Foto-Extreme orientacinis (Vilnius, 2009'tų pradžia)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • AZ-Artikaz
    Naujokas
    • 2008 12 19
    • 4

    Zaidimas buwo tikraj wertas demesio ir buwo super bet kai mane pririsho prie medzio ikisho shalika i burna ir sniego daug uzh nugaros taj buwo shaaaalta!!! Mano komanda buwo lb draugishka ir per wisa game nebuwo liudna nei bishkio didelis aciu Integrai ir mano komandai tikraj laukiu kitu meet ir buwo lb afigenna

    P.S. Gale lb patiko gert shampana ir walgyt saldainius buwo skanu aciu
    Artikaz-san

    Comment

    • weirdo-
      [Беспечный Ангел Padla]

      • 2008 07 09
      • 21

      Autorius Sable
      stebūklingai užėmusio antrą vietą
      like wtf?

      you don't believe in us? or what?
      Paskutinis pakeitimas nuo weirdo-; 2009-01-06, 21:38.

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        Autorius weirdo-
        like wtf?

        you don't believe in us? or what?
        i believe in some of you, i do. but not in all who was there. kaip sakiau teamworko nebuvo deramo, ypač kai tu pradingai todėl ir sakau, kad stebuklingai, turint omeny, kad finišavo kažkur tik pusė buvusio teamo. ir dar, kaip sakiau prie paskutinės užduoties atlikinėjimo išvis iš esmės tik vienas žmogus prisidėjo iš galimų keturių - iškart minus taškai už bendrą užduočių atlikimo greitį ir minus taškai už užduotį.. bet šiaip, kai kurie sprendimai patys savaime patiko jūsų, tačiau ne visu 100%

        Comment

        • D1e
          Koishop Founder

          • 2008 02 26
          • 114

          Pretenduoju į komisijos narį kitam kartui! Jums reiketų sudaryti sistemą, pagal kuria būtų vertinami užduotys ir jų atlikėjai bei kad nebūtų skirtingo narių skaičio komandose. Taip pat suproektuoti geriau užduotis, nes toks punktas užduotyje "nusifotografuoti BŪTINAI prie Katedros" neturi didelės reikšmės manau, o jei ir turetų, nemanau, kad punktas nusipelnė Aukščiausio prioriteto, dėl kurio užduotis būtų anuliuojama.
          Beje, kilo klausimas - iš viso buvo 170 max įmanomų taškų, kai už kiekvieną užduotį duoda po 10 taškų, o užduočių iš viso buvo 12 ar 11, jei neklystu. Iš kur dar papildomi taškai? Nebent kažką praleidau.

          Galite kritikuoti ir neigti.

          All hail Lelouch!!

          Comment

          • Bagy
            Bagy-san

            • 2008 05 24
            • 289

            Na buvo taskai dar duodami uz tai kokia pirma komanda pabaige visas uzsuotis.
            kas atejo pirmas +50 tasku
            Kas antri +40
            Ir treti +30
            Na ben taip man aiskino.

            Comment

            • Sir Integra Hellsing

              D1e, as galvojau kad tu bent mane zinai ir zinai kad as prioe sawo darbo neprileisiu to kas mano kad beveik viskas buwop blogai. Reiria geriau skaityt uzdotis. Buwo ispradziu pasakyta jog visus smulkmenas parasytus uzdotyje reikia atlikt ar kris balai. Kodel Sablo komanda kurioje gale buwo maziau nwriu uzime antra vieta? Gal del to kad ne visai reikejo daug zmoniu? O kaip mes skirsim balus buwo planota ispradziu. Ir mes ne anuloujam jums si uzduoti. Mes davem kazkek tasku.

              Comment

              • Bagy
                Bagy-san

                • 2008 05 24
                • 289

                As tai nebesuprantu ko cia isvis gincitis del tu tasku ar vietu. Prizu juk jokiu nebuvo (ir jie visai nereikalingi). Manau buvo svarbiausia praleist gerai laika. Ka mes visi ir padarem. Isvis aciu organizatoriams, kad visa tai surenge. O tose komandose kuriuose nusedo fotoaparatas ar dingo keli zmones Didelis cia daiktas visko juk buna, paskui juk viskas issisprende.
                P.S. Didelis aciu Sauliui kuris buvo kankinamas beveik visose rungtyse.

                Comment

                • bithuthe
                  Last Frame Studio



                  • 2003 11 14
                  • 399

                  Tai jau tikrai - ko čia ginčijatės?
                  Žiūrau, čia kažkas susireikšmina: čia aš sugalvojau. Ne! čia mano idėja buvo. wtf? N-ąjį kartą dviratį išradinėjat?
                  Koks skirtumas kas sumąstė, turi būt svarbu jog visiems patiko. O ne laurus sau, kaip organizatoriams pasiimt. Jūs darėt tai dėl dalyvių, ar dėl savęs?

                  Comment

                  • D1e
                    Koishop Founder

                    • 2008 02 26
                    • 114

                    Autorius Sir Integra Hellsing
                    D1e, as galvojau kad tu bent mane zinai ir zinai kad as prioe sawo darbo neprileisiu to kas mano kad beveik viskas buwop blogai. Reiria geriau skaityt uzdotis. Buwo ispradziu pasakyta jog visus smulkmenas parasytus uzdotyje reikia atlikt ar kris balai. Kodel Sablo komanda kurioje gale buwo maziau nwriu uzime antra vieta? Gal del to kad ne visai reikejo daug zmoniu? O kaip mes skirsim balus buwo planota ispradziu. Ir mes ne anuloujam jums si uzduoti. Mes davem kazkek tasku.
                    As nesakau, kad viskas buvo blogai, tiesiog as sakau savo nuomone is dalyvio puses, nes as pasakiau praeitame post'e tai, kas man nepatiko. Nes savo logika ishaiskinau praeitame poste. Bet kadangi musu poziuriai is dideles dalies skiriasi, tai kazkas is musu is dalies neteisus. Nevermind.

                    Autorius Bitute XD~
                    Tai jau tikrai - ko čia ginčijatės?
                    Žiūrau, čia kažkas susireikšmina: čia aš sugalvojau. Ne! čia mano idėja buvo. wtf? N-ąjį kartą dviratį išradinėjat?
                    Koks skirtumas kas sumąstė, turi būt svarbu jog visiems patiko. O ne laurus sau, kaip organizatoriams pasiimt. Jūs darėt tai dėl dalyvių, ar dėl savęs?
                    Del organizavimo tai cia nezinau kas per gincai, yra organizatoriu komanda, visi vienodi. Jeigu kazkas nori kazkuo atsiskirti - kalbeti del salygu su reikia zmonemis is anksto, kurie prisijungia prie organizavimo, nes po renginio jau per velu.

                    Tiesa sakai, Bitute xD
                    Paskutinis pakeitimas nuo D1e; 2009-01-07, 13:23.

                    All hail Lelouch!!

                    Comment

                    Working...