Anime Nights 2009

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Aivaras
    replied
    Anime dieninės dalies mano manymu trūko veiksmo.Nervino cyplės visuose kampuose, ypač gale...Visa kita visai normaliai.
    Paskutinis pakeitimas nuo Aivaras; 2009-04-18, 21:20.

    Rašyti komentarą:


  • modis
    replied
    Užmiršau (kaip ir kiti) paminėti ir pagirti organizatorių surengas linksmas pertraukėles tarp anime.
    Pora pertraukų ir prieš renginį Guitar Hero tikrai užpildė tuštumą gera muzika (kas pataikė į taktą).
    Po Afro Samurai vykęs lietuvos Kendo klubo pristatymas labai patiko ir buvo labai į temą atsvara tam beveik holivudiniam anime (pora asmenų visgi nukentėjo, įskaitant ir patį kendo trenerį).
    Na ir galiausiai bučinių konkuras, visgi palikęs organizatorių be prancūziško bučinio, kad ir nuo vaikino.

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    Paskaičius kai kuriuos komentarus susidaro įspūdis, jog kai kurie pirmą kart gyvenime anime išvydo.

    Rašyti komentarą:


  • rock-san
    replied
    as po afrosamuray luzau ;DD damm ir pramiegojau ta hack trilogy oh well was funn ^^

    Rašyti komentarą:


  • Kea
    replied
    Autorius Intrigante
    Na kaip pirmą kart dalyvavusiai tokiam renginy, man pasirodė labai neprastai viskas, tikrai nesitikėjau pilnos salės žmonių. Vistik sklando gandai kad nepilnamečiai galėjo patekti į renginį, o ir alkoholio tikrinimo komisija ne itin kruopščiai dirbo, nes realiai pagalvojus, apčiupinėjus rankinę nelabai ką pajusi gi. Bet aš pilnai suprantu, kad galbūt nėra galima atsegti ir knistis po daiktus, o ir žmonių daug buvo......
    Kad gana stipriai ta apsauga dirbo, mano kuprinę pilnai apžiūrėjo, o žalios arbatos buteliuką net du kartus atsuko ir netgi uostė (bus man vaikštinėt į lauką.)

    Kalbant apie anime, tai jie mane nuvylė. Jeigu Hack Trilogy! dar peržiūrėjau sukandus dantis, kai mano kaimynas iš kairės ir iš dešnės pūtė į akį , tai Tenjou Tenge: The Past Chapter buvo puikus fonas iliustruojantis mano miegą. Žemai galvą lenkti galiu tik Grave of the Fireflies kurį žiūrėti buvo vienas malonumas.

    P.S Itin patiko SlicKrox amv (puikiai parinkta daina) ir kaip Bardako landumas jam vos neatsiėjo smūgiu į veidą iš shinajaus
    Paskutinis pakeitimas nuo Kea; 2009-04-19, 17:48.

    Rašyti komentarą:


  • kypshius
    replied
    O kappa no Coo to natsuyasumi lietuviškai buvo ar angliškai? Čia dieninėj daly
    Paskutinis pakeitimas nuo kypshius; 2009-04-18, 15:15.

    Rašyti komentarą:


  • Shit Happens
    replied
    Man isimintiniausia ir tuo paciu jokingiausia vieta buvo per Hack Trilogy, kai pagrindinis veikejas, (neacimenu jo vardo) pasake "what? Level 1" tada vos nenumiriau.

    Kaip "First Timeriui" Anime Naktyse tai labai patiko.

    Rašyti komentarą:


  • Augustas
    replied
    Iš pirmos nakties tai be abejonės pats GERIAUSIAIS buvo Hack Trilogy! Žinoma, ironizuooju. Luzom ten visa eile, kur sėdėjau Geriausia vieta buvo "Yoyr PC has special power to stop AIDA" XD Kas matė - supras apie ką šneku. Pats rimčiausias buvo Grave of the Fireflies. Air dar buvo neblogas anime. Afro Samurai tai atvirai tariant nieko yptingo - daug kraujo ir kovu, tačiau daugiau nieko. Na, tikėjausi kažko daugiau iš pirmos nakties, bet manau atys geriausi animai dar laukia antrojoje naktyje.

