žmonių buvo labai daug, kad kiti kas neturėjo vietos kur atsisėst turėjo 4h prastovėt.
          Organizatoriems: Sėkmės rengiant kitus renginukus.;]
          Dėkoju Fasian už sig'a.

          Comment

          • Zirael
            Narys
            • 2007 10 06
            • 45

            #50
            Nu ka as zinau, koks cia galetu but amziaus apribojimas?.. vieni ir pilnameciai sugeba ciausketi ir trugdyti, kiti ir 12os zmoniskai ziureti...
            Gal nebent kokias tipo taisykles ivesti, uz kuriu nesilaikyma reiktu atsispaudimus (xD xD xD) daryti, ar ka ;D
            Nu ir nemanau kad organizatoriai taip jau neatsakingai eme ir neperziurejo filmu, ar nepatikrino aparaturos, ar ka. Nu visiems buna bedos su technika..
            "...And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
            On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
            And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
            And the lamplight o'er him streaming throws his shadow on the floor;
            And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
            Shall be lifted - nevermore!"
            E.A.Poe

            Comment

            • riyo
              Čefyro Katilas

              • 2008 08 01
              • 127

              #51
              Byški raustam po vakar - nors technika buvo tikrinta vidury savaitės, patys Havanos darbuotojai po penktadienio tūso paliko ją išderintą; iš ten ir nesklandumai. Visgi tikimės jums patiko Porco Rosso. Tikimės patiks ir Wonderful Days, kurį kartu su kitu filmu rodysime po dviejų savaičių (We ain't gonna stop).

              Mūsų tikslas - kokybiškai pristatyti Japonijos kultūrą Anime peržiūrų pagalba. Anime skirtas visiems, nepaisant batų spalvos, anime kompaktų kiekio, WoW levelio ar antakių tankumo. Tad amžiaus cenzo peržiūroms dėti neketiname.

              Visiems ačiū už palaikymą, aktyvumą ir vertingus komentarus.

              Pasimatysim gegužės 9.

              P. S. Artėjančiai peržiūrai paruošime nedidelę staigmenėlę (ir ne, ne apie techninius nesklandumus kalbu).

              Su meile, KOI.
              "Too much sanity may be madness! But maddest of all is to see life as it is and not as it should be." (Miguel de Cervantez)

              Comment

              • zygfrida
                Naujokas
                • 2009 04 14
                • 2

                #52
                nuejau, pamaciau ir isejau... ir gerai, kad neziurejau. tik iejusi i kiemeli apsigalvojau ir nusprendziau wonderful days paziuret dar karta namie,

                Comment

                Working...