AMV – AZAR 2008: Anime Muzikinio Klipo Konkursas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lucion666
    Forumo maniakas

    • 2007 04 08
    • 430

    slick'o tai slick'o = dzin... kitais ar siais metais pasistengsiu ir padarysiu tokio lygio amv kaip burn it to the ground.. =)
    ----------
    tiesa sakant, jei tai buvo slick'o amv, noreciau kada(~ vasara, nes db nlb galiu) susirungti su slick'u, bet ne vien is tu metu anime, o is visu =) ir amv vertintu atvira publika arba patyre teisejai =)
    Paskutinis pakeitimas nuo Lucion666; 2009-02-22, 07:42.

    Comment

    • Lax..
      reLaxed




      • 2005 12 24
      • 516

      Autorius Lucion666
      patyre teisejai =)
      Šitų mes turi labai daug. Netgi kvalifikuotų.

      Comment

      • catbuster
        Narys
        • 2007 10 16
        • 53

        Tas darbas yra ........., jis net posta redagavo kai kazkas parashe turbut, kad jo darbas tas

        O kvailiausias dalykas tas, kad jis yra teisejas ir organizatorius, tai kaip po velniu jis gali dalyvauti... cia yra visishka nesamone... o jei ir norejo parodyt savo darba kaip uz organizatoriu jis neturetu buti balsavime, tai va viskas ka norejau pasakyt.
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-02-22, 14:51.

        Comment

        • Lucion666
          Forumo maniakas

          • 2007 04 08
          • 430

          Autorius Squall
          as vat skaitau ir galvoju... Mplius, Lucion666, KOKIO LYGIO? zmogus tiesiog protingai padare ir isvaziavo ant grazaus anime + nauja energetiska daina + ritmo. is efektu cia tik Bad Tv is Vegas. kai darbas visiems patinka, jis populiarus, jame jau ir filosofine mintis atsiranda, ir autorio God-like skills ir t.t.
          ----------------------
          Tu zinai kuris mano, kiti - nezino =)
          ||| nors ar seip ar taip nera tikslo nesakyt, nes laimet --->>>>> nelaimesiu... |||
          ----------------------
          "slicKrox, amidau, Kypshius, Kiba, 9inch, Lucion666, Mauneydy, LadyofTheDarkSky, chaos_head, bS-, Hellsing_lover, Scourgen, Lax, Martis, Sloth, IronSoldier, Lamb_of_God, kazuki, Mantas91, WiZarDX_576, Dwesk, Net, Tsume200, Squall..."
          dalywiu sarashas....

          btw, laukiu pabaigos tam, kad atsisiust amv geros kokybes ir suzinot kas ka kure

          ----------------

          Del to, kad slickrox sukurtu burn it to the ground lygio amv, man neitikima, nebent i youtube'a sumesti jo pries 3-5 metus daryti amv
          Paskutinis pakeitimas nuo Lucion666; 2009-02-22, 16:31.

