Japonų universalusis 3x3m namas-dėžutė

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • GranRey
    Kažką pamiršęs.

    • 2008 11 01
    • 91

    #31
    Neblogai sumąstė, kur nors prie jūros pats tas, geriau, nei palapinė. Tik vat tau miegant kokie negeri dėdės gali pasidarbuot, ir ryte atsibusi vidury vandenyno

    P.S. Iš kokios medžiagos pagamintas tas kubas?
    Paskutinis pakeitimas nuo GranRey; 2009-04-10, 11:38.

    Comment

    • Karolina1515
      Ufonautė

      • 2008 06 13
      • 57

      #32
      Na nežinau.Man asmeniškai ši idėja didelio įspūdžio nepaliko.Manau tokiam namuke/kūbe galėtų gyventi nebent tokie žmonės , kurie tris ketvirtadalius savo laiko skiria super aktyviai veiklai, o namai jiems reikalingi tik išsimiegoti.

      Comment

      • ResuEmanon
        Bohemian Vagabond
        • 2007 06 02
        • 36

        #33
        Autorius Karolina1515
        Na nežinau.Man asmeniškai ši idėja didelio įspūdžio nepaliko.Manau tokiam namuke/kūbe galėtų gyventi nebent tokie žmonės , kurie tris ketvirtadalius savo laiko skiria super aktyviai veiklai, o namai jiems reikalingi tik išsimiegoti.
        As kaip tik pagalvojau kad visai nieko daiktas tas namukas nepasakyciau, kad as super aktyvus ;D bet nemekstu prisiristi prie namu ;]
        To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

        Comment

        • Karolina1515
          Ufonautė

          • 2008 06 13
          • 57

          #34
          Autorius ResuEmanon
          As kaip tik pagalvojau kad visai nieko daiktas tas namukas nepasakyciau, kad as super aktyvus ;D bet nemekstu prisiristi prie namu ;]
          Matai kaip.Išvada tokia - kiek žmonių tiek nuomonių

          Comment

          • Lucion666
            Forumo maniakas

            • 2007 04 08
            • 430

            #35
            Autorius Kipras9
            man tai tas namelis visai nieko tik laptopo su intiku reikia ir viskas.
            Man irgi ten neto ir laptopo truxta ir galeciau drasiai gyvent XD

            Comment

            • Hikari_
              Mental

              • 2008 02 27
              • 981

              #36
              Per mazai vietos.. nes tvarkytis nemegstu tai reik daugiau vietos visokiam chlamui

              Comment

              • Legendary
                Naujokas
                • 2009 05 22
                • 1

                #37
                .

                Aisku ta balta spalva,tai galima perdazyt, nes taip tai nesmagu.

                Comment

                • djmindziulis
                  Memento mori
                  • 2009 05 17
                  • 76

                  #38
                  Nu nezinau, man toks namas per mazas tikrai but. Megstu gerai pagywent, megstu ten kur daug erdwes. Nors is bedos(jei nera pinigu) galima ir tokioj dezutej gywent...

                  Comment

                  Working...