COWBOY BEBOP - Filmas jau kuriamas? (Live-Action)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • meniukas
    Narys
    • 2008 01 27
    • 34

    #31
    Nežinau nė vieno gero Holivudo remeiko, o ekranizacijas nuo kurių neverstų vemti galiu suskaičiuot ant vienos rankos pirštų ir dar vietos liktų.
    Todėl visai nelaukiu šito filmo ir labai tikiuosi, kad tai tik gandas kuris niekada neišsipildys, nes įsivaizduoju kokia sumauta tai būtų ekranizacija.

    Comment

    • Izzo
      one vs all, DIE AZ!



      • 2007 02 25
      • 1530

      #32
      Autorius meniukas
      Nežinau nė vieno gero Holivudo remeiko, o ekranizacijas nuo kurių neverstų vemti galiu suskaičiuot ant vienos rankos pirštų ir dar vietos liktų.
      Todėl visai nelaukiu šito filmo ir labai tikiuosi, kad tai tik gandas kuris niekada neišsipildys, nes įsivaizduoju kokia sumauta tai būtų ekranizacija.
      Speed Racer man labai patiko
      SCREW YOU, PEOPLE!

      Comment

      • piccosan
        Daft Punk

        • 2005 11 28
        • 250

        #33
        Autorius Izzo
        nė velnio ir nė iš tolo neneša į Morpheus
        tu atidziau pasiziurek. As apie aktoriu vaidinusi morfeju albu, jis per storas buti S.L.J.. Zandai per putlus. Tas posteris velnias zino kada padarytas tai gal ir tada nebuvo zinota apie kacksono garantuota vaidmeni.

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #34
          nežinau. man visvien jie abu nepanašūs >_<
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #35
            Autorius piccosan
            nezinau kaip jum, bet man tas bicas labiau nesa i Morefeju is Matricos o ne i pona Jacksona.
            Autorius Izzo
            nežinau. man visvien jie abu nepanašūs >_<
            Po kurio laiko, man geriau isižiurėjus, man taip pat tapo nelabai panašus ir belieka laukti tik oficialios info. Į Morpheus? t.y. Laurence Fishburne? Į šį gal ir daugiau panašus, o ir sarišio savotiško yra, nes pats režisierius glaudžiai palaiko santikius su "The Matrix" filmą atlikusiais aktoriais.

            Update: Hehehe... taip, dabartiniame posteryje tikrai Laurence Fishburne (Morpheus from "The Matrix")
            Spoileris:

            O ir šiuo metu daug kur sklando gandai, kad Spaiko vaidmenį gali atlikti net pats Keanu Reeves... Su kuriuo režisierius, taip pat palaiko glaudžius santykius
            Spoileris:

            Pažiurėjus dar kartą į nuotraukas... gal... gal... ir tiktų.
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-07-26, 17:03.

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              #36
              Arba Depas arba Rivsas, daugiau neisivaizduoju kas galetu
              Rivsui tektu sukuosena daryt kaip pagr. herojui, Depo gi plaukai naturaliai tinka

              Comment

              • Silvestras
                Rimtas forumo narys



                • 2008 04 18
                • 162

                #37
                Tikrą tiesą,kad šis anime vienas iš nedaugelio kurio perkelimas į kino ekranus sprendžiant iš visko gali būti sėkmingas.Dažniausiai anime istorija ir lieka anime pasižiūrėjimui,o vat Bebopas visai toks holivudiško tipo ir labai tinka filmo kurimui.Įdomu kaip jie perkels tą savotiškos laisvės atmosferą į kiną.Dar į Spaiko vaidmenį malonu pasižiūrėt bus.Na laukiam tada tikslesnių naujienų...

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #38


                  Atnaujinimas / Update


                  Pagal blankius pareiškimus tapo aišku, kad filmas ekranus išvis 2010 ir kaip ir minėjau prieš tai, gandai apie Keanu Reeves vaidmenį kaip Spike įgauną rimtus apsisukimus... , bet dar nėra oficialių direktoriaus pareiškimų, nes nemanau, kad Reevas sugebės idealiai atlikti šį vaidmenį, aš sunkiai įsivaizduoju žmogų, kuris atliko Neo vaidmenį., o Džoni Depas manau puikiai tam įsipaišytų, tai gerbėjams belieka tik melstis šiuo atveju


                  Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-18, 11:57.

                  Comment

                  • SeiSoraYu
                    That's my pie.

                    • 2007 03 09
                    • 212

                    #39
                    O čia kažkas įdomaus...........dėl posterio tai neaišku, bet jei vaidintų Depp`as tai tikrai nenusivilčiau (jis vienas iš mėgstamiausių mano aktorių, kalbant apie nejaponus ^^) o dėl Keanu tai nežinau.....hm nu neblogai, bet visvien man labiau Depp tiktų
                    Paskutinis pakeitimas nuo SeiSoraYu; 2008-08-01, 16:58.

                    My DeviantArt

                    Comment

                    • mindzze
                      Forumo vilkas

                      • 2007 05 18
                      • 375

                      #40
                      Kai išgirdau kad kuriamas COWBOY BEBOP filmas, pirma mintis , bus tokia pati nesamonė kaip ir su DBZ filmu. Arba prastas kaip Postal filmas po žaidimo (ašku suprantu kad tai nieko bendro su anime).

                      Comment

                      • saulute1993
                        manga gerbeja
                        • 2007 08 19
                        • 42

                        #41
                        aktoriai nepanasus gal dar dzonis depas sugebes suvaidinti gerai savo personaza o merga belekeip ne i tema net nepanasi.
                        I like yaoi is that bad? yaoi mangos puslapis lt http://totally-yaoi.blogspot.com/

                        Comment

                        • slicKrox
                          Catching some Zzzzs...




                          • 2012 08 01
                          • 2161

                          #42


                          Atnaujinimas 2008-12-18



                          Holivudo aktorius Keanu Reevesas (Keanu Reeves), žvaigždė tokių filmų kaip „Matrica“, „Konstantinas“, „Velnio Advokatas“ ir daugelį kitų, interviu amerikietiškam MTV kino blogui paskelbė, kad labai norėtų suvaidinti pagrindinį vaidmenį filme, kuris pastatytas motyvais pagal japonų TV anime serialą „Cowboy Bebop“.

                          Tituliniam šios temos puslapyje jau rašiau, kad studija „Twentieth Century Fox“ nusipirkus visas teises į šio filmo įgyvendinimą.

                          Keanu Reeves atskleidė, kad filme bus stengtasi išsaugot visą šio anime TV serialo dvasią ir atmosferą. Patvirtino, kad scenaristas jau beveik pabaigė rašyti scenarijų ir į filmą tikrai įeis „Red Eyes“ arka, galbūt ir daugiau TV epizodų.

                          Kol kas neatskleidžiama, kas vaidins šiame filme ir kokia komanda ties juo dirbs, išskirus prodiuserio vardo – Erwin Stoff, kuris gerai žinomas dirbęs prie tokių filmų kaip „The Lake House / Namas prie ežero“, "I Am Legend / Aš esu Legenda“ ir t.t...



                          Šaltiniai: ANN, Japonator


                          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-01-17, 13:01.

                          Comment

                          • Hellsing_lover
                            Purinsesu no Darukuneso




                            • 2007 02 15
                            • 1318

                            #43
                            Pagaliau gandų rūkas dar labiau išsisklaidė Ah, kuo toliau, tuo labiau pradedu nekantrauti ir laukti tolimesnių žinių

                            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                            Comment

                            Working...