          Comment

          • SyntaxErra
            Naujokas
            • 2009 02 22
            • 2

            Nesu krutas uzkietejes anime ziuretojas, nzn visu cia rodytu anime, bet mano megejiska nuomone tokia(na bent jau montazo ir bendro vaizdo aspektu):
            1) True Tears - 9 crimes - Visai neblogai padaryta, daina sutinka su vaizdu, tas yra gerai, taciau nuobodu ziuret, nes gabalas depresija varo
            2) Resident Evil - na tradicinis amv, nieko ypatingo ir seip kazkokio kabliuko ner, be to, vaizdas sau, muzika sau, toks neutralus, paziurejau ir tiek, jokiu emociju, jokio pasislykstejimo, jokio pasigerejimo :|
            3) Code Geass - Best of You - WHAT?!?!?!?! Na nzn, kazkaip nesutvarkytas jis man ir efektai kazkokie keisti, prdzioj efektai tai ka ash zinau, isvis be rysio X|
            4) Soul Eater - Persia Eater - Oh Ma God! This is SOMETHING! Kazkas neiprasto! Filmo Traileris - idomi ideja, o kas dar geriau, ji puikiai atskleista, montazas lb geras, dar ir vienas megstamiausiu mano anime Very Good! Lenkiu galva! (bow)
            5) Blassreiter - One Good Reason - patiko vaizdai ir gabalas bet jie rysio kazkaip nlb turi tarpusavy, pradzia kai pamaciau tia tikejaus kazko horror, bet teko nusivilt, seip gal puse velnio, nors nothing special
            6) Tsubasa Tokyo Revelations - Red Already Over - neblogas, taciau atsibodusi tradicine AMV koncepcija :/
            7) Kara no Kyoukai - Burn it to the Ground - Puikus montazas, taciau netiketa pabaiga(seip gal ir gerai, nes reiskias neuzsitese ziuret ) ir dar vienas BET vel ta pati eiline AMV koncepcija, tas apts zanras, kodel visi daro pagal roko/metalo muzika, na imkit padaryt pagal rap'o, reggea gabala ar dar koki, tik viena maciau kitoki, pati pirma (neskaitant 4 kurio zanras visai kitoks), as suprantu, kad dauguma jusu kuria pagal tokia muzika kuria klausot, bet kai visi kuria pagal tokia pacia, lb bOOring buna :/ Reikia sviezios mesos!!!!!
            8) CHaos Head - Buried Alive - kazkaip nepatiko, net nzn kodel, turbut kad gabalas sau, vaizdai sau, ir bandymas suderint ziopciojimo su zodziais nlb vykes :|
            9) Blade of the Immortal - DmfD - kaip ir 5 vaizdai ir gabalas patiko, taciau jie tarpusavi nera suderinti :/
            10) Ef ~ A Tale Of Melodies - I Don't Love You - daina man lb nepatiko, todel net negalejau ziuret iki galo, seip gal ir neblogai butu, bet atsibosta lb greit :/
            11) Resident Evil - Degeneration - antras su tokiu pat anime... bOooring... ne ka geresnis negu pirmasis.
            12) Detroit Metal City - Death Metal - dah?! Bardakas kazkoks.
            13) Hellsing Ultimate - pradzia patiko, poto atsibodo...
            14) Detroit Metal City / Hellsing OVA – Budelis Grįžta - lietuviska daina, kazkaip lb lb lb niftemu man Juoko daug sukele uz tai pliusas gera nata baigiau perziura Budelis auku neiesko, kerta visus is eiles!!!!!!

            Comment

            • catbuster
              Narys
              • 2007 10 16
              • 53

              Prašau nerašyti tokių vėjų iš kurių čia po to eilinį kartą vyksta ilgas pylimas iš pilno į kiaurą. O gal tau priminti kokia AMV komisija buvo AnimeParty surengtame renginyje ir kokį darbą jie išrinko geriausiu? ...kai geresnių buvo matyt tiesiog per akivaizdu?
              deja geriausias darbas buvo zmogaus ne ish animeparty komandos

              cuz krad is horny for KARAS

              o del tu ereziju tai cia kaip linkomanijoje, pasakai savo nuomone ir puola visokie shakalai, EREZIJOS EREZJOS, pabuskit viena karta ir normaliai apmastykit ka kiti sako ir ka patys sakot...

              tiesiog kad organizatoriai neturetu dalyvauti konkurse, taip yra visur tik ne cia...

              ok peace

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                Autorius catbuster
                o del tu ereziju tai cia kaip linkomanijoje, pasakai savo nuomone ir puola visokie shakalai, EREZIJOS EREZJOS, pabuskit viena karta ir normaliai apmastykit ka kiti sako ir ka patys sakot...

                tiesiog kad organizatoriai neturetu dalyvauti konkurse, taip yra visur tik ne cia...

                ok peace
                Kur visur? Ir kodėl? Kodėl reikėtų taip daryt?
                Autorius catbuster
                deja geriausias darbas buvo zmogaus ne ish animeparty komandos

                cuz krad is horny for KARAS
                Kalba buvo ne apie tai, o tai, kaip buvo renkamas geriausias. Tai ir buvo nesamonė.
                Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-02-22, 18:11.

                Comment

                • catbuster
                  Narys
                  • 2007 10 16
                  • 53

                  jei tau kyla kdl organizatoriai neturetu dalyvauti konkursuose kaip dalyviai ash neturiu ka su tavim kalbet darba aisq galima butu ikelti, bet jis neturetu dalyvauti del prizines vietos. Tai va kai suprasi kdl parashyk kanors protingo.

                  Comment

                  • Sloth
                    [SrX]

                    • 2007 09 14
                    • 277

                    Et, buvau visa savaitgali isvaziaves. Tai normaliai tik dbr buvo galima pasiskaityt paziuret. Anyway, tikrais amv, mano galva butu galima vadint ~4 klipus, maniskis i tuos keturis toli grazu nepatenka.

                    Catbuster, ar koks ten tavo nickas, jei tau jau taip pavydu, ar siaip kazkokios nuoskaudos, tai "laikyk", kad konkursa organizavo ne slick'as , o animezona . Ir kodel gi organizatorius neturetu dalyvauti? Cia juk viesas balsavimas, tuolabiau klipu kurejai nenurodomi, priedo, kurio velnio geras amv negali laimet? Juk balsuojama ne uz zmones, o uz amv.

                    Imo konkursas tikrai nusisekes. Dalyviu pakankamai, organizacija gera, susidomejimas irgi yra, belieka laukti kito konkurso ir tiketis dar geresniu darbu

                    P.S AMV nekomentuosiu, nes jau ir taip kiti daugiau maziau viska spejo pasakyt.

                    Comment

                    • piccosan
                      Daft Punk

                      • 2005 11 28
                      • 250

                      tai iprastas saliskumas. jei organzuojamas kurybinis konkursas tai zmones jam ruosiasi individuoliai. Nieks namato ka kitas padare ir negali perdaryti savo dabro vertindmas kitu darbu lygi. Organizatorius zinantis pateiktu darbu turini gali i ji atsizvelgti ir lasvai juo disponuoti, tobulumui ribu nera tad matydamas konkurencija(kuri yra konkursiniai darbai) gali labiau patobulinti savo darba negu jos nematydamas. jei jis teisejas, reiskias yra 'kvalifikuotas', turi daugiau kompetencijos, daugiau patirties, you name it... Jei dalyvauji, gali prsidiet prie organizavimo, bet visa amv checkinima palik kitma zmogui. Nekyla gincu, visi patenkinti, lieki savo komisijoj ir plius laimi priza beveik be konkurencijos.
                      Ir visos snekos apie "viesa balsavima" cia nieko nereiskia. gal slicas nieko blogo nepadare bet galejo.. o organizatoriai niekada nadalyvauja organizuojamuose konkursuose, kai konkursas didesnio masto, net ju seimos ten negali dalyvauti.
                      Kuo maziau saliskumo tuo geriau.

                      Comment

                      • catbuster
                        Narys
                        • 2007 10 16
                        • 53

                        Autorius Sloth

                        Catbuster, ar koks ten tavo nickas, jei tau jau taip pavydu, ar siaip kazkokios nuoskaudos, tai "laikyk", kad konkursa organizavo ne slick'as , o animezona . Ir kodel gi organizatorius neturetu dalyvauti? Cia juk viesas balsavimas, tuolabiau klipu kurejai nenurodomi, priedo, kurio velnio geras amv negali laimet? Juk balsuojama ne uz zmones, o uz amv.
                        Mano nikas paprastas ir suprantamas, tai nesuprantu ka tu nori tuo pasakyt "ar kox ten tavo nikas" , ir cia jau ne mano nuoskaudos o Jusu, kurie nesurpanta paprasciausiu dalyku.

                        O zmones vistiek balsuoja uz savus, why nes visi zino, kur kieno amv arba bent gali lengvai nuspret, sitas slepimas kureju ishvis buvo prasta ideja... lb nedaug zmoniu, kurie gali ivertinti amv...

