Naruto rodys per LNK!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Suiram
    Narys
    • 2007 11 24
    • 85

    Autorius kuriko
    jega! rodys Naruto as jau isivaizduoju kai mazi vaikai megdzios Konoha Didvyrius ir begios po mokykla arba kieme kaip nindzes . Tiik wot Parsiukai iskirps idomiausia scena "Naruto ir Sasukes bucini " per juos nepamatysime kaip vaikai, megdziodami juos,nepasidarys i yaoi megejus sugriove mano visus planus ir svajones atkersysiu!
    Ce gal ir gerai padare tu isivaizduok du bernai diskutuoja apie ta bucini o netoliese yra skinas iskart tuose idiotiskuose skinu marsuose atsirastu protestu pries anime o valstybe kad nuramint bangas ir uzmustu anime lietuvos kanaluose

    Comment

    • kuriko
      BAaakemono !
      • 2007 08 14
      • 15

      Damn it apie tai nepagalvojau
      http://myanimelist.net/animelist/Kuriko

      Comment

      • Dita
        Don't look ;) I said..

        • 2008 07 24
        • 25

        Bus proga pagaliau įvertinti tą Naruto. Niekaip neprisiruošdavau pažiūrėt, dabar galėsiu į tv užmesti akį.

        Comment

        • Allkadz
          Naujokas
          • 2007 07 18
          • 26

          oj juoko sukele ypac programoje parasytas "narutas" dai ir dabar man juokas ima ,o jau isivaizduoju kaip i autobusa ilipt nagalesiu nes mane uzpuls mazameciai "narutai" ir super poweriais apsaudys kazkaip jauciasi dbz istorija pasikartos

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            jei cia odys naryto ta kur per jetix tai bus toks shudo gabalas, ten taip ziauriai apkarpyta ked net neidomu ziuret... dalies geriausiu vietu nera...bet bentjau bravo LNK kad idejo anime....bet greiciausiai zvengsiu is vertimo..... Gaara tai bus garas tipo steam


            Comment

            • SeiSoraYu
              That's my pie.

              • 2007 03 09
              • 212

              Na ką..ir man reiktų kažką tart šia tema...kai ateis tas 15:05 laikas tai ir pamatysiu koks bus vertimas, koks įgarsinimas..nors maždaug nuspėju koks <_< kaip jau su Kenshinu buvo >_< jau tokį balsą uždėjo, kad tikrai tik vaikai gali tokį ištvert.bet visvien Nartutą ( na ir išvertė pavadinimą) žiūrėsiu, nes per pc buvo laiko ir kompo gaila žiūrėt, taigi kai turėsiu laiko mestelsiu akį n_n žinoma plūstels naujoji Narutarų karta ir pradės mokyklose ,,mini kovas" rengt, kaip su DBZ būdavo xDD

              P.S gerai kad išvis LNK ne kokius iš Cartoon Network multikus rodo..tai bent jau intelektas taip sparčiai nenyks.

              My DeviantArt

              Comment

              • Dark-Tarou
                I'm a woman on a mission


                • 2008 07 14
                • 486

                Valadna iki didziosios premjeros xD As vos nenukritau besijuokdama nuo kedes kai perskaiciau pataisyma (kad serialas vadinsis "Narutas") Man tiesa sakant net baisu xD Kodel lietuviu televizija VISKA taip kraipo? >->
                /// http://dark-tarou.mybrute.com

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  Autorius Dark-Tarou
                  Valadna iki didziosios premjeros xD As vos nenukritau besijuokdama nuo kedes kai perskaiciau pataisyma (kad serialas vadinsis "Narutas") Man tiesa sakant net baisu xD Kodel lietuviu televizija VISKA taip kraipo? >->
                  O tu gali sugalvoti kitokį sulietuvinimą?

                  Comment

                  • arnazzs ova
                    d(-_-)b
                    • 2008 03 03
                    • 29

                    pats sio anime neziurejau bet kadangi rodo per tv. girdisi enlish dubai ir dar labai juokingai skamba tas "narutas" o visas igarsinimas labai vaikiškas ir juokingas

                    Comment

                    • mariux9998
                      Labas.

                      • 2008 06 20
                      • 434

                      Na, perziurejau ta 1 serija, nors siaip tai Naruto mates. Narutas visai gerai isversta, kai pagalvoji. Vardai irgi gerai isversti, gaila tik tai, kad pacioje pradzioje english dubb'ai sukure kazkokia lieva OP song. Paskui atsitaiso viskas. Seip geriau galejo imti english sub.

                      Comment

                      • zhmogeliukas
                        Super mega ultra rašytojas

                        • 2007 03 21
                        • 722

                        Narutas ir Mizukis XD
                        gerai kad bent jau saskė o ne zazukis kaip vokiečiai sako
                        na kadangi man naruto nepatiko ir anksčiau labai geros ir teisingos nuomonės,gal ir neturėsiu.gal ir normalus tas vertimas ką aš žinau.

                        na ką,bijosim ryt mokyklon eit? XD

                        Comment

                        • mindzze
                          Forumo vilkas

                          • 2007 05 18
                          • 375

                          Pasakisiu atvirai , labai prastas LT igarsinimas kaip tokio populiarumo animei. Nusiviliau LNK . Nors labai gera proga žiurėti naruto (nes nemates) bet negelesiu , dėl mokslu ne mokykloi.

                          Comment

                          • InuyashaGirl
                            Mielas Ruzavas padaras ^^

                            • 2008 04 18
                            • 152

                            . . . LNK kirciuot nemoka. . .
                            Imagine there's no Heaven
                            It's easy if you try
                            No hell below us
                            Above us only sky
                            Imagine all the people
                            Living for today

                            Comment

                            • Lust
                              a.k.a Yurla


                              • 2006 12 17
                              • 274

                              Vardus isverte stebetinai gerai. Bet cenzuravo nosebleeda, lol xDDD
                              Lust-Yurla @ DeviantArt

                              Comment

                              • Eglaya
                                Procrastinator


                                • 2005 07 22
                                • 561

                                Pirma, gerai, kad rodo Naruto. Nesuprantu, kodėl daugelis tokie pesimistai. Juk daugelis senbuvių NEŽIŪRĖSIT. O gal žiūrėsit? Ką? A? A? Jeigu ne, tai ko čia bijot. Aš gyvenime nežiūrėjau, kelis metus mangą skaitau tik, ir rami galva.

                                Tegu tie vaikai žiūri. Kas čia blogo, kad jie prisijungs prie anime zonos. Nereikia virti savose sultyse. Ir ne visi gi vaikai yra tokie lievi, kad nesusiprotėtų gerai rašyt. Reikia jaunai kartai padėt, o ne vožtelt senjoro otaku plaktuku per galvą, vos tik jie ją pakelia. Savo laiku DBZ man padėjo susirasti internete nemažai draugų, su kuriais bendraujam iki šiol, nors mūsų interesai pasikeitė radikaliai.

                                Gerai, kad rodys. Galų gale, tai tik dar vienas produktas. Ir nesiraukit plaukų dėl tos lietuvių kalbos. Nepatinka - emigruokit. Garbės žodis. Tarsi Rytuose būtų rojus >.>''

                                ...

                                O, ir mano avatare Naruto pasirodo.. ^^;; buvau pamiršus.

                                Comment

                                Working...