Naruto rodys per LNK!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • kakashi sensei
    Naujokas
    • 2008 02 21
    • 12

    #91
    Siaip veliau ar anksciau ?_? mes vistiek neisvenksim mazuju multiku ziurovu antpludzio i gatvas ir gausis taip, kad bus baisu iseit i kiema XD kai apinkuj lakstys simtai naruto (su mediniais paciu pasidarytais ,,kunai") bei sasukes

    Comment

    • bithuthe
      Last Frame Studio



      • 2003 11 14
      • 399

      #92
      blin, laukiat Naruto, kaip kokios pasaulio pabaigos
      reik iš vis tik džiaugtis, kad anime rodo, koks jis ir be būtų, gal tai bus dar viena plyta anime keliui į LT televiziją. Ir po šimto metų mes taip pat turėsime savo, vient tik anime kanalą.

      Comment

      • Suiram
        Narys
        • 2007 11 24
        • 85

        #93
        Autorius Jurcix :)
        Man asmeniškai įdomiausiai skamba Sasukas o Gal jį pavadins Sasukis?
        Gal geriau jau Suskis negu idiotiskai skambantis sulietuvintas vardas

        Comment

        • Sasumi
          AquariusKiss

          • 2006 08 06
          • 190

          #94
          Tiesa pasakius ir as nematau cia dideles tragedijos.Esu is tu,kuriuos Naruto atvede i anime pasauli,ir tuo labai dziaugiuosi.Manau reikia dziaugtis kad anime ne kartoja(tarkim beibleidus,digimonus,sailormoon ir pan..) o rodo naujus,gan didelio pripazinimo sulaukusius anime.As asmeniskai uz Naruto.Labai apsidziaugiau kai suzinojau,jog rodys per TV greitu laiku.Labai idomu isgirsti vardu ir jutsu igarsinimus,tikekimes Sasuke nepavirs Suskiu .

          Comment

          • TheCoolMaker
            UVERworld

            • 2008 02 10
            • 142

            #95
            Nu ir ko čia rėkia visi ant to naruto, džiaugiuos kad jį rodys nebijokit jus tu vaikų, gi ne į jus jie laidys rasenganus ir chidorius beje labai abejoju dėl forumo užfloodinimo, gi atsigaukit, jiem ne forumai galvoje, jie daug mieliau pažais, kokį Postal 2 ar CS..
            Pats naruto mane įtraukė į anime pasaulį ir jis man patinka nors tu ką, story nėra tokia jau bloga, tik labai istempta, veikėjai man labai patinka ypač tokie kaip Orochimaru beto juokeliai superiniai na filleriai tai jau jo... ten jau kitas anime galima sakyt.. ps, tie kurie rimciau susidomės naruto ir prisijungs prie AZ, tai su susidomejimu manau ruosis siusti daug kitų anime

            Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

            Comment

            • Aimi-chan
              Ko toks piktas, a? :3
              • 2008 06 14
              • 18

              #96
              Siaubas siaubas siaubas siaubas siaubas siaubas ir dar kartą siaubas.

              Nors Naruto buvo mano anime kuris mane "atvedė" į anime pasaulį, bet manau kad Naruto nereikėtų rodyt. Nu nežinau...

              Na, teks užsišarvuoti kantrybe, prieš visokius mažų vaikučių "chidori'ų, rasengan'ų" . . . :sick: Krč. :sick: Man da lb įdomu kaip išvers TENTEN, visus su galūne "maru", Gaara ir Sasuke.

              :sick:

              Comment

              • Stigas
                Narys

                • 2008 01 21
                • 54

                #97
                Tikrai kad siaubas eini gatve ir ziuri kad i tave jau penkiolika naruto parlekia su kunai :dizzy: Gerai bent jau tas kad anime pradejau ziuret nuo Ghost in the Shell

                Comment

                • KnightofAnime

                  #98
                  dam LNK dx kaip suzinojau kad rodis naruto galvojau huray bet kaip suzinojau kad iskirps kraujo senas ir buciniu nu pvz naruto kiss sasuke kill LNK yeah na gerai foruma radau googlei bet jusu taip minetos jaunimo ir viresniuju kategorijos na tarkim as in midle death note esu girdejas bet kiek zinau ten jau lnk sau pasirasitu death note jai ji darkitu naruto visa mates ir dar ziuriu naujauses shipunden episodes o del kraujo iskirpimo velgi na pagalvokit jai iskirpsim krauja naruto animei neliks nieko apsoliucei nieko idomaus juk per dbz kraujas tai buvo pvz picolo stab goku and radits =special beam canon ar per kovu menu turnira irgi stabino buvo blood arba kaip koks cellas regenerates ar pikolas ranka nusitraukia tai irgi pagal "protinguosisu LNK zmones" sakitutusi reik iskirpt bet neiskirpo taigi manau jai jie iskirptu tai visas naruto anime per lnk butu ne o reike lnk forume skutis arba susirast vyr direk of LNK ir jap pagrasint jai iskirpta naruto rodis we kill him yay

