„Hellsing“ ir „StarCraft“ - Manga Lietuviškai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • KoBalt
    Tokyo boy

    • 2007 03 25
    • 127

    #46
    Autorius Airiz
    Prie ko čia vartai apie Japonų kalba? Mangos daug ir anglų kalba, ir galėtu kad ir rūsų kalba būt pagal mane, dar dabar pasakyk kad "tipa biče nori pasakyt kad anglų/rūsų gerai kerti? "
    Jo galiu pasakyt kad kertu.
    Norima pasakyt, kad kažko vertingo reikia žiūrėti ebajuje arba dar kur nors,kur kainos nelietuviškos, nes kol obuoliukas įsivažiuos aš dar kokiais 5metais pasensiu, na o kas yra Japonijoje dauguma ir taip gerai žino, o mes dėja gyvenam Lietuvoj, apie tai ir kalba eina.
    Ghm..tikiuos iš tau parodytu piršto taves juokas neima...
    Oi aš tikrai tikiu,bet jeigu ka aš šnekėjau apie viresnius žmones kurie jeigu ir susidomėtu manga,vargu ar galetu skaityt ja angliškai tad mum ir jiem reik laukt kol atsiras Lietuvoj platesnis pasirinkimas, o kas man juokingas tai tik tu,)
    http://android-x-2.mybrute.com

    Comment

    • axborn
      I can see muzic~

      • 2007 01 02
      • 121

      #47
      ******** me sideways, pagaliau gera manga bus isleista. Kalba galetu but anglu, nes lietuviskai skaitant kaip parodija atrodo ~.~
      http://axborn.myanimelist.net

      Comment

      • D1e
        Koishop Founder

        • 2008 02 26
        • 114

        #48
        Ohmy! Sugoi! Noriu Starcraft, nezinau kodel, bet noriu nusipirkt Starcraft daugiau uz Hellsinga, nes Hellsinga jau buvau ziurejes Anime, o SC tai.. nu ka.. prisiminimai *5 metai atgal*, kai tashkem visus su Protosais ir Zergais xD
        Bet kiek girdejau, tai Hellsing manga neblogai skiriasi nuo Anime, gal ne istorija, bet visokiais dalykeliais, neskaites tai negaliu pasakyt kokiais ^_^

        Kakkoiii!

        All hail Lelouch!!

        Comment

        • kYem
          Something elusive
          • 2008 04 05
          • 11

          #49
          Bus proga van helsing pradet skaityti, o man idomu kaip ten su tuo starcraft ;d zaidimas tai isties puikus, scenarijus irgi... Tik idomu kaip manga, gal kas jau esat skaite?

          Comment

          • DStalker
            Kuroi kenshi


            • 2007 04 16
            • 190

            #50
            Autorius Airiz
            Prie ko čia vartai apie Japonų kalba? Mangos daug ir anglų kalba, ir galėtu kad ir rūsų kalba būt pagal mane, dar dabar pasakyk kad "tipa biče nori pasakyt kad anglų/rūsų gerai kerti? "
            Jo galiu pasakyt kad kertu.
            Norima pasakyt, kad kažko vertingo reikia žiūrėti ebajuje arba dar kur nors,kur kainos nelietuviškos, nes kol obuoliukas įsivažiuos aš dar kokiais 5metais pasensiu, na o kas yra Japonijoje dauguma ir taip gerai žino, o mes dėja gyvenam Lietuvoj, apie tai ir kalba eina.
            Ghm..tikiuos iš tau parodytu piršto taves juokas neima...
            Geriau ziurek ne eBay o rightstuf, didesne garantija kad sveika ir gera daikta gausi ar tai butu anime ar manga. (tik kuomet pas mus Vampire Hunter D kainuoja apie 13 lt, ten apie 13$, plius dar atvezimas).
            O del mangu vyresniems zmonems, tai kokiai auditorijai tavo manymu skirtas pvz Vampire Hunter D, vaikams? Gal ir popsovas, bet nelabai vaikiskas, cia jau daugiau nuo skonio priklauso ir jeigu tau netinka nereikia is karto nurasyti atseit jaunesnei auditorijai. Aisku geriau butu jei leistu kokias retesnes mangas pvz. Bastard!, jo net angliskai nera ir net fanu ne visas dar isverstas. Tas tai tikrai manyciau vyresnei auditorijai, taciau del tam tikro stiliaus tau turbut irgi pasirodytu popsovas ir todel skirtas jaunesniems LOL, populiarumas dar nenusako amziaus grupes Kai kuriems desimtmeciams galbut norisi ko nors filosofisko ir gilaus, o kai kuriems "seniams" kazko lengvo ir atpalaiduojancio, na ir t.t.
            Paskutinis pakeitimas nuo DStalker; 2008-09-22, 08:01.

            Comment

            • Miglaja
              Cute potato ~


              • 2007 12 16
              • 551

              #51
              Manes kazkaip Srarcraft netraukia, o vat Hellsinga tai bandysiu pirkt Kiek maciau tai turetu 14lt Hellsingo manga kainuot knygynuose....O gal geriau taupyt pinigus kam nors kitam Geriau gal pati Hellsingo anime paziuret
              Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

              Comment

              • SinEater
                Šizofrenikė

                • 2008 08 01
                • 64

                #52
                Yay Pirksim Hellsinga
                Hey,Feed Me!

