Naruto rodys per LNK!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • mariux9998
    Labas.

    • 2008 06 20
    • 434

    O negalima taip padaryt, kad asmenys, iki, nu ka zinau, 12 metu negaletu prisijungti prie AZ. Tada ir to flood'o nebus, nes mano manymu Naruto ziures 7-12 metu asmenys... Ka manot?

    Comment

    • zhmogeliukas
      Super mega ultra rašytojas

      • 2007 03 21
      • 722

      Autorius mariux9998
      O negalima taip padaryt, kad asmenys, iki, nu ka zinau, 12 metu negaletu prisijungti prie AZ. Tada ir to flood'o nebus, nes mano manymu Naruto ziures 7-12 metu asmenys... Ka manot?
      manai tai padės?vaikai šiais laikais gudresni jie gali ir kad jeims nors ir 30pasirašyt >_< .Bet manau gal tiesiog matant floodo postus ką nors paryt,kad ir pradedant paprastu sudrausminimu.
      Nes naujų naruto fanų antplūdis manau bus neišvengiamas,deje

      Comment

      • bithuthe
        Last Frame Studio



        • 2003 11 14
        • 399

        kam čia taip postringaut. Užknis adminą ir moderatorius, paims ir užbanins. Šiaip būtų dar viena išeitis, kaip vieno saito forume, kur norint prisijungt prie gijos ir ten postint reikia parašyt priežastį (svarią) prisijungimo, arba ten dar yra klausimų į kuriuos turi atsakyt. Žodžiu, jei durnai atsakys, tai matysit, kad čia vienas iš tokių kurių bijot ir nepriimkit.

        anyway, čia kaip daugelias sako, tai tik mano nuomonė ir šioks toks patarimas, nesureikšminkit.

        Comment

        • zio
          Administratorius


          • 2000 02 22
          • 264

          Kai dauguma jūsų dėl dbz spango savo laiku, tai buvo nieko, o dabar ant narutčniku putojatės -_-

          Comment

          • Light
            Rimtas forumo narys

            • 2007 03 31
            • 161

            Mano visi per $$$ peiliukais del Naruto...Gal uzaugs rimta otaku karta is ju kas zino? O gal ir greiciau ne.Tai va nesamoniu rasanciu yra ir dabar.Pvz lygina hellsing ir Vampire hunter ,o kazkoks naujokas apie visai kitus anime...Floodas yra visur .Tam yra moderatoriu gauja kuri kontroliuja tokius.,Bet svarbiausia ,kad moderatoriai nenusoktu nuo proto ir neimtu nekaltu zmoniu bano represijom uzsiminet...Taigi viskas ore ir viska galima kontroliuot.

            Comment

            • zeroevil
              Hentaiščikas
              • 2008 02 18
              • 64

              Gal atsiras vienas kitas normalus anime fanas, bet jo turbut prasides naruto manija tarp 7-14 metu vaiku.O jai dar vertimas bus narutas ir sasukas xD tai...

              Comment

              • Nightwister
                Rimtas forumo narys

                • 2008 05 27
                • 116

                vis delto Lnk nera sumaiti melagiai jie sugebejo isteseti savo pazada po beviek metu
                Paskutinis pakeitimas nuo Nightwister; 2008-08-27, 12:13.

                Comment

                • FreaK`aZ
                  Rimtas architektorius




                  • 2005 02 22
                  • 532

                  112 postų per nepilnas 2 dienas, tai bent floodą skatinanti tema.
                  "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                  with a sick idea of world domination"

                  Comment

                  • radament666
                    "Umi no Suna" Dark

                    • 2007 02 18
                    • 154

                    Man tai idomu kaip bus rodoma ir koks vertimas, siaip ziuriu gan optimistiskai, bet tas "Narutas" zodis mane isgasdino, tikekimes kad niekas nekais vardu ir tokia tupa versija.
                    Nu ka mes uzaugom svaidydami nematomas kamehames, jie uzaugs su rasenganais ir raikiri(chidori)
                    Tik vot del tu pagaliu metimu bus tikriausiai daugiau kraujo tikram gyvenime negu anime. Nu ka, daktarai daugiau darbo gaus kils ekonomika. Viskas bus gerai
                    Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                    Comment

                    • Paletė

                      Na,LNK taip pat nori valgyti ir užsidirbti daug pinigėlių Rodydama kažką svaresnio ,prarastų savo auditoriją.O Naruto kaip tik palanku rodyti,populiaru.Manau,nereik taip panikuoti,juk kažkada buvo pilna mažamečių ,kurie vaidino Son Gokus ir Vedžytus [aš buvau viena iš jų] . Ir iš tokių išaugo įvairūs žmonės-anime fanai ir atvirkščiai. Tad kodėl iš narutardų negali išaugti normalūs žmonės? Tikėkime,kad taip ir bus

                      Comment

                      • zeroevil
                        Hentaiščikas
                        • 2008 02 18
                        • 64

                        Jau isivaizduoju kaip pradineja mokykloje vietoj "kame hame ha" skambes "kaga bunshin no jutsu"

                        Comment

                        • Jurcix :)

                          klausykit... kaip manot, kaip išvers kunai ir shuriken (tiksliai neatsimenu kaip rašosi)? Durklas ir žvaigždutė?

                          Comment

                          • annihilator
                            ^^
                            • 2007 09 02
                            • 2

                            Man kazkaip sunkiai tikisi, kad LNK tures visas 220 Naruto serijas, net Jetix turi lygtais tik 3 sezonus, o per amazon.com radau tik pirkt naujausia angliskai dubliuota diska su 121-135 serijom... Nebent pirktu originalu ir verstu, kuo LABAI abejoju.

                            Beto nuo pirmos serijos neturetu but staigaus fanu bumo, juk tures pradzioj jis ispopuliaret, kad pradetu atsiradinet tie fanai.

                            Comment

                            • Intrigante

                              tai nebijok, dar kelis kartus kartos, kaip kad su DBZ buvo, kol visi Lietuvos vaikai bus pamatę.

                              Comment

                              • Futari
                                AZ rėmėjas



                                • 2007 01 07
                                • 1094

                                Autorius Jurcix :)
                                klausykit... kaip manot, kaip išvers kunai ir shuriken (tiksliai neatsimenu kaip rašosi)? Durklas ir žvaigždutė?
                                *istempia kakla ir snypscia LNK vertejams* "Shuriken yra Zvaigzdine gelezte!"
                                Bent jau pas mus, SIELU RIJIKE, taip Shurikenas pramintas

                                Comment

                                Working...