                        Kad tai nevirstu tik flamu, tai parashysiu ka manau apie situos amv:

                        Na tiesa pasakius lygis zemas, vos kelis amv galima ziuret... kituose net i beata nepataiko, muzika nelimpa, arba efektai be ryshio...

                        Demesio verti amv: soul eater - persia eater, Kara no Kyoukai - Burn it to the Ground (dabartiniai balsavimo lyderiai) dar ish pilkos minios ishsiskyre Detroit Metal City - Death Metal, tikrai kitus ziurint norejosi, kad greiciau baigtusi, o sita pamacius visai smagu buvo, tik gal siektiek kita daina butu labiau tikusi, ir daugiau fun vietu, cuz DMC is best comedy :P

                        Ok, griztam prie karo

                        Pateiksiu 1 jums pavyzdi su neseniai vykusiu hiphop battle, www.hhb.lt, zmogus adminas (konkurso organizatorius ir kuratorius) net nepraejo konkurso atrankos, visi pyko nes jo trekas buvo tikrai geresnis uz kai, kuriuos patekusius, taciau jau po battlo (gal kiti ir anksciau zinojo, pvz. ash ) visi suprato kas kaip ir kodel... kaip jus megstat klausti kodel gi negali dalyvaut, nes tai neprofesionalu ir nekorektishka, ir zmones tai suvokia... man nedaeina, kuo jus stebuklingi, kad nesuprantat tokio paprasta dalyko... gal ir pasitikit slickrox kompetencija, taciau ne visi ir pan... sakot ash nesusipazines su juo ir nepazystu, man uztenka jo commentu linkomanijoje per akis...

                        Ash zinau ka sakau aciu uz demesi

                        Comment

                        • Squalleh
                          .MØNSOON.



                          • 2009 01 12
                          • 1892

                          kaip mane linksmina tokie zmones kaip piccosan ir catbuster.. dabar LOGISKAI pagalvokime.

                          1. KAIP slick, priimdamas klipus nuo 17-20-os dienos galejo kazka nusiziureti jeigu jis pats stengesi pabaigti savo darba laiku?
                          2. ir butu isvis nuo ko cia nusiziuret..
                          3. paziurekim i didziausius amv resursus internete. (amvnews.ru ; akross.ru ; animemusicvideos.org) VISUR dalyvauja organizatoriai. ir ka, visada laimi?
                          4. catbuster, jeigu lygis zemas, tai padaryk ka nors jo pakilimui. jeigu gali aisku.
                          isvis. jeigu musu amv makeriu lygis gerai augs, galesim sturmuoti akross con'a. bet tai su laiku.
                          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-02-22, 19:36.

                          Comment

                          • catbuster
                            Narys
                            • 2007 10 16
                            • 53

                            Autorius Squall
                            kaip mane linksmina tokie zmones kaip piccosan ir catbuster.. dabar LOGISKAI pagalvokime.
                            Spoileris:
                            1. KAIP slick, priimdamas klipus nuo 17-20-os dienos galejo kazka nusiziureti jeigu jis pats stengesi pabaigti savo darba laiku?
                            2. ir butu isvis nuo ko cia nusiziuret..
                            3. paziurekim i didziausius amv resursus internete. (amvnews.ru ; akross.ru ; animemusicvideos.org) VISUR dalyvauja organizatoriai. ir ka, visada laimi?
                            4. catbuster, jeigu lygis zemas, tai padaryk ka nors jo pakilimui. jeigu gali aisku.
                            isvis. jeigu musu amv makeriu lygis gerai augs, galesim sturmuoti akross con'a. bet tai su laiku.
                            1. kox dar nusiziurinejimas, apie ka cia kliedi
                            2. look at 1.
                            3. Man nerupi, ka daro kiti, ash kalbu apie paprasta kompetencija, ir cia kalbama ne apie nugaletoja, gali pralaimet, hehe
                            4. Tai yra mano asmenishka nuomone, ir manau kad ji 90 % taikli, ash niekam neturiu irodinet, ka moku, ka galiu, ash esu ziurovas ir vertintojas kaip ir visi kiti, kam mane kishti i konkursa, LOL
                            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-02-22, 19:40.