                Comment

                • chibi_nemiga
                  Rimtas forumo narys

                  • 2008 08 01
                  • 117

                  #53
                  naa, kažkodėl gi laukiu ir aš.: D
                  ir turbūt priksiu.
                  bet tikėkimės neleis po vieną vol į metus, kaip su kitom mangom....XD

                  Comment

                  • vilkduobe
                    *

                    • 2008 07 22
                    • 30

                    #54
                    Autorius Airiz
                    Be..man lietuvių kalba manga išvis nesueina, nepirksiu
                    Žinot, tamstele, vaizduojate save kaip itin subrendusį žmogų, tačiau jūsų šnekos paauglių, "puošiančių" savo kalbą raiškiomis "sh zh gh oo" raidėmis, lygio.
                    Na, kas čia dabar, ar iš tiesų toks jau nelygis toji lietuvių kalba? Kuo gi ji šitaip neįtinka? Gyvename, ir nieko čia jau nebepadarysit, Lietuvoj. Ir knygas (bent jau didžioji dauguma) ta kalba skaitom. Žinoma, žinoma, vertimų būna įvairių, nemažai ir nevykusių, tačiau visgi jeigu nebus pastangų, nebus ir tobulėjimo. Užburtas ratas, kuomet skųstis ir nepasitenkinimą reikšti lengviausia, o žmonių, padėtį taisančių, ir su žiburiu surast sunku. Galėtumėt šiokį tokį solidarumą jausti, o viešai nepasitenkinimą lietuvių kalba reikšdamas nei prestižą pasikelsit, nei aukštesnio lygio asmuo tapsit.

                    O kad tie patys "šlept" ir "keberiokšt" juokingai ar nevykusiai mangą skaitant rodosi - iš tikrųjų čia jau ir mūsų problema, matyt. Nagi, kodėl angliakalbiams "bang" jokių neigiamų emocijų nekelia, o lietuviai jau purkštauja tekste užrašą "pykšt" išvydę?..
                    Paskutinis pakeitimas nuo vilkduobe; 2008-10-06, 20:30.

                    Comment

                    • DStalker
                      Kuroi kenshi


                      • 2007 04 16
                      • 190

                      #55
                      Manau visais šiais atvejais pasireiškia pripratimas prie anglų kalbos, nebūkim gi savo įpročių vergais, literatūra jau nuo senų laikų verčiama į kitas kalbas ir dauguma tuo patenkinti.
                      Na o paprieštaraujant Kazuki nuomonei kad viskas matosi, nupiešta ir aišku, taigi nereikia "švyst" ir pan., turiu pasakyti, kad ne visada būna viskas aišku, o efektų garsų užrašai yra sudėtinė visokių komiksų ir mangos dalis, jei autorius juos naudojo, tai negi mes turime teise juos išmesti, o jei neišmetame, tai negi paliksime japoniškus hieroglifus jų vietoje kai visa kita bus išversta - būtina versti ir juos, o jau ar sėkmingai tai pavyko ar ne, jau kitas klausimas. Tačiau kaip jau vilkduobe minejo visada yra kur tobulėti.
                      Paskutinis pakeitimas nuo DStalker; 2008-09-23, 08:00.

                      Comment

                      • KoBalt
                        Tokyo boy

                        • 2007 03 25
                        • 127

                        #56
                        Juokas ima kai žmones del tokiu menknekiu skundzias, juk visi tie fono garsai praslysta pro akis o visas demesis skiremas tekstui.
                        http://android-x-2.mybrute.com

                        Comment

                        • saulute1993
                          manga gerbeja
                          • 2007 08 19
                          • 42

                          #57
                          laukiu nesulaukiu
                          I like yaoi is that bad? yaoi mangos puslapis lt http://totally-yaoi.blogspot.com/

                          Comment

                          • Nakanamori
                            Narys

                            • 2008 07 05
                            • 70

                            #58
                            nu wapshe.anksciau svaigot kad labai mangos norit,dba sakot kad neiseina? :? nesuprantu as jusu.pati hellsingo anime nemaciau,bet jai jaus leis manga,butinai pirksiu ir skaitysiu.o kad lietuvoj leidziama manga,o daba ir net ir hellsingas,tai cia wapshe gerai.juk taip ispopuliares ir gal tada daugiau stebuklu bus.o kad cia daba paverklsent pabumbet..aj

                            Comment

                            • slicKrox
                              Catching some Zzzzs...




                              • 2012 08 01
                              • 2161

                              #59
                              Autorius Nakanamori
                              nu wapshe.anksciau svaigot kad labai mangos norit,dba sakot kad neiseina? :? nesuprantu as jusu.pati hellsingo anime nemaciau,bet jai jaus leis manga,butinai pirksiu ir skaitysiu.o kad lietuvoj leidziama manga,o daba ir net ir hellsingas,tai cia wapshe gerai.juk taip ispopuliares ir gal tada daugiau stebuklu bus.o kad cia daba paverklsent pabumbet..aj
                              Tiesa ir gal kai kurie žmonės pagaliau išmoks rašyti Lietuviškom raidėm.

                              Comment

                              • Lax..
                                reLaxed




                                • 2005 12 24
                                • 516

                                #60
                                Palaikau Airio pozicija. Obuolys tikrai neišleidžia nieko įdomaus, ar įpatingo. Tai gerai jums, pirkit tas mangas, kurios neturi niekur kitur pasisekimo, tik LT. Hellsingas lietuviškai - grynas fanservisas. Aš palaikau kokybišką mangą, o ne leidėjų kišenes, kurios lobsta iš vaikų perkančių jų knygelas. Man asmeniškai - tokios mangos malonumo skaitant nesukelia.

                                Comment

                                Working...