    Rašyti komentarą:


  • zalgirietiz
    replied
    Labai geras renginukas bent jau penkatadienio nuo 22 iki 7, nors bisky uzsitese ilgiau bet buvo linksma, kalbant apie anime's tai labiausiai patiko Afro Samurai, daug veiksmo, labai grazus piesimas, nerealus igarsinimas ypac to juoduko kur su afro keliavo poto pirmas anime, is pradziu nepatiko, bet kai motkele atejo, tai linksmesniu vietu buvo tai toks pusetinas, Hack tai nesamone, nelabai as ten ka ir supratau, sedeja uz manes hakeriai tai ten negalejo atsidziaugt, bent jau toks ispudis susidare, nebereikalo visi plot bande po kokios scenos, manydami kad Teh End jau Epic buvo kai paziurejo DJ'us kiek laiko liko iki pabaigos, matyt paciam atsibodo poto tas Grave of the Fireflies, labai geras, as per ji galvojau pamiegot reiks, bet per ji maziausiai norejosi miegot, ir paskutinis Tenjou Tenge visai nieko, tik jau miegot ziauriai norejau tai sunkiai ziurejos, tik paprastu epu niekaip neuzbaigiu, 15 lyg praziurejas dar tie samurajai uzsiaute gaila nespejau pakabuko nusipirkt Naruto, viska isnese buvo kai atejau antra karta i kitas dalis nenueisiu, reiks eiti zalgiry palaikyt i Mega kitais metai reiks ateit butinai

    Rašyti komentarą:


  • Intrigante
    Guest replied
    Na kaip pirmą kart dalyvavusiai tokiam renginy, man pasirodė labai neprastai viskas, tikrai nesitikėjau pilnos salės žmonių. Vistik sklando gandai kad nepilnamečiai galėjo patekti į renginį, o ir alkoholio tikrinimo komisija ne itin kruopščiai dirbo, nes realiai pagalvojus, apčiupinėjus rankinę nelabai ką pajusi gi. Bet aš pilnai suprantu, kad galbūt nėra galima atsegti ir knistis po daiktus, o ir žmonių daug buvo. Kadangi atrodo dėl to problemų nekilo, tai nėra reikalo kabinėtis. Iš anime man asmeniškai labiausiai įsiminė Tenjou Tenge, net keista, nes nesitikėjau tokio storyline iš fanservisu garsėjančio anime, o dabar net užsikabinau TV serijas siųstis. Afro Samurajus, kas be ko, buvo įdomus, tik aš po pusės jo užmigau, nes labai akys ėmė merktis. Hack G.U. irgi pramiegojau, man kažkaip nelabai tas kompiuterinis piešimas žiūrėjos, nors Hack anime frančizė labai patiko. Pats pirmas anime toks sakyčiau "meh", ne mano stiliaus..O Grave of Fireflies buvau mačiusi, bet vistiek dideliam ekrane aišku geriau susižiūrėjo :} Dar neužmirštamas buvo kendokų pasirodymas, tie smūgiai per galvas legendiniai ir AMV intarpai neužmirštami :} tik va prisiminiau kas žiūrint nepatiko, kad dažnai fellow anime fanai imdavo žvengti iš gan rimtų scenų, bet čia aišku jau kiekvieno kitoks humoro jausmas matyt :] ačiū organizatoriams už puikią naktį
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-04-18, 12:51.

    Rašyti komentarą:


  • modis
    replied
    Buvo kurie kiek nuvyle, o buvo kas maloniai nustebino. Ishgyvenusiu iki ryto buvo gana daug .
    Pragyvenau 24h be miego, laikas atsiimt

    Rašyti komentarą:


  • KoBalt
    replied
    Na ką gi Pirmoji Anime Nights naktys praejo linksmai, neskaitant kelis nuobodokus anime filmus , pa pusryčiavom sušiais dabar metas sulaukt Anime Day, tikiuosi bus ne ka blogiau
    Autorius sek0ne
    uj smagu laisvej trainiotis iki 21.30. uj smagu. tik neikit i bromas, nebeiseisit
    skiedi kaš kokias nesamones aš pats laisvej gyvenu ir žynau kad 21.30. saugu, jei jau 12 nakties žmoniu nei su žiburiu nerasi o ir banditai bromose netupi.


    O kodėl šiemet nebuvo vardo korteliu tiem kurie abonentus pirko?
    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-04-18, 10:38.

    Rašyti komentarą:


  • sek0ne
    replied
    uj smagu laisvej trainiotis iki 21.30. uj smagu. tik neikit i bromas, nebeiseisit

    Rašyti komentarą:


  • Aivaras
    replied
    Neatvyk.

    Prie kasos tikėjaus daugiau žmoniu :o bet jų visai nebuvo ;D Idomus bilietai labai, nei vietos parašytos, tai taip suprast reik jog kas pirmesnis įeis tas vietą ir užsiims.Tikiuos nieks nepavogs kai išeisiu kurnors
    Damn, reikia pabandyt padirbt xD http://i229.photobucket.com/albums/e...Atvaizd004.jpg

    Rašyti komentarą:


  • Drambliukas
    replied
    Noreciau,paklausti,o jeigu del kazkokiu svarbiu priezasciu negali atvykti i cosplay,ir jau esi uzsiregistraves,ka tada daryti?

    Rašyti komentarą:

Working...