Nauji Anime: 2009 Pavasaris

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • XxGoingBlindxX
    Freedom. ^^
    • 2008 08 18
    • 49

    #46
    Visai įdommūs anime pasirodys. :] Aš pati labiausiai laukiu FMA antro sezono (Labai įdomu kaip su pratęsimu bus... Filmas juk jau viską kaip ir užbaigė. Nebent antrame sezone bus tas pats kaip it filme. :] ) ir Asura Cryin` (Visai įdomus anime atrodo ^^)

    Comment

    • saulute1993
      manga gerbeja
      • 2007 08 19
      • 42

      #47
      laukiu nesulaukiu fullmetal alchemist 2 mano megstamiausias anime
      I like yaoi is that bad? yaoi mangos puslapis lt http://totally-yaoi.blogspot.com/

      Comment

      • Sloth
        [SrX]

        • 2007 09 14
        • 277

        #48
        Na, labiausiai laukiu FMA. Bet taipogi butinai ziuresiu Shangri La ir Valkyrie ( tiksliai nepamenu pav).
        Suzavejo mane shangri la ideja, apie miskus vidury miesto, labai idomu, kaip kurejai tai pateiks. asmeniskai isivaizduoju kazka panasaus i
        Spoileris:

        Comment

        • Jin
          Crazy Weirdo

          • 2009 02 06
          • 242

          #49
          Laukiau visu comedy romance :P reiks ziuret dbr , gal nenuvils

          Comment

          • FantasyBeast
            Huzzuh!!

            • 2007 06 18
            • 101

            #50
            Na apsvarstykim šita nuostabu pavasary,pradėsiu nuo man laukiamiausio(už kurį nežiurėjas kitu ir prabalsavau):
            Fullmetal Alchemist 2 Taip..FMA 2 jau cia,tik nebežinau kaip čia išsireiškus..FMA dvasia išblėso?O gal ir NE?Na kad ir kaip būtu jis vistiek lieka manuoju favoritu šį pavasary.
            Dragon Ball Kai Neturiu žodziu,tokios naujienos nesitikejau..Dragonball Z man patiko ir jis buvo vedlys,parodes kelia į anime pasauly!Ir ji ketina remeikint??Internetas + Youtube paaiškino,kad tai bus tik pagerintos kokybes DBZ su sena istorija ,kurioje nebus fileriu ir bus mažiau seriju apie ~100,na ką gi maloniai laukiu DBK. P.S. DBZ fileriu turejo???
            Shangri-La Tai dar vienas iš laukiamiausiu anime..Idėja gera,o pats anime žada daug ko gero..Gaila,kad apie ši anime duomenų nera daug.Bet žmonės dirbantys prie šio projekto yra žinomi,ir tai jau kažką žada gero.
            Eureka Seven:Pocket ga Niji de Ippai Aš tiesiog jo laukiu,Eureka 7 buvo vienas iš tų man fantastiškų anime,o ir pats anime kažkaip užsibaigė palikdamas daug klausimų.
            Gurren Lagann:Ragan-hen Laukiu be priežasties,o gal dėl to,kad TTGL perdaug nebus niekada
            Na šeip sudomino visi anime išskyrus Charady`s Daily Joke ..visus ir ketinu pažiurėt..Bet iš likusiu labiau gal K-ON,Queen`s Blade ,Sengoku Basara,Senjou no Valkyria labiau traukia manasias akis.
            Paskutinis pakeitimas nuo FantasyBeast; 2009-03-03, 10:01.
            Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

            Comment

            • amidau
              ☣☠☣







              • 2007 04 25
              • 1384

              #51
              Žinoma mano labiausiai laukiamas FMA2, paskui labai sudomino "Charady`s Daily Joke", tikiuosi kažko panašaus į Usavich, t.y. trumpų ir labai juokingų epų. Iš tesinių taip pat visai laukiau "Cobra The Animation: Time Drive". O toliau nematau nei vieno kuris kažkuo labai kabintu ir verstu laukti su nekantrumu. Bet vistiek bandysiu žiūrėti visus.
              Visgi žiemos sezonas man labiau buvo sudominęs.
              Taip pat tikiuosi šiais metais sulauksiu kokio rimto smurtinio anime, kažko panašaus į Mnemosyne praėjusiais metais.