                            Comment

                            • slicKrox
                              Catching some Zzzzs...




                              • 2012 08 01
                              • 2161

                              catbuster, štai tau pavyzdys, nors ir nelabai tikslus:

                              Gaunasi taip, kad šalis organizuojanti pas save Europos krepšinio čempionatą, savo šalies komandai negali ant kaklo pakabinti auksą, jei ji laimės čempionatą?
                              Autorius catbuster
                              3. Man nerupi, ka daro kiti, ash kalbu apie paprasta kompetencija, ir cia kalbama ne apie nugaletoja, slicrox gali pralaimet, hehe
                              Įdomu, kur gi toji kompetencija buvo išskridus per AnimeNights?
                              Autorius piccosan
                              tai iprastas saliskumas. jei organzuojamas kurybinis konkursas tai zmones jam ruosiasi individuoliai. Nieks namato ka kitas padare ir negali perdaryti savo dabro vertindmas kitu darbu lygi. Organizatorius zinantis pateiktu darbu turini gali i ji atsizvelgti ir lasvai juo disponuoti, tobulumui ribu nera tad matydamas konkurencija(kuri yra konkursiniai darbai) gali labiau patobulinti savo darba negu jos nematydamas. jei jis teisejas, reiskias yra 'kvalifikuotas', turi daugiau kompetencijos, daugiau patirties, you name it... Jei dalyvauji, gali prsidiet prie organizavimo, bet visa amv checkinima palik kitma zmogui. Nekyla gincu, visi patenkinti, lieki savo komisijoj ir plius laimi priza beveik be konkurencijos.
                              Ir visos snekos apie "viesa balsavima" cia nieko nereiskia. gal slicas nieko blogo nepadare bet galejo.. o organizatoriai niekada nadalyvauja organizuojamuose konkursuose, kai konkursas didesnio masto, net ju seimos ten negali dalyvauti.
                              Kuo maziau saliskumo tuo geriau.
                              Įdomu... ką aš, kaip dalyvis ir organizatorius, galėčiau jau pakeist į gerąją pusę per tas trumpas 1-2 dienas, turėdamas visų dalyvių darbus. Kažką nusikopijuot / nusižiūrėt? Visų pirmą, tai būtų per daug akivaizdu, o antras dalykas, tai būtų įmanoma, jei didžioji dalis AMV darbų būtų daryti iš to paties anime.

                              O šiaip, aš būčiau visai nesupykęs, jei kas nors kitas apsiimtų tokią atsakomybę ir priimtų visus darbus, bei patalpint juos į video talpinimo svetainę, kadangi šis, 14‘os darbų talpinimas užėmė nemažiau~30 valandų.
                              Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-02-22, 19:42.

                              Comment

                              • catbuster
                                Narys
                                • 2007 10 16
                                • 53

                                Autorius slicKrox
                                catbuster, štai tau pavyzdys, nors ir nelabai tikslus:

                                Gaunasi taip, kad šalis organizuojanti pas save Europos krepšinio čempionatą, savo šalies komandai negali ant kaklo pakabinti auksą, jei ji laimės čempionatą?
                                tavo pavydzys shlamshtas, sakiau parashyk kai sugalvosi kazka protingo, juk teisejai ish kitu shaliu, beto organizatoriai nelaksto krepshinio aiksteleje.

                                Tai va good luck jums visiems, nes nenoriu cia kariaut, dar kasnors supyks, pasakys cia off topic ir pan., palieku Jus apmastyt ka visi cia parashem. Ir uztenka tu beverciu commentu, peace ppl

                                P.S bishki edito, nes ziuriu paredavai savo posta:

                                Ko tu cia kishi ta animenights, ANIMENIGHTS organizuoja KTU infosa, ash mokaus VGTU, cia del to kad esu APS narys? nors tuo metu ash buvau ten tik paprastas mirtingasis. LOL, zmogau atsigauk.

                                >>> slicKrox:
                                Na nieko sau, paprastas forumo mirtingasis gali būti net AnimeParty adminu?
                                Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-02-22, 19:56.

                                Comment

                                Working...