Nauji Anime: 2009 Žiema

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • TheCoolMaker
    UVERworld

    • 2008 02 10
    • 142

    #46
    pakolkas ir taip plan to watch pilnutėlis, bet labiausiai tai laukiu tower of druaga pratęsimo

    Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

    Comment

    • araminas
      Lone wolf

      • 2008 06 16
      • 77

      #47
      As laukiu (tiksliau jau sulaukiau) Kurokami, Chrome Shielded Regions (Koukaku no Regios) ir Asu no Yoichi! Visu triju pirmas serijas jau maciau ir visos patiko. Tikiuosi, kad ateityje nenuvils. Daugiau niekas neužkliudė akies, nebent Zoku Natsume Yuujinchou, bet pirma reikes pirma sezna peržiurėti.
      My top 3 anime:

      1.One piece 2.Katekyo Hitman Reborn 3.D. Gray Man

      Comment

      • CvC
        [_]D CareCup, It's Empty.
        • 2009 01 15
        • 75

        #48
        Kurokami The Animation venintelis is visu sudomino

        Comment

        • svajone
          Tiesiog žmogus

          • 2008 09 21
          • 176

          #49
          Iš naujų, tai labiausiai sudomino Maria Holic ir Koukaku no Regios. Reik akis į juos paganyt. Ovat ir į daugumą tesinių reiks žvilgtelt, tik svarbiausia nepamiršti... Bet tikrai apsidžiaugiau, kad šiemet tikrai yra gerų anime

          Comment

          • SataNa
            Mind Zone



            • 2008 02 15
            • 600

            #50
            užmiršta paminėti Street Fighter'io movie http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl...anime&aid=6283
            Kartoškė

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #51
              Ne užmiršta, o tiesiog nebuvo paskelbta apie jį prieš naujus dar. Kaip ir apie:

              Examurai Sengoku
              Suzumiya Haruhi-chan no Yuuutsu

              Comment

              • angellus
                tinginys

                • 2007 01 17
                • 228

                #52
                Autorius Sable
                Ne užmiršta, o tiesiog nebuvo paskelbta apie jį prieš naujus dar. Kaip ir apie:

                Examurai Sengoku
                Suzumiya Haruhi-chan no Yuuutsu
                pritariu, bet to Examurai Sengoku niekas neapsiima subtitruot. o mane visai sudominęs jis. nu reiks laukt, gal kas nors kada nors.

                Comment

                • Derogatory`
                  Loki'd


                  • 2007 10 06
                  • 350

                  #53
                  Asmeniškai labiausiai laukiu Druaga no Tou antrojo sezono Sword of Uruk.
                  Kaip tik neseniai mačiau dvejas šio anime serijas. Tad nusimato kažkas įdomaus ir linksmo, kaip ir pirmajame sezone. ^^

                  Comment

                  • angellus
                    tinginys

                    • 2007 01 17
                    • 228

                    #54
                    norėčiau parekomeduoti Afro Samurai.Resurection.
                    šiandien teko garbės jį pamatyti. tiesa pasakius truputį nuvylė. tikėjausi, kad vėl bus toks mini serialas, o čia gavosi vientisas filmas. dar truputį suerzino pabaiga. ji per daug skubota ir trūko kažko.
                    bet man tai menki minusai palygus su tuo, ką gavau.
                    kaip visada pilna veiksmo ir kraujo. jis kokybiškas, veiksmas aišku, kraujas irgi pakankamai kokybiškas . viskas dėstoma tolygiai, kovos kvapą gnaužiančios, galėtų testis ir 30min-nenusibostų konkrečiai. istorija, nu tokia pat-Revenge. bet man ją nuolat pagyvina Afro pasamonė, draugelis su baltu afro.
                    man asmeniškai labai patiko, bus galima tikėtis ir kito filmo, nes :
                    Spoileris:
                    pačioj pabaigoj pasirodė tas bičiokas su trim rankom, kur Afro jį dar seriale nukirto

                    žodžiu-veiksmas, kraujas, juokeliai, piktas rūškanas veidas, truputis vulgarybių ir neįvangybių su geru hip-hop, rep'u = vertas dėmesio anime movie.

                    Comment

                    • Snabas
                      Rimtas forumo narys
                      • 2008 11 12
                      • 140

                      #55
                      Koukaku no Regios sudomino siek tiek... siaip, nei su vienu nebuvo taip, kad pamatau ir viskas, siusiu... sunku vertint nemacius, bet manau sitas man labiausiai patiktu

                      Comment

                      Working...