Anime Nights 2009

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Sable
    replied
    Na, visai smagu buvo. Iškart žinojau, kad dėmėsio vertas yra tik antros nakties repertuaras, jei žiūrėt bendrai paėmus, tai šeštadienį ir parmyniau dviračiu iš Vilniaus tą šimtuką km. Matyta prieš renginį iš viso anime sąrašo buvo viskas, apart naujojo Evangeliono, kurį aš taip ir neprisiverčiau pilnai peržiūrėt (na nelabai svarbu tas naujas atlikimas buvo, istorija vis vien keliskart jau matyta senajam). Į ką rimčiau paspoksojau, tai The Sky Crawlers ir Escaflowne. Raxhephon'ą akies krašteliu bemiegodamas pastebėjau, tas pats su minėtu Evangelionu. Per Denpa Teki na Kanojo miegojau geriausiai. Imho, toks nerimčiausias buvo iš visų.

    btw,
    Autorius Bardakas
    nuo Šindžio pykina
    couldn't agree more

    Anyway, savaitgalis tikrai vykęs. Priminta apie 240km ir pažiūrėtas vienas kitas geras animas kinoteatro ekrane

    Rašyti komentarą:


  • 9inch
    replied
    Autorius Cid
    Kieti apsauginiai buvo, kurie visada mane norėjo pratikrint po kelis kartus "Ė, tą raudoną tai patikrink" Šiaip, nežinau, pernai kažkodėl smagiau buvo, bet vistiek, į anime nights ne anime žiūrėt einu, tai ir šį kartą smagu buvo
    Tai butent, Anime Nights renginys yra ypatingas savo atmosfera, tad manau paprastos anime perziuros kazkur kavinese ar kitur nesukurs tokios atmosferos, kuria turi Anime Nights :]]]

    Rašyti komentarą:


  • krapija
    replied
    Kieti apsauginiai buvo, kurie visada mane norėjo pratikrint po kelis kartus "Ė, tą raudoną tai patikrink" Šiaip, nežinau, pernai kažkodėl smagiau buvo, bet vistiek, į anime nights ne anime žiūrėt einu, tai ir šį kartą smagu buvo

    Rašyti komentarą:


  • Aivaras
    replied
    Beje gal kas numesit dalyvavusių AMV sąrašą?Nes tik pora mačiau, abu patiko.

    Rašyti komentarą:


  • KoBalt
    replied
    GAl kas gali pasakyt kada vyko Mangos konkursas, nes spėjau ateit tik ant laimėtojos apdovanojimo.

    Rašyti komentarą:


  • Futari
    replied
    Na, filmai dienineje dalyje tikrai nebuvo labai idomus... Realiai gi turejo but orientuota i jaunus ziurovus, bet mano manymu tos postapokaliptines temeles buvo per sunkios kiek. Zodziu, per visus filmus gelbejo tik gera kompanija, na, Kappa no Coo to Natsuyasumi kaip kam - sakot nuobodus, bet man visai patiko, nors probegsmais esu ji macius tikrindama. Ir kiek aplodismentu buvo geru scenu metu Zodziu pataise nuotaika, bet man kiek uzkliuvo, kad Kappa ketino rodyt vakare, taciau kazkaip netiketai atkele i viduri ir praleidau pradzia. Na nebent mes tuo metu kai pranese programos keitimasi buvom isbege uzkandziu, tada jau musu bedos

    O siaip renginys tikrai smagus, man patiko, ir cosplay grupeles kai mazesnes tai visi gavo daugiau demesio Ir smagu buvo lauke, kai isejo visi cosplayeriai fotkintis. Dabar sistra atrinkineja foto, o as video medziaga bandau is kameros atkrapstyt, bet man neitin sekasi

    Rašyti komentarą:


  • 9inch
    replied
    Autorius vykis
    Na man patiko. Pati renginio mintis jega! Gaila neisejo pabut naktinese dalyse. Teks siaip tuos filmus perziuret Gal buvo koks filmas kur viesiems labai patiko?? Zinociau nuo ko pradet
    Taip, buvo tokiu anime, kurie daugumai patiko(paklausinejau nemazai zmoniu, kurie filmai labiausiai patiko, tad susidariau tokia nuomone): Grave of the Fireflies,Tenjou Tenge: The Past Chapter, Gin`iro no Kami no Agito, Denpa Teki na Kanojo(sitas toks lengvas, bet visiem labai puikiai lipo).

    As taip pat manau, kad sie anime filmai buvo geriausi, isskirtinai 1mas ir 3cias is cia paminetu.

