Japonų universalusis 3x3m namas-dėžutė

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • aistux
    my life is chocolate;DP

    • 2008 06 21
    • 20

    #16
    fainai ce...namukas dezute... gyvent pabandyt tokiam butu idomu

    Comment

    • guess
      Naujokas
      • 2009 03 04
      • 15

      #17
      na man pvz tikrai patiko ideja...esme kad mes zmones pasidareme perdaug vartotojiski....daugelis mini daaaaaaaaaauuuug daiktu...o kam jie jei tau reikalingi butiniausi....ideja labai super ir pats noreciau isbandyt....

      Comment

      • algirdz
        Naujokas
        • 2007 03 09
        • 23

        #18
        ka galima pasakit , japonu fantazija beribe .

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • soshite
          pinky promise

          • 2009 01 22
          • 119

          #19
          hemmm... mano kambarys 32 kvadratu... kaip as tilpciau i toki maziuka???? nors siaip butu idomu pabandyt

          please, wake up to reality...

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #20
            Autorius Neverman
            Išėjimas yra ,bet durimis jo nepavadinčiau
            Kad duris yra ir netgi normalios, ir netgi tinkamoje vietoje. Apačioje, miegamojo vietoje atsidarantis langelis tai ne duris, šiaip kažkokia „fortke“ ar gaisrinis išėjimas :}
            Autorius Bardakas
            Jei nori vienišo atsiskyrusio gyvenimo tai gal ir tinka, bet bendram kontekste atrodo kaip tyrimų laboratorija. Tokiam namely spėju net pasimylėt padoriai neišeitų, ką jau kalbėt apie apsistatymą baldais kai iš visų pusių grindų išlenda tualetai ir dušai. Man kaip bardako mėgėjui toks būstas tikrai nepriimtinas būtų.
            Na, tai juk eksperimentinis kotedžas, o ne kažkoks būtas. Jei nutarei pasikviest draugę į svečius, juk nebūtina ją kišt į po grindim esantį miegamąjį (nors tai būtų pakankamai ekstremalu), kadangi ir kambaryje vietos tam turėtų pakakti.

            Dienai ar dviem gamtoje aš tikrai nesirinkčiau šio sunkiai transportuojamo gargaro, kadangi pakaktų ir palapinės, bet jei man pasiūlytų pagyventi jame metus kokioje nors negyvenamoje gražioje saloje, tikrai neatsisakyčiau ir būtų gan įdomu. Pasijausčiau lyg ateivis iš kitos planetos.

            Tačiau, aš vis tiek nesuprantu, kaip nugabent šį mažą kotedžą į pasaulio užmirštą kampelį, nepasitelkus malūnsparnio ar kitos brangios technikos. Čia tik prototipas, bet japonai ruošiasi serijiniam gaminimui, tad tikiuosi jis bus tikrai išardomas iki varštelio ir taip pat lengvai surenkamas.
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-04-04, 18:54.

            Comment

            • kypshius
              Rašytojas



              • 2007 04 17
              • 254

              #21
              vienintelis dalykas, kuris tikrai sužavėjo mane, šitoj koncepsijoj, tai kad siena - baltas lapas; imi krūvą balionėlių ir gali visą apvarvolint kuom tik nori...

              Užkalė visus langus ir augina pingviną.

              Comment

              • DirtyBo
                Shiva
                • 2008 04 20
                • 3

                #22
                wow! plotas siektiek mazesnis uz mano kambario, bet ce tikrai nebeda, kai gyvenu tik su lova ir maziuku staliuku , bet tokiam namalyje gyvent max 2 zmonem, o svecius ir draugus i lauka grust . Kadangi ce tik prototipas tai manau dar atsiras visokiausiu priedu, o kas del spalvos, tai ce visai ne beda, kaip kypshius sake:
                ...siena - baltas lapas; imi krūvą balionėlių ir gali visą apvarvolint kuom tik nori...

                Mielai sutikciau tokiam namelyje gyvent kurnors prie ezero, atokiai nuo visu

                Comment

                • Original_Prankster
                  Mr. Mojo Risin'

                  • 2008 11 04
                  • 200

                  #23
                  Gerai, kad sienos bent neminkštos šitam "kotedže".
                  Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
                  There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

                  Comment

                  • shyliz
                    Dreamer

                    • 2009 02 18
                    • 68

                    #24
                    Heh interesnas namukas...

                    Comment

                    • Exotic Anime Girl
                      Ima firin mah lazah!!!
                      • 2008 07 04
                      • 67

                      #25
                      Jeigu as tame name gyvenciau,labai nepatogu butu. Bet seip toks fainas.Viskas viename dezuteje.

                      Comment

                      • shyliz
                        Dreamer

                        • 2009 02 18
                        • 68

                        #26
                        Na ziurint kokie pas zmogu gabaritai , jei 130-150-140 , tai istaskytu ta nameli dar neilipes

                        Comment

                        • svajone
                          Tiesiog žmogus

                          • 2008 09 21
                          • 176

                          #27
                          Nu šakės, ko tik tie japonai neprisigalvoja....
                          Vat jau įsiavaizduoju šeimyną gyvenant tokiam stebukle - dukrelė klausia mamos:
                          - Mama, galiu atsivest draugę į namus?
                          -Taip, dukrele, bet tik vieną ir nestorą, nes kitaip nubus vietos į toletą nueit....

                          Comment

                          • jukilo

                            #28
                            idomus toks, batltas kaip koks apple gaminys. .

                            Comment

                            • Derogatory`
                              Loki'd


                              • 2007 10 06
                              • 350

                              #29
                              Visko jie prisigalvoja ir sukuria. Na, kai jie visi taip vertina ir brangina laisvą erdvę, vietą. Tai jiems patogu ir naudinga. Bet abejoju ar tokį produktą vertą leisti į apyvartą JAV ar Europoje.
                              O šiaip toks monumentalus kubiukas savo viduje, man atrodo, per šaltas ir nuobodus. Ir labai primena dabar "madingą" interjerą - sterilų, baltą ir tuščią. Didelė dalis interjero žurnalu tik ir rodo panašius dalykus. Man tai atrodo nepriimtina ir nelabai gražu, juk vis tiek gyvendamas žmogus užsikrauna daiktais ir visas komponuojamas daiktelių grožis pagriūna.
                              Na, ne esmė. Negyvenčiau tame kube. xD

                              Comment

                              • Augustas
                                Naujokas
                                • 2009 03 05
                                • 18

                                #30
                                Ideja tai itkrai idomi, minimalistine. O ka, patogu belenkur beveik pastatyti, bet tai tik del ptogumo. Asmeniskai pats tokiame noreciau tik pabandyti gyventi, o isikurti kaip tikruose namuose.

                                Comment

                                Working...