Aštuntas japoniškos animacijos festivalis – Rusija 2008

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Nebu
    Syscemos Valdovas

    • 2006 08 07
    • 199

    #16
    Nu tik jau nepezėkit apie atstumus, kad čia toli. Lietuvoje nėra tokio dalyko kaip toli. Užsieny kas dieną žmonės 100 ir daugiau km į darbą važinėja ir tai yra normalu. Kaikuriuose miestuose kol nuvažiuoji iš namų į miesto centrą užtrunki tiek kiek pas mus turbūt puse kelio nuo Vilniaus iki Klaipedos nuvažiuot.
    Kas labai nori nuvažiuoja ir į kitą šalį į festivalį, o pas mus viskas vietoj ir dar čia verkšlena, kad atstumai dideli...
    Mažai norit reiškia.
    O daba pasigailėsi!!!

    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      #17
      as manau kad atstumas nieko nereiske, pati gyvenu apie 12-14 km nuo vilniaus, o autodusai eina kas 1.5 valandos (jei pasiseka kas 1h), kartais taip buna(bent jau 2 kartus i menesi), kad nespeju i autobusa, tad iki namu einu pescia
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • Mouse[ON]
        me, myself and i

        • 2005 06 21
        • 50

        #18
        Autorius Miglaja
        Nesutinku. Kaikuriems norintiems i tokius renginius atvykti TIKRAI trukdo atstumas, kad ir man, nes as gyvenu Kauno apskrityje Kaisiadoriu rajone, Vilkiskiu kaime Ir man atstumas yra nemazas i sostine nukakti sunku.... Bet jei vyks Kaune koks nors panasus renginys kaip neseniai buvo Koishop tai pabandysiu traukiniu atvaziuot
        ka as norejau pasakyti tuo yra tai, kad tokie zmones, kurie nenuvyksta i rengini, nes matai jam ten 2h kelio traukiniu ar autobusu, neturi teises sakyti "kada pas mus lietuvoje bus tokie renginiai", nes kas is to jei ir butu koks "grand anime fest lithuania", o vyktu plateliuose.. visi pradetu verkslenti! o kodel ne vilniuje/kaune/klaipedoje? vyktu viename is siu miestu, sakytu "eh man su persedimu reikia vaziuoti, tai neisiu", butu kitoje gatves puseje sakytu "ai pramiegojau, beto oras prastas buvo, kojnes isskalbiau neturejau ko apsirengti".. daliai lietuvos liaudies reikia ne renginio, o foto is renginio ar ten kitu nuomones "oj geras renginys buvo". grow up people.
        "Optimistas plyšauja, kad mes gyvename pačiame geriausiame pasaulyje, pesimistas nuogąstauja, kad būtent taip ir yra." - Rėjus Bredberis

        Comment

        • biganimefan
          Vienišė manijakė


          • 2008 03 20
          • 228

          #19
          Pritariu, jei yra noro, bus ir veiksmo. As pati norejau atvykti, bet tuo metu net nebuvau Lietuvoje, tai nenusiseke man. Stengsious net su persedimais ar kitaip is Panevezio atlekti i bet ka, i ka man bus galimybiu patekti :P Nu bet ka as cia pasakysiu, jei Mouse[On] jau viska labai graziai isdeste.

          Comment

          • DStalker
            Kuroi kenshi


            • 2007 04 16
            • 190

            #20
            Šiaip nereiktų labai stebėtis, kad Rusijoj žymiai didesnio mąsto renginiai vyksta - palyginkit valstybes. Rusijoj iš tokio skaičiaus žmonių, net jei toks pats procentas kaip Lietuvoj, susidarys gerokai didesnė auditorija, todėl ir atsiranda didesnis potencialas kažką įspūdingesnio surengti.
            Be to spėju gyvenančius didelėse valstybėse ir pripratusius prie didelių atstumų ne taip baido tas važiavimas į tolimus miestus, kaip mūsų Lietuvėlės gyventojus, pripratusius, kad viskas po ranka ir jei kažkur nuvykti prireikia 2 ar daugiau valandų, laikančių kad tai jau per didelis atstumas trumpam apsilankymui renginyje . Taigi ten ir susirenka daugiau žmonių. O kai daugiau žmonių, stambesni klubai(beveik organizacijos), didesnis renginys, tai ir rėmėjų gal lengviau atsiranda.
            Beje kaip jau kitoj temoj minėjau(nors Lax supeikė ten vieną mano frazę ), AnimeNights jau gerokai pažengęs ir susidėjo beveik iš visų reikalingų dalių(anime peržiūra, AMV konkursas, cosplay, šiaip programėlė konkursai pertraukose tarp anime, net ir prizų buvo dalyvavusiems), tačiau tos dalys nebuvo pakankamai išvystytos(pvz cosplay tikrai nė iš tolo neprilygo KoiShop organizuotam). Jei prie sekančio AnimeNights organizavimo prisijungtų kas nors panašus į D1e (sakykim būtų atsakingas už cosplay programą) ir būtų pakankamai reklamos čia ir kituose anime tinklapiuose, kad susirinktų pakankamas kiekis cosplayerių(panašiai kaip Katedros aikštėje) bei tiesiog žiūrovų, tai ir renginio lygis būtų gerokai aukštesnis. Taip pat pastebėsiu, kad AnimeNights turėjo rėmėjų kaip Acme ir BenQ (visdėlto studentų atstovybė rengia). Taigi bent vienas renginys gali pritraukti rėmėjus, reiktų tuo ir pasinaudoti.
            Tačiau spėju daug žmonių yra prisirišę prie vieno kažkurio miesto ir nesusieis į vieną vietą, kai kuriems gal netiks, kad AN vyksta Kaune, o kadangi ten kaip ir KTU renginys, tai jie tikrai į Vilnių nepersikels.
            Na, vienu žodžiu tokia mano nuomonė šituo klausimu.
            Paskutinis pakeitimas nuo DStalker; 2008-06-11, 08:03.

            Comment

            • eQuis
              noriu pakeist nick.

              • 2008 03 29
              • 46

              #21
              Dark elf cosplay gerulis! Taip tikroviškai padarytas

              Comment

              • mariux9998
                Labas.

                • 2008 06 20
                • 434

                #22
                Voroneze? Aina sau... Mes su tevuku varysim i Voroneza, nes jis ten gimes, o cia toks festivalis buvo... Nespejau

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #23
                  Kam nebuvo galimybės ar noro atsisiųsti, tai štai vienas man iš juokingiausių ir gražiausių
                  fragmentų - Code Geass cosplay ir spektaklis.



                  Na, o čia užfiksuota dar viena eisena per miestą iki renginio vietos ir nemanau, kad dar kur už
                  Japonijos ribų buvo susirinkęs toks kiekis anime entuziastų.



                  Daugiau:
                  Spoileris:



                  Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-06-20, 13:13.

                  Comment

                  Working...