TRIGUN anime filmas - jau šiemet!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #16
    Gomen, netaip supratau. ^^' Na bet kokiu atveju vistiek filmo laukiu Nes serijalas paliko labai daug ir labai geru ispudziu

    Comment

    • Katsu
      Hajimemashite



      • 2007 01 18
      • 192

      #17
      Autorius Izzo
      Man asmeniškai lietuvinimas nekliūva. Po velnių, būkim lietuviais, o ne paukščiakalbiais.
      Šiaip asmeniškai man dažniausiai sulietuvinimas neužkliuva taip, kad dėl to pyktis suimtų, bet realiai toks elgesys dažnai darosi paranojiškas. Kad tu rašai originalius pavadinimus ir vardus ar vietovardžius - tai nereiškia, kad prarandi lietuvišką identitetą. Kaip tik, tu rodai pagarbą kitai kalbai. Tad nepyk, bet man atrodo, kad tu rimtai nesimokei/-ai kokios užsienio kalbos arba esi pernelyg užsiciklinęs lietuvybės propagavime.

      Dabar tik nereikia pikto atgalinio komentaro - ne dėl to savo parašiau, kad būtų proga pasiginčyti ^^

      Dėl naujienos, tai labai džiaugiuosi, nes prisiminimai apie TV series yra tiesiog puikiausi. Kad ir koks Vash bebūtų, bet jis man yra vienas iš įsimintiniausių personažų. Tad kuo labiau jis išsiskiria iš visumos - tuo geriau Vat jei dar soundtrack'as bus panašus - tai visai bus nuostabu.
      Paskutinis pakeitimas nuo Katsu; 2009-01-26, 20:39.

      Comment

      • svajone
        Tiesiog žmogus

        • 2008 09 21
        • 176

        #18
        Geras.... sudomino. Reiks akis paganyt, kai pasirodys... ot laukiu...

        Comment

        • HajiHaji
          月の詩

          • 2006 11 27
          • 113

          #19
          as taip pat pastebejau trigun movie mal ir mane tai sudomino, bet greit pamirsau apie tai, nes na dabar ziuriu kurozuka, tikrai itraukianti anime : ]

          vienaip ar kitaip - laukiu. turint omeny, kad trigun visai nesenai perziurejau ir viskas dar kaip ir sviezia, bus idomu pamatyti, ka pateiks filmas

          Comment

          • Nightwister
            Rimtas forumo narys

            • 2008 05 27
            • 116

            #20
            idomu ziuresim kas gausis

            Comment

            Working...