              Comment

              • mindzze
                Forumo vilkas

                • 2007 05 18
                • 375

                #52
                Ši karta renkuosi ne pagal žanra, o pagal studija. Tai butu Kyoto Animation nes labiausiai žiuriu jo pieštus anime . Ir aišku anime butu K-ON!.
                Laukiam nesulaukiam

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #53
                  Autorius mindzze
                  Tai butu Kyoto Animation nes labiausiai žiuriu jo pieštus anime . Ir aišku anime butu K-ON!.
                  Laukiam nesulaukiam
                  Labai jau užknisančiai vienodas tas Kyoto stilius. Tiek tematiškai tiek vizualiai. Gal jau kaip reklamoj, laikas keistis? Šį kartą muzikos bus, vis šis tas....

                  Comment

                  • mindzze
                    Forumo vilkas

                    • 2007 05 18
                    • 375

                    #54
                    Autorius Killerbee
                    Labai jau užknisančiai vienodas tas Kyoto stilius. Tiek tematiškai tiek vizualiai. Gal jau kaip reklamoj, laikas keistis? Šį kartą muzikos bus, vis šis tas....
                    Aš senai žinau, kad tau tokie anime nepatinka .

                    Beja pei Dragon Ball Kai, žinau nemažai tiesos ar yra kokia skiltis jai?
                    Girdėjau kad DB bus per nauja igarsinamas ir pakeisti soundtrak'ai bei op melodija. Bus kovertuojami į HD kokybe, taigi bus vlė paruoštas rodyti per TV.

                    Comment

                    • gizmou
                      Narys

                      • 2007 07 29
                      • 55

                      #55
                      pagaliau fma2 oi ziuresiu ir ziuresiu ir ziuresiu nerelus anime dar sudomino Isekai no Seikishi Monogatari reiks ir ta paziureti turetu buti neblogas

                      Comment

                      • Ledux
                        PlixPlox

                        • 2007 03 09
                        • 135

                        #56
                        Full Metal Alchemist 2 Anime sezonas atidarytas ! Na pradesim po ilgo laiko tarpo vel anime ziuret .Tikiuosi nenuvils FMA . Na ir dar Dragon ball kai reikes paziureti vien del vardo siaip ziuresiu bet ir vel tikiuosi kad nenuvils ir kad neprikeps dar keliu simtu seriju.
                        sigpic

                        http://ledux.myanimelist.net

                        Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                        Nebūk jautis 2009

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #57
                          Autorius mindzze
                          Aš senai žinau, kad tau tokie anime nepatinka .
                          Nu jau, nuo kada čia man komedija, romantika ir haremčikai nepatinka?

                          Comment

                          • IVXXX
                            Let's do a barrel roll!
                            • 2008 03 07
                            • 8

                            #58
                            Dunno, gal "Phantom ~Requiem for the Phantom~"... nieko isanksto kabinancio akies kaip ir ner.
                            I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                            Comment

                            • DStalker
                              Kuroi kenshi


                              • 2007 04 16
                              • 190

                              #59
                              Autorius 9inch
                              Na tikrai vertu demesio anime yra, skirtingai negu rudenio anime ;] Shangri-La. Yra tokia daina geros grupes. Electric Light Orchestra - Shangri-La. Idomu ka tas pavadinimas reiskia ir ar daina turi kokiu asociaciju su anime ;]]
                              Shangri-La - mistinis fikcinis slėnis himalajuose, rojus žemėje ir panašiai, čia kaip visada daugiau info: http://en.wikipedia.org/wiki/Shangri-la

                              O šiaip peržvelgus sąrašiuką tai tikrai yra traukiančių akį. Daugiausiai tai susiję su istorine tematika, taip pat ir minėtas Shangri-La. na bet labiausiai tai domina FMA2, tikiuosi nenuvils.

                              Comment

                              • Reshef
                                Bitter sweet

                                • 2008 10 03
                                • 307

                                #60
                                Is pradziu galvojau prabalsuoti uz full metal alchemist, bet pamaciau Sengoku Basara(sis anime mane labai sudomino). Tikrai daug geru pavasariniu anime^^, tiesiog nuostabu...tikiuosi kad DBZ remeikas bus vertas demesio.

                                Comment

                                Working...