    P.S 2 nakties 3 ir 5 filmo nemaciau, nes miegojau( http://dev.infosa.lt/infoshow/upload...me_sarasas.pdf ) tad negaliu pasakyti ar jie geri buvo ar ne

    P.S.S Pamirsau pamineti, kad The Sky Crawlers bei Escaflowne - The Movie irgi gan neblogi ;]
    Paskutinis pakeitimas nuo 9inch; 2009-04-19, 15:53.

    Rašyti komentarą:


  • Bardakas
    replied
    Eghem.... Visų pirmą kažkas kentės, kad taip neatsakingai mano pedo bear galvą valkiojo Kauno gatvėmis.
    Antra - Kea, aš tik fotkinau su kažkieno fotiku, o kur foto pasiliko nežinau. Manau greitu metu bus sudėtos čia.
    Trečia - hahaha, kas sakė, kad neįmanoma bus padaryt tūso salėj?
    Ketvirta - Pirmos nakties repertuaras daugiau mažiau prastas buvo.
    Penkta - Dieninė dalis užkniso kap ir daugelį naktinėtojų, to pasekmėj supratau, kad gal daiktų nereikia iki vakaro palikt salėj.
    Ir dar pora minčių - antros nakties filmai buvo geriausi kaip ir tikėtasi; kurokawa apturėjo žiūrovus ir kai kuriuos konkursus; nuo komunizmo skauda galvą, nuo Šindžio pykina; nors narutardai nuo amžių gelmių yra tai kas sukelia nemalonius jausmus, bet kakashio mergos papai leido parašyt vieną iš didesnių įvertinimų kosplėjuj. O ką daugiau pridurt? Ką tik pabudau po pietų miego ir jaučiuosi geriau nei ryte.

    Rašyti komentarą:


  • vykis
    replied
    Na man patiko. Pati renginio mintis jega! Gaila neisejo pabut naktinese dalyse. Teks siaip tuos filmus perziuret Gal buvo koks filmas kur viesiems labai patiko?? Zinociau nuo ko pradet

    Rašyti komentarą:


  • Aivaras
    replied
    O aš visai nieko prieš būčiau, kad AN pradėtų rengti dažniau nei kartą per metus.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Taigi vistiek projektorius su titrais nematau didelio skirtumo ar saleje sedėti ar klube
    o atrakcijos... na tame ir retumo esmė, kad būtų ko laukt. Mano žiniomis Vilniuje kolkas tikrai nenusimato.

    Rašyti komentarą:


  • Original_Prankster
    replied
    Autorius Airiz
    Taigi Woo klube vyko pirma peržiūra, ar būtinai reikia kinoteatre?
    Na tai kur peržiūra su pora filmų kavinėj ir kur anime nights su kino teatru, dienine/naktine programa, atrakcijom, kendo pasirodymu ir daug filmų.

    Autorius slicKrox
    Juk Vilniuje buvo panašus ir iš techninės pusės netgi daug geresnis renginys OTAKA, kadangi rodė originalias kokybiškas juostas, kaip tikrajam kino teatre ir šis renginys nusimato ir šiais metais, tad neverta verkti, o ir Airis paminėjo kitą mažesnį anime peržiūros renginį.
    Mm, na taip OTAKA buvo pamiršęs, dalyvavau joje. Tačiau anime nights daug mažesnės kainos. Apskritai, kur Otaka su 12LT už vieną filmą ir kur nights kelių filmų kaina 10Lt. Nors Vilniuje tikrausiai nepavykstu taip pigiai surengt, nebent Skalvijoj. Ir apskritai man įdomumą kelią būtent ta naktinė dalis, žiūrėjimas naktį.
    Paskutinis pakeitimas nuo Original_Prankster; 2009-04-19, 14:54.

    Rašyti komentarą:


  • slicKrox
    replied
    Autorius Original_Prankster
    Norėjau paklaust, ar toks renginys neplanuojamas Vilniuje?
    Juk Vilniuje buvo panašus ir iš techninės pusės netgi daug geresnis renginys OTAKA, kadangi rodė originalias kokybiškas juostas, kaip tikrajam kino teatre ir šis renginys nusimato ir šiais metais, tad neverta verkti, o ir Airis paminėjo kitą mažesnį anime peržiūros renginį.

    Rašyti komentarą:


  • sek0ne
    replied
    Autorius Airiz
    Taigi Woo klube vyko pirma peržiūra, ar būtinai reikia kinoteatre?
    gali ir namie ant teliko pasidaryt su chebra perziura, bet chia gi ne tik ziurejimas buvo o ir visokie atrakcionai

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Taigi Woo klube vyko pirma peržiūra, ar būtinai reikia kinoteatre?

    Rašyti komentarą:

Working...