                  Comment

                  • tamsa
                    Kiriya

                    • 2007 08 13
                    • 192

                    #99
                    Nu nemanau, kad parodys visą iškarto. Spės kokius 2-3 kartus pakartot 50-70 serijų, po to nutrauks kuriam laikui ir vėl rodys išnaujo. Bus kaip su kenshinu ar dbz, kad neparodo viso, padaro vidury pertrauką ir vėl iš naujo.
                    sigpic

                    Comment

                    • Hoshi^^
                      Naujokas

                      • 2008 08 26
                      • 23

                      Hmmm.... Nesu tikra ar žiūrėsiu Jau šimta kartų geriau būtu ikišę fullmetal alchemist(nors ir taip čia aišku) Ir šeip ar taip tą Naruto šimtą du kartus mačiau xDDD

                      Comment

                      • KnightofAnime

                        nujo del shito tai dar igalva gaus lnk
                        beto kaip 1 kart rode dbz as ir laskciau su idiotiskai pakeltais su plauku zele plaukais norejau ir nusidazit geltonai bet mama neleido visokias kamehames ir kaip baiks naruto rtodit dar 1 metus minimum bus rasengan!!! arba metis pagalius "kunai" maziukai tai nzn jai neskirptu visu senu kuriso idomius tai ira kraaujo tai nzn blech as ir ziejau bet kad vos 20 ep paziejau ir tie zapkotau ir panasei neman geraiu kakashi and youu the cat negu tas ichigo na ka lnk gauna 3-2 3 preizastis wrong 2 prieastis right right ira kad populiarus ir pritriaukantis o wrong kad iskarpis kad nerodis viso ir kad idiostiskus vardus daris pvz narutas sasukas ar sasuskis gerai kad kakasi- ar kakasis nesiskire tai px bet narutas agramm geriau butu neruto kur begi jo nick naruto kad butu sasuke sasukis px tenten jai padaris tentene tai pz nedzi bus nejis arba nedzis koks lee nepakeis nes ka leeis ?? sakura nekeis manau
                        gara bus garas koks orochimarus isvisi kaip skamba krc klaida ir tiek naruto geriau siustis one ziet per lnk toki su laminta cat4

                        Comment

                        • EXPLORER

                          Vel paskaiciau ka paraset , ziuriu dauguma del vardu nepatenkinti . Gi ziurejom visi Dragonball ir visai gerai skambejo Son-Gokas , Vedzitas , Picolas , Gohanas ir pns. Manau viskas gerai bus su tais vardais , vaikams gi nesvarbu O idomiau yra kaip isvers visu techniku pavadinimus arba siaip visus sharingan'us ir pns.

                          Comment

                          • bithuthe
                            Last Frame Studio



                            • 2003 11 14
                            • 399

                            kai pagalvoji, kaip durna, kai nekvalifikuoti vertėjai pradeda verst televizijoj. blin man jau 3 vertimo paskaitų užteko, kad supraščiau, jog tai ką verti, reik tuo ir pasidomėt. O televizija dažnai nesivargina ir bet kaip išverčia, taip užteršdama, ir taip pagadintą sms'iniais trumpiniais ir žargonais, kalbą.
                            Ir nemanau, kad sėdės jie ten ir mąstys, kaip čia tiksliau išvertus anime veikėjų vardus ar ten tas technikas, kam taip laiką gaišt.
                            anyway, jei gerai išvers, tai respect'ukas bus

                            Comment

                            • sunfight
                              Naujokas
                              • 2008 08 18
                              • 2

                              nu seip neblogai bus isgirst kaip lietuniai igarsins si anime, bet man neteks to isgirst nes as grisiu namo tik 17:00 nu man visada nesiseka

                              sorry ne lietuniai,o lietuviai
                              Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-08-26, 20:52.

                              Comment

                              • Silvestras
                                Rimtas forumo narys



                                • 2008 04 18
                                • 162

                                Dzin man ant tų visų vaikų ir vertimo,svarbiausia,kad rodydami per LNK Naruto jie terš anime visuomenė.Per daug ir dėl to nepergyvenu,bet šlikščiai darosi pagalvojus,kad atsiras krūvą mažiukų kurie taps priklausomais nuo to Naruto,pradės manyt,kad tai geriausias anime pasauly ir irodinėt savo tiesą,kokie jie kieti ir pan.Neduok dieve jeigu dar AZ forumą atras,prasidės chaosas..kas antras postas bus floodas arba nesamoningas neišsilavinusio asmens komentaras.Bent jau apie anime jie tikrai nieko nenusimanys.Jiems tik dar labiau apsvaigs jų ir taip neturinčia minčių galvelė,bet ko aš toks piktas ,jie gi dar maži vaikai arba paaugliai,viskas jiems turbūt dar prieš akys.Na tegul pabando LNK,tragedijos nematau.Dėl pačio pasirinkimo..na gal jie ir neturi kitos išeities+jeigu dar ketina vidury dienos rodyt.Naruto ne problema,problema Lietuvos visuomenė ir šiuolaikinis požiūris.

                                Comment

                                Working...