Naruto rodys per LNK!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Gvauz
    Naras
    • 2006 11 18
    • 271

    #61
    Autorius Bithuthe
    na mūsų jaunimas ir vaikai tikrai nėra tokie psichai kaip amerikiečių, jog po to, kai pasižiūrės NARUTO kitą dieną varys į mokyklą ir visus išpjaus... hope so
    nu o ka gali zinot? mano broliuj lygtai 7 ir jis zaidzia sau saudykles ir dar is draugo GTA gaves buvo, tai pas ji galvoj vien toks sudas ir sukas. ziuri jis per LNK Samurai X, tai nepamnu, kad ten kraujo butu. ir beje del cenzuruoto naruto, tai koks jum skirtumas? negi ziuresit per LNK? speju ir taip visi ji mate.

    Comment

    • Lust
      a.k.a Yurla


      • 2006 12 17
      • 274

      #62
      Ir vel man sove tokia mintis kaip jie lietuviskai pavadins veikejus, jeigu net pavadinimo net nesugebejo palikt normalaus (manau naruto butu buve daug geriau negu narutas xD) Ko gero nematysim ir sexy no jutsu, ta irgi cenzuruos X.x
      Lust-Yurla @ DeviantArt

      Comment

      • Intrigante

        #63
        Vėlgi kyla klausimas kaip su vardu vertimais bus.Matau kad Naruto=Narutas, tai garantuotai Sasuke bus Sasukas vien nuo tos minties lūžtu iš juoko.Dar pažėsim kaip Kakashi su Shikamaru padarys,kadangi jų vardai su nekokiais lt žodžiais asocijuojas ^^

        Comment

        • bithuthe
          Last Frame Studio



          • 2003 11 14
          • 399

          #64
          Spoileris:
          Autorius GvinBladE
          nu o ka gali zinot? mano broliuj lygtai 7 ir jis zaidzia sau saudykles ir dar is draugo GTA gaves buvo, tai pas ji galvoj vien toks sudas ir sukas. ziuri jis per LNK Samurai X, tai nepamnu, kad ten kraujo butu. ir beje del cenzuruoto naruto, tai koks jum skirtumas? negi ziuresit per LNK? speju ir taip visi ji mate.


          kur ten lygini pirmo asmens šaudyklę (kuri man teroristo pradžiamokslį primena) su animaciniu filmuku. Tebunie ten ir su krauju. Man negaila, tegul cenzurą varo, aš tik pirmai turėjau galvoj, kad man nepatinka taip cenzūruotą žiūrėt, o vaikai tai jau kita kalba

          Comment

          • zhmogeliukas
            Super mega ultra rašytojas

            • 2007 03 21
            • 722

            #65
            ko jus taip galvojat kad viską cenzuruos?kad ir tuose pačiuose dbz kraujų būdavo.ne viską tikrai turėtų cenzuruot.
            na bet ką čia speliot,nedaug jau liko,pagyvensim-pamatysim

            Comment

            • bithuthe
              Last Frame Studio



              • 2003 11 14
              • 399

              #66
              Autorius zhmogeliukas
              ko jus taip galvojat kad viską cenzuruos?kad ir tuose pačiuose dbz kraujų būdavo.ne viską tikrai turėtų cenzuruot.
              na bet ką čia speliot,nedaug jau liko,pagyvensim-pamatysim
              jaučiu, kokį nusipirko tokį ir rodys, tingės ten kažką keist
              laukiu nesulaukiu ir aš to vertimo. na tikiuosi nebus kaip per Sailor Moon'ę, Usage Kiške vadint. lol

              Comment

              • Futari
                AZ rėmėjas



                • 2007 01 07
                • 1094

                #67
                Kakašis ir Šikamaras. Most likely.

                Man tai kas, tegu rodo ka nori, kaip nori. Uzmesiu aki neturedama ka veikt, bet ne daugiau. Nuo to karto kai as save suvokiau esant anime fane, Naruto automatiskai iskrito is saraso animu, kuriuos as ziuriu/ziuresiu. geriau SOUL EATER kompe ziuresiu arba DEATH NOTE

                Comment

                • D1e
                  Koishop Founder

                  • 2008 02 26
                  • 114

                  #68
                  Šeip aš manau, kad LNK gerą dalyką kaip ir visada padarė, nes kaip aš sužinojau apie anime iš DBZ per LNK, tokių pačių bus, kurie sužinos apie Anime iš Naruto per LNK ^_^
                  Jau senokai jokių naujų Anime nerodė per TV, manau pats metas :3
                  O dėl daiktų, kaip kažkas pasakė - taip, galbūt man bus blogai, bet užtat kiek žmonių džiaugsies, ateities neišvengsi xD
                  Taip pat daugiau dalyvių bus per Cosplay. Ateis Narutais, bet pamatę, jog yra kotokių apsirengusių keistuolių - paklaus ir sužinos, kad tai ne vienintelis Anime, ir pasibaigus Narutui per LNK jie eis Googlint kitų Anime ir nenusivils, kaip daugelis, pasibaigus DBZ xD

                  NARUTO ir DBZ valdo! ^_^~

                  All hail Lelouch!!

                  Comment

                  • Mangamanas

                    #69
                    Ooo jega , daug girdejau apie si anime ir zynau kad jis yra ggeras reikes ziureti Uhu Arigato

                    Comment

                    • piccosan
                      Daft Punk

                      • 2005 11 28
                      • 250

                      #70
                      jezau kiek diskusiju sia tema.. Patys nematot kaip Naruto jus valdo, jus pasamoniskai norit apie ji sneket. Cut it out! Your humans after all.
                      Paskutinis pakeitimas nuo piccosan; 2008-08-25, 20:37.

                      Comment

                      • Smart
                        Rimtas forumo narys

                        • 2007 12 05
                        • 118

                        #71
                        Autorius D1e
                        NARUTO ir DBZ valdo! ^_^~
                        Niekse tu,zinau ko tu dziaugiesi.Koishop pelnas ugtels.

                        Comment

                        • Mangamanas

                          #72
                          NARUTO ir DBZ valdo! ^_^~ manau DBZ galingesnis anime Nors neregejau narutkos

                          Comment

                          • bithuthe
                            Last Frame Studio



                            • 2003 11 14
                            • 399

                            #73
                            Autorius piccosan
                            jezau kiek diskusiju sia tema.. Patys nematot kaip Naruto jus valdo, jus pasamoniskai norit apie ji sneket. Cut it out! Your humans after all.
                            gali džiaugtis, aš jau išsikvėpiau šiandie šia tema, nebent dar kas nors kažką įdomaus suvartys
                            D1e>> ar man čia vienai pasirodė, ar tu prieš tai buvęs prieš NARUTO, dabar NARUTO kalbi???

                            Comment

                            • D1e
                              Koishop Founder

                              • 2008 02 26
                              • 114

                              #74
                              Bithuthe, nea, as tik uz, kitaip nebuciau Kakashiu per Cosplay ^^

                              All hail Lelouch!!

                              Comment

                              • Futari
                                AZ rėmėjas



                                • 2007 01 07
                                • 1094

                                #75
                                *stovi temos tarpdury rimtu susirupinusiu veidu* D1e-san... Daijobou desu...ka?

                                As nezinau kuriai pusei pritarti, palaikantiems toki plana ar ji smerkiantiems, bet jeigu mokykloj koks skietas pries mane ims taikyti kazkokia "jutsu" as jam pademonstruosiu savo firmini "your-a$$-got-kicked-no-jutsu". Bet jeigu Naruto nuties kelia rimtai anime per vietine televizija - tada respekts.

                                Comment

                                Working...