Nauji Anime: 2008 Ruduo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Deima-
    Ką čia gero nuveikus?

    • 2008 07 04
    • 90

    #76
    One outs - anime apie beisbolą.Nesitikėjau , kad taip patiks.Įtampa, atmosfera išlaikoma puikiai.Tiesiog rauna stogą nuo visokių netikėtumų.

    Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

    Comment

    • Aivaras
      ką tu?

      • 2008 09 10
      • 358

      #77
      Ef – A tales of melodies

      Comment

      • dArt
        Rimtas forumo narys

        • 2006 12 23
        • 134

        #78
        Autorius martuksss
        vz as dabar ka ziuret , renkuosi is nauju
        Žiūrėk šituos

        One outs Primena Akagi ir Kaji tik tiek, kad apie beisbolą. Bent kol kas man atrodo net geresnis už tuos du.
        Michiko to Hatchin Stilingas anime. Veiksmas vyksta brazilijoje, kas savaime ura labai orginalu. Įdomūs ir veikėjai, nors gal ir nelabai orginalūs. Ar kas gero gausis iš istorijos dar neaišku.
        Kurozuka Kraujas. Vampyrai. 1000 metu. Mane tik truputi nervuoja šokinėjanti istorija (praeitis dabartis),
        Skip beat Bent man tai kol kad vienas įdomiausiu, nors tik dvi serijas temačia. Romantinė komedija.
        Tytania Čia gal tik man įdomus. Bet jei patinka rimtesnis anime, kosminės odisėjos gal ir vertas dėmesio.
        Nodame Paris Aš nežiūriu, bet tik todėl, kad lauksiu kol pasibaigs. Tiesa pradžioj dar reikia pirma sezona pažiūrėt jei nematės.

        Nenuvylė niekas kol kas, bet man dažnai po kokių 5-6 epu įspūdžiai pasikeičia į blogąją pusę.

        Comment

        • mariux9998
          Labas.

          • 2008 06 20
          • 434

          #79
          Kurogane no Linebarrels (Linebarrels of Iron) - labai jau man primena Code Geass.... Beje, OP atlieka ta pati moteris, kuri sudainavo Code Geass R1 ir R2 ending'us. Bet siaip gal visai ir nieko

          Comment

          • Zack
            Shogetten Lover :P

            • 2008 10 12
            • 111

            #80
            Na mane vis delto suzavejo tiek Kurozuka tiek Ga-Rei-Zero tikrai abu idomus ir siek tiek issiskiria
            sigpic

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #81
              Hells Angels animo promotion video:
              http://www.avexnet.or.jp/avexdb/movi...ls_trailer.asx

              Comment

              • Dilginte**
                Narys
                • 2008 08 10
                • 34

                #82
                šitiek daug anime'ų, beveik visus noriu pažiūrėt, visi sužavėjo. Pradėjus žiūrėt esu: 'skip beat', 'chaos;head', 'vampire knight guilty', 'Michiko to Hatchin',
                ef - a tale of melodies', 'clannad after story', 'switch', 'Hakushaku to Yousei'. Dabar laukiu nesulaukiu naujų serijų ir išbandymo pradėt visus kitus mane sužavėjusius. Tik vienas iš žiūrėtų - 'Lucky star OVA' manęs nė kiek neužkabino.
                http://myanimelist.net/animelist/dilginte

                Comment

                Working...