Naruto rodys per LNK!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • migliute
    start wearing purple

    • 2008 08 23
    • 51

    Autorius raXike_
    Krč, dabar jau aš pasireikšiu [turbūt pirmąjį kartą]. Mano karta užaugo su DB [nu ir po to jau DBZ, DBGT], Digimonais, o po to Rurouni Kenshin. Nu bet žiūrėkit, kad ir tas Naruto nėra vienas iš tų tokių geresnių anime ar pan., tačiau juk dauguma yra užkabinami ant vat tokio 'popso'. Juk nebūtų pasiūlos geresniems anime. O ir aš negalėčiau ištverti lietuviško įgarsinimo... Jau man vasarą žiūrėti per naujo Ruruoni Kenshin su lietuvišku įgarsinimu buvo tikra kančia... Lietuviai tikrai neįgarsinai taip kaip japonai. Nu ką padarysi, tad aš nematau prasmės, kam mums per tv žiūrėti kokį anime, kai vis tiek, kas nori, tas susiranda ir parsisiunčia (ar nusiperką, ar dar kaip nors gauna) anime ir yra laimingi. O kiti tiesiog tenkinasi ką tv rodo ir jiems yra dzin.
    jei norima jaunesnius ziurovus supazindinti su anime, tai tokia pradzia labai gera. tikrai ne visi gali siais technologiju laikais parsisiusti. Ne visi yra girdeje apie anime, arba apie naruto. saunu, kad rodo per tv. beje pati susipazinau su anime pirma karta tokiu budu(nors demesio neatkreipiau, tai ivyko po ilgo laiko..)
    nors pritariu, kad naruto reik ziuret jp su en sub.
    Whoop-de-fuckin'-do

    Comment

    • bithuthe
      Last Frame Studio



      • 2003 11 14
      • 399

      Autorius TheCoolMaker
      Turbut pats baisiausias dalykas, ką išgirdau, tai Saske nu bjauriai skamba, bjauriai...
      Jei jau tau užkliuvo Saske vardas, tai turėjai paspringt isgirdęs kaip pavardę lietuviškai verčia, lyg ir Učiha, tiksliai dabar nepamenu.
      Jeigu teko ne vien tik lietuviškai, angliškai dubliuotą ar orginalo kalba žiurėt anime, tai pastebėtum tikrai, jog skirtingai vardus ir vietoves verčia. Kad ir tas Sasuke (jap)=Saskė (lt) vokiečių verčiamas Zazuke, o tai man visai neužkliuvo, nes pas vokiečius tokia gramatika.

      Comment

      • Verdict
        Draugiškas dėdė

        • 2007 11 05
        • 95

        Siaubas.
        "Dėkoti" už tai, kad anime pradėjau žiūrėti taip vėlai (tik prieš šiek tiek daugiau nei metus) turėčiau LNK. Maniau, jog visi anime yra tokie, kaip dragonball. Na o dabar ką turim...Naruto?! Užuot skatinę jaunąją kartą pažinti anime kuo platesne prasme, teduoda vienintelį naruto, kuris teskatina žiūrėti ninja-pinja triokšt-keberiokšt multikus. Dabar kiemuose girdėsim pradinukus rėkiant nebe "kamėhamėha" o "kagė bunšin no džiutsu". Žinoma, pasipelnys iš šių transliacijų LNK kaip reikalas, tad nieko čia itin nuostabaus. Tačiau asmeniškai, žymiai mieliau televizoriaus ekrane pamatyčiau...Kad ir full metal alchemist. Turinio, auditorijos, transliavimo teisių kainos ir serijų kiekio santykis, manyčiau būtų geriausias Lietuvos ekranams. Na o apie kitus anime nė nekalbu. FMA geras, tačiau iki olimpo viršūnės jam ir tai dar trūksta.

        Comment

        • lethargy

          Nuostabu. Vadinasi FMA nukiso kazkur i vidurnakti, o toki atsiprasant "kaka", kaip Naruto rodo vidury dienos ir vel kisa visokias nesamones pradinukams i galvas? Gerai, is tu visu DBZ/Naruto zaidimeliu lauke issaugama, bet nei mano pazistami, nei tevai del tokio brudo niekada rimtai neziures i anime...

          Comment

          • angellus
            tinginys

            • 2007 01 17
            • 228

            šiandien teko pažiūrėti vieną seriją ir daugiau nenoriu. viens dalykas reklamos užknisa, kitas dalykas jie stovi ir šneka nesąmones dar daugiau negu bleach, kova truko vieną sekundę ir buvo kaip sulėtintam siaubo filme, o veikėjų mintys.... geriausia ištikro tai buvo SASKE, tai dabar nepykit Naruto gerbejai, bet kvailesnio anime dar matyt neteko.. na dragonaut The resonance toje pačioje lygoje. o lietuviai nemoka dubliuot anime, geriau būtų SlickRox nusambę, tai bent subai normalūs būtų išėję..

            Comment

            • Verdict
              Draugiškas dėdė

              • 2007 11 05
              • 95

              Autorius lethargy
              nei mano pazistami, nei tevai del tokio brudo niekada rimtai neziures i anime...
              Taip jiems ir pasakyk - "čia brudas, yra žymiai geresnių". 9 atvejais iš 10 jie skeptiškai įvertins šį tavo pastebėjimą, tad įtikink pažiūrėti ką nors, tavo manymu, tikrai gero. Jei nenorėdami pripažinti klydę užsispirs, tai nieko nepakeisi.
              Tolimesnis pliurpimas yra ne visai į temą, tad išskiriu spoiler tag'ais.
              Spoileris:
              Man dabar yra panašiai: pusbroliui ne per seniausiai į DVD surašiau visas dragonball serijas, tai tas laimingas kad sau žiūri...Teta prieina: "ir ką gi jūs matote šituose "anime",ar kaip ten juos vadinat. Veikėjai šalti, negyvi. Na o štai seni rusiški filmukai......" (tolimesnės tirados nerašysiu, esmę pateikiau). Nusivedžiau ją prie kompiuterio ir uždėjau pirmą Spice & Wolf seriją. Pažiūrėjo pusę OPeningo, ir nuėjo dar kartą mestelėjusi "Negyvi personažai". Mintyse pasukiojau pirštą prie smilkinio...Bent argumentų pateiktų... Tuo tarpu mama susidomėjo S&W istorija, tad ketinam kurį nors vakarą kartu žiūrėti.

              Comment

              • SeiSoraYu
                That's my pie.

                • 2007 03 09
                • 212

                Ar reikia čia dabar diskutuot vos ne apie kiekvieną seriją? 10 puslapių jau pridiskutuota xDD Juk visi žinom, kad nerodys jokių Death Note, nes per trumpas, nerodys jokio ,,normalaus" anime, nes LNK`ą valdo komercija <_< O dėl tų netaip ištartų vardų tai gi čia LNK įgarsintojai xDD nereikia nieko norėt. baigiau. Vn_nV

                My DeviantArt

                Comment

                • Badas
                  Ennkos
                  • 2008 06 26
                  • 23

                  baisus Angliskas narutas brr...... vien intro ......

                  Comment

                  Working...