AnimeFest 5 - Ryga, Latvija, 2008

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    AnimeFest 5 - Ryga, Latvija, 2008



    AnimeFest 5 - Ryga, Latvija, 2008

    Pasidairius į kaimynus galima pamatyti, kad mūsų broliukai Latviai nemiega ir neperseniausiai surengė jau penktą anime festivalį. Penktas festivalis, skirtas japonų animacijai vadinasi AnimeFest, kuris vyko gegužės 2-ąją ir 3-ąją, 2008 Rygoje, Pasauliniame prekybos centre (gatvė Elizabetes 2). Per festivalį buvo demonstruojami 8 anime filmai, buvo rengiami menininkų konkursai, supažindinamoji programa su anime ir manga, šiokia tokio humoro dozė, cosplay vaidinimas ir didinga eisena per sostinę, taip pat koncertas Tokio Lėlės! Belieka džiaugtis, kad mūsų broliukams kaimynams entuziazmo tikrai netrūksta.

    Beje visi rodyti filmai buvo įgarsinti latvių kalba:
    Heisei tanuki gassen pompoko, Nausicaa of the Valley of the Wind, Byousoku 5 Centimeter, Pet Shop of Horrors, Umi ga Kikoeru, Gedo senki, Appleseed, The Girl Who Leapt Through Time.

    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-04-28, 10:52.
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1318

    #2
    Oho, latviai tikrai nesnaudžia Nustebino mane toks dalykas iš jų pusės

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

    Comment

    • Huy-san
      657

      • 2008 01 31
      • 160

      #3
      Atsiliekam

      Comment

      • Colla
        >.<
        • 2007 08 10
        • 42

        #4
        Na ka galiu pasakyti, saunuoliai braliukai latviai

        Comment

        • mylichka
          laižiakas į skruostą


          • 2007 12 28
          • 223

          #5
          Nežinau kaip kitiems, bet man tikrai sukėlė nemažą entuziazmo dozę. Taip noris, kad LT irgi surengtų kažką tokio BIG. Tarkim kokiuose litexpo su naujausiu mangu pristatymais, LT kalba igarsintų anime rodymais, cosplay vaidinimais, visokiausiais konkursais bei akcijom - atrakcijom, svečiais iš Japonijos ir kitų šalių... Aišku, kad viskas entuziazmu nebus, bet galima būtų ir rėmėjų pritraukt, kad ir iš tų knygynų, kurie leidžia mangas. Juk jiem finansiškai apsimoketų pritraukt kuo daugiau klientų, o ir mangas galėtų pardavinėt renginyje Aš taip viso to gėrio NORIU!!! Žmonės, neatsilikim nuo kaimynų
          Ass.as.sin.

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            #6
            Na jie seniai daro visus tuos dalykus, tad nėra labai ko ir stebėtis. Prieš porą metų kai jų šutvė į Kauną buvo atvarius tai pripasakojo daug įdomybių apie tuos renginius. Ankščiau ar vėliau būtų įmanoma ir Lietuvoj tai padaryt... tik dar reik populiarint šį "fenomeną"
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • Izzo
              one vs all, DIE AZ!



              • 2007 02 25
              • 1530

              #7
              iš tikro jo, reikia kažką tokio suorganizuoti ir Lietuvoje, gal pagaliau pasikeis požiūris, kad anime nėra vien hentajus. Aišku čia nekalbu apie tuos žmones, kurie vien tik olų geria ir kebabus valgo, bet yra tokių, kurie tiesiog su tuo nesusipažinę ir išgirdę frazę: "aš žiūriu anime", reaguoja: "oj, tai čia hentajus! Tai turbūt dar ir ******." Žodžiu teko su tokiais susidurt nors kita vertus greičiausiai dabar visi jie ant suoliukų miega.
              SCREW YOU, PEOPLE!

              Comment

              • darewill
                Summer steam in my veins!
                • 2007 04 21
                • 3

                #8
                Heh, o jei buciau anksciau suzinojes ...Nepagaileciau litu Latvijon nukakti vardan tokio renginio...Mh, o del tokiu renginiu Lietuvoje...Kolkas tai apsiribojo nedidukais fanu meetais tad, deja, esu nusiteikes gana pesimistiskai ...
                sigpicAnime just makes my life seem more colourful...Each brighter then other, each bringing something new...

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #9
                  Tik dabar pagaliau radau laiko pažiurėti įrašą iš šio šou ir mane labai nustebino, ir prajuokino "comedy"
                  dalis, o ypač visos "Otaku" fazės ir pabaigoje vykusi parodija. Na nėra ir jų programa tokia įdeali, nes aš
                  asmeniškai tikrai bučiau įdėjęs AMV konkursą ir kokią nedidelę japoniškos virtuvės patiekalų paragavimo
                  šou, o tai atrodo yra dare AnimeNight.

                  Bet pagirtina tai, kad kaikurie jų parodyti filmai buvo tikrai reti ir išskirtiniai, kas tikrai nežinojo net apie
                  tokius ir turėjo didelį malonumą išvysti juos pirmą kartą. Jau nekalbu apie tai, kad visi anime buvo igarsinti
                  gimtąja kalba. Cosplay lygis tikrai galva aukčiau už mūsų...

                  O kodėl Latvijoje anime padėtis atrodo geresnė? Gal dėl to, kad Latvijoje iki šiol yra labai daug rusakalbių
                  ir kiek man pačiam teko būti Latvijoje, tai netekdavo sutikti žmogaus, kuris nemokėtų rusų kalbos. Didelis
                  kiekis anime su rusų vertimu manau turėjo įtakos tam, o ir nemažai administratorių iš animereactor.ru yra
                  Latviai.

                  Na, o kada mes turėsim nors tokius remėjus, tai manau ir čia atsiras platesnės galimybės:

                  Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-05-27, 19:51.

                  Comment

                  • bigGuy
                    Narys

                    • 2008 03 21
                    • 47

                    #10
                    Na, as asmeniškai į įgarsinimą žiūriu labai skeptiškai. Jau vien verčiant nemažai prarandama teksto tikslumo (ypač jei per du etapus: japonu -> anglu -> lietuviu).
                    Bet apskritai, bent lietuviškų subtitrų tikrai reik norint populiarint. Per AnimeNights liūdna ir juokinga buvo į 12-14m. auditoriją žiūrint. Tiesą sakant, aš pats kai kurių anime subų teksto virškint nespėju, nors anglų k. man reikalinga duonai uždirbt :P Vidutiniškai 3-4h per dieną skaitau straipsnius ir techninę literatūra angliškai,

                    Comment

                    • nejiten
                      3;2;1; click boom cicaboo

                      • 2007 11 19
                      • 65

                      #11
                      Kaip latvems faina gaila ,kad lietuvoj niera animefest ........ galejau gimti latvijoje nu , bet ka padarysi

                      Comment

                      • slicKrox
                        Catching some Zzzzs...




                        • 2012 08 01
                        • 2161

                        #12
                        Autorius bigGuy
                        Na, as asmeniškai į įgarsinimą žiūriu labai skeptiškai. Jau vien verčiant nemažai prarandama teksto tikslumo (ypač jei per du etapus: japonu -> anglu -> lietuviu).
                        Bet apskritai, bent lietuviškų subtitrų tikrai reik norint populiarint. Per AnimeNights liūdna ir juokinga buvo į 12-14m. auditoriją žiūrint. Tiesą sakant, aš pats kai kurių anime subų teksto virškint nespėju, nors anglų k. man reikalinga duonai uždirbt :P Vidutiniškai 3-4h per dieną skaitau straipsnius ir techninę literatūra angliškai,
                        Kalba ėjo net ne apie subtitrus, o apie įgarsinimą... mat kaip toli jau pažengę latviai. Arba Japonų-> rusų -> lietuvių, nes daba rusai kaikuriuos anime verčia net greičiau, o vietom ir jų vertimas atrodo daug tikslesnis. Na nors ir per du etapus, bet manau galima tiksliai perteikti tą patį ir tai priklausis tik nuo tavo kalbos žinių. Reikia taip pat nepamiršti, kad kaiką tiksliai iš Japonų į Lietuvių net neišversi arba tai bus sunkiai suvokiama vietiniai publikai.

                        Comment

                        • Futari
                          AZ rėmėjas



                          • 2007 01 07
                          • 1094

                          #13
                          Autorius Izzo
                          iš tikro jo, reikia kažką tokio suorganizuoti ir Lietuvoje, gal pagaliau pasikeis požiūris, kad anime nėra vien hentajus. Aišku čia nekalbu apie tuos žmones, kurie vien tik olų geria ir kebabus valgo, bet yra tokių, kurie tiesiog su tuo nesusipažinę ir išgirdę frazę: "aš žiūriu anime", reaguoja: "oj, tai čia hentajus! Tai turbūt dar ir ******." Žodžiu teko su tokiais susidurt nors kita vertus greičiausiai dabar visi jie ant suoliukų miega.
                          Oh, sakyciau, as tau pavydziu. Zinai, kas buna pas mane?
                          "Girdejot, jinai ziuri anime" "Eik tu n.. rimtai?!"

                          O po to "Gal kita muzikos pamoka atsinesk Menulio Jureives soundtracka?" "Nu tai kaip vakar Menulio Jureivei sekesi" ir kai tik Futari issizioja kad "anime neapsiriboja menulio jureive" niekas jos negirdi

                          ~~

                          Galbut pamazu mes visa si reikala iskelsim iki tokio, kaip pas braaliukus latvius, tik reikia laiko, kurio siais laikais mazai kas turi

                          Comment

                          • Nebu
                            Syscemos Valdovas

                            • 2006 08 07
                            • 199

                            #14
                            Na ką įdomu reikės pasižiūrėti, kas pas kaimynus dedasi.
                            O tai, kad kokybė ir plėtotė šio dalyko yra didesnė nei Lietuvoje nereiktų stebėtis. Ir ne rