The Clone Returns To The Homeland / Klonas Sugrįžta Į Tėvynę

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    The Clone Returns To The Homeland / Klonas Sugrįžta Į Tėvynę


    The Clone Returns To The Homeland / Klonas Sugrįžta Į Tėvynę
                
    » Filosofinė mokslinės fantastikos pasaka, sudalyvavusi ir labai pasižymėjusi Tokijo Kino Festivalyje. Su labai menku ir vargingu biudžetu filmo autoriai ir režisieriai sugebėjo atkurti tikrai labai įspūdingą, menišką ir savitą filmo atmosferą. Mane iškarto patraukė filmo pavadinimas ir tai kad jis Japonų kūrybos, o pamatytas naujas filmo video anonsas nudžiugino dar daugiau, kurį pažiūrėjus taip ir dvelkia tokia reta atmosfera kaip filmuose Soliaris / Solaris ir Žmogus, kuris nukrito į Žemę / Man Who Fell to Earth.
                
    » Istorija apie Kohei Takahara, astronautas, kuris miršta atlikdamas savo pareigą, yra juridiškai atgaivinamas kaip klonas, tačiau mokslininkų nuostabai ir netikėtumui, jis sugrįžta į savo vaikystės atmintį, kai jo dvynys brolis per incidentą tragiškai žuvo. Mokslininkas, kuris sukūrė klonavimo technologiją, įspėja, kad žmogiškas protas ir pasąmonė tai nėra tik dėlionė, kuri gali būti vėl surinkta gabaliukas po gabaliuko. Nepaisant savo artimųjų susirūpinimo, klonuotas astronautas imasi drastiškų priemonių pasinerdamas į pavojingą kelionę ieškodamas savo vaikystės namelio, o kokie netikėtumai laukia kelionės metu galėsim sužinoti artimoje ateityje.

    » Iš autorių lupų tai yra sudėtingas, dviprasmiškas filmas, kuris kelia daug klausimų apie tapatumo ir atminties gamtą. Man tai yra tikrai vienas iš ambicingesnių ir mintį sukeliančių japonų filmų, kuriuos man teko pastebėti šiais metais, o filmą paprastiems mirtingiesiems galima bus išvysti kitų metų pavasarį.



    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-03, 17:32.
  • Zack
    Shogetten Lover :P

    • 2008 10 12
    • 111

    #2
    Sugoi....dekui, turetu but nerealu
    sigpic

    Comment

    • lattency_
      Naujokas
      • 2008 10 13
      • 1

      #3
      tikrai sudomino...bet kur galeciau ji paziureti ?


      Patartina visada baigti skaityti tekstą, prieš ką nors klausiant.
      Autorius slicKrox
      Man tai yra tikrai vienas iš ambicingesnių ir mintį sukeliančių japonų filmų, kuriuos man teko pastebėti šiais metais, o filmą paprastiems mirtingiesiems galima bus išvysti kitų metų pavasarį
      - tiesiog as neatidi
      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-28, 17:37.

      Comment

      • zhmogeliukas
        Super mega ultra rašytojas

        • 2007 03 21
        • 722

        #4
        kiek sudomini
        lauksim filmo n.n

        Comment

        • ast.
          AZ rėmėjas


          • 2007 11 16
          • 159

          #5
          nesu didelė tokių filmų gerbėja, tačiau sudomino. lauksim lauksim
          Autorius slicKrox
          <...>tai nėra tik puzlė , kuri gali būti vėl surinkta gabaliukas po gabaliuko. <...>
          puzlė ne lietuviškas žodis, galbūt derėtų pakeisti į "dėlionė"?

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #6
            Autorius ast.
            nesu didelė tokių filmų gerbėja, tačiau sudomino. lauksim lauksim

            puzlė ne lietuviškas žodis, galbūt derėtų pakeisti į "dėlionė"?
            Sutinku, geras pataisimas, nes aš iglą laiką galvojuok kuom gi čia pakeisti ir sulietuvinti žodelį - puzlė.

            Kas liečia filmo, tai festivalyje: "TIFF 21'st TOKYO INTERNATIONAL FILM FESTIVAL" lyg ir nelaimėjo pagrindinės nominacijos, bet atsiliepimai labai neblogi.

            Comment

            Working...