Naruto rodys per LNK!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mouse[ON]
    me, myself and i

    • 2005 06 21
    • 50

    #31
    Na zinot, dar tokios dauniskos naujienos nesu mates AZ, isvis kas ja patvirtino rodyti pirmame puslapyje? 120% sutinku su EXPLORER, man taip pat biski keista, kad zmogus parases tokia naujiena pats yra interneto svetaines apie naruto ikurejas, per organizuojamus cosplay renginius rengiasi naruto personazu kostiumais ir toki, atsiprasant, bullshita raso.
    "Optimistas plyšauja, kad mes gyvename pačiame geriausiame pasaulyje, pesimistas nuogąstauja, kad būtent taip ir yra." - Rėjus Bredberis

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #32
      Autorius EXPLORER
      Komercini slamsta , prajuokinai , idomumu delei paziurejau tavo visus rasytus postus ir dabar noreciau paklaust pagal tavo logika Bleach toks pats komercinis slamstas kaip ir Naruto ?

      Visada taip buna , kas per daug populiaru tas vadinama slamstu :\
      Dabar pakrapštom galva ir prisimenam filerius... Aha, taip, sutinku, šlamštas. Dėl mangos dar galima būtų kažką padiskutuot. Komercija ne visad būna visiškas šlamštas, bet šis atvejis būtent toks kaip ir pasakė žmogus.

      Comment

      • Izzo
        one vs all, DIE AZ!



        • 2007 02 25
        • 1530

        #33
        Autorius Sable
        Geriau jau būtų buve kokį One Piece nusprendę rodyt - 1000x kartų geriau, įdomiau ir greičiau, o ir vaikų psichiką gal ne taip traumuos. Nes jau įsivaizduoju mažvaikius šokinėjančius medis nuo medžio ir laužančius galūnes... Eh, eilinį kartą teks kai kuriem aiškint, kad anime nėra vien dbz ar naruto tipo mahankės.
        Va va, jau geriau Uon Pysas, jis tikrai įdomesnis, gersnis ir netgi logiškesnis, o dar be to ir originalus savo koncepsija, nes apie panašų anime dar neteko girdėti. O ir mažiukus būtų įdomu pamatyt lakstančius su trim pagaliais, iš kurių vienas dantyse

        Bet žinoma One Piece nepamatysim, kadangi tai nepakels televizijos reitingų.

        Šiaip pačiam įdomu pažiūrėt Narutą vien dėl to kaip vardus išvers
        Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2008-08-25, 16:36.
        SCREW YOU, PEOPLE!

        Comment

        • EXPLORER

          #34
          Autorius Sable
          Dabar pakrapštom galva ir prisimenam filerius... Aha, taip, sutinku, šlamštas. Dėl mangos dar galima būtų kažką padiskutuot. Komercija ne visad būna visiškas šlamštas, bet šis atvejis būtent toks kaip ir pasakė žmogus.
          Heh netaip mintis pasakiau Norejau pasakyt, kad BLEACH yra lygiai toks pat slamstas kaip ir NARUTO .
          Nors tai ir slamstas as ji ziuriu

          Dabar tikiuos supratot

          Comment

          • Rikka
            Push The Limits


            • 2008 07 12
            • 91

            #35
            Amba man db tik 28 pam. per savaite bus neatsilaikysiu pasiziuret. nors kai parsisiunciau pirma serija pasiziurejau ir...tai buvo pradzia ir pabaiga mano,kaip naruto fanes. Gerai ,kad gimnazijoj mokaus tai maziukai nebeatakuos kaip songoko laikas.
            Spoileris:
            o del bleach, as jo slamstu nelaikau. Tai vienas megstamiausiu mano animu. (fileriai nesiskaito)




            Edit : ziuriu ziuriu...spokstau i ta programa. 15:05 mike pukuotukas. Nu arba as akla arba nematu Naruto.
            Paskutinis pakeitimas nuo Rikka; 2008-08-25, 16:50.

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #36
              Autorius EXPLORER
              Heh netaip mintis pasakiau Norejau pasakyt, kad BLEACH yra lygiai toks pat slamstas kaip ir NARUTO .
              Nors tai ir slamstas as ji ziuriu

              Dabar tikiuos supratot
              Tai kad ir taip suprantama, tiesiog priedo apie komerciją išsisakėm. Bleach'as tai jo, galima sakyt net ir didesnis šlamštas nei tas Naruto, turint omeny patį storylainą. Bet kad tiek to, nukrypstama nuo temos jau. Bet kokiu atveju vėl ta komercija diskredituos gerą anime vardą Lietuvoj

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                #37
                Autorius Mouse[ON]
                Na zinot, dar tokios dauniskos naujienos nesu mates AZ, isvis kas ja patvirtino rodyti pirmame puslapyje? 120% sutinku su EXPLORER, man taip pat biski keista, kad zmogus parases tokia naujiena pats yra interneto svetaines apie naruto ikurejas, per organizuojamus cosplay renginius rengiasi naruto personazu kostiumais ir toki, atsiprasant, bullshita raso.
                Na, žinai, visada gali parašyti pats ką nors įdomesnio ir bus patvirtinta. Kokia ši naujiena bebūtų nemaloni kai kam, bet fakto tai nekeičia.

                Comment

                • EXPLORER

                  #38
                  Rikka - ziurek rugsejo 1d.

                  Sable - malonu, kad supratot

                  Tai va atsijungiu iki kitos naujienos kuri mane sunervins ROFL

                  Comment

                  • Monstras
                    Naujokas

                    • 2008 08 02
                    • 27

                    #39
                    Bleach susidomejau vien del to, kad ji LT subtitruoja, i ji niekad rimtai neziurajau, matau tau uzminiau ant mazolio juokdarys

                    Comment

                    • dyrikaas
                      Narys
                      • 2007 05 14
                      • 53

                      #40
                      idomu bus nusipirke eng. ar jap.?? jei jap. dar nieko jai eng. kaskam skris galvos...

                      p.s. girdejau narutardu medziokles sezona galvojat pradet... jei galit praneskit kelios dienos iki, kad pasislept speciau

                      Comment

                      • Rikka
                        Push The Limits


                        • 2008 07 12
                        • 91

                        #41
                        -->EXPLORER Mhm... pamaciau. o galejau irneziuret

                        Comment

                        • dyrikaas
                          Narys
                          • 2007 05 14
                          • 53

                          #42
                          Autorius Rikka
                          Amba man db tik 28 pam. per savaite bus neatsilaikysiu pasiziuret. nors kai parsisiunciau pirma serija pasiziurejau ir...tai buvo pradzia ir pabaiga mano,kaip naruto fanes. Gerai ,kad gimnazijoj mokaus tai maziukai nebeatakuos kaip songoko laikas.
                          Spoileris:
                          o del bleach, as jo slamstu nelaikau. Tai vienas megstamiausiu mano animu. (fileriai nesiskaito)




                          Edit : ziuriu ziuriu...spokstau i ta programa. 15:05 mike pukuotukas. Nu arba as akla arba nematu Naruto.


                          15.05Narutas (1) (Naruto). 2002 m. Japonija. Rež.: Jeff Nimoy. Animacinis serialas

                          tamstai regejima reiktu pasitikrint ( joke )

                          Comment

                          • sek0ne
                            AnimeMinusFamHator




                            • 2007 04 28
                            • 1260

                            #43

                            padauges dar NARUTOFAGU
                            shiaip tai jau turejo ji rodyti praeitame sezone

                            Comment

                            • Bagy
                              Bagy-san

                              • 2008 05 24
                              • 289

                              #44
                              Nesuprantu kam reikes ten bekt is pamoku? Jai ta Naruto kaip ir bet kuri kita anime galima atsisiusti arba paziureti per neta, o nelaukti vienos serijos per diena. Isimtis tik ta kad, bus lietuviskai igarsinta.

                              Comment

                              • Rikka
                                Push The Limits


                                • 2008 07 12
                                • 91

                                #45
                                Autorius dyrikaas
                                15.05Narutas (1) (Naruto). 2002 m. Japonija. Rež.: Jeff Nimoy. Animacinis serialas

                                tamstai regejima reiktu pasitikrint ( joke )
                                Mano regejimas geras tik ne i ta diena pasiziurejau. Juk paskui man explorer pasake kad rugsejo pirma.

                                Comment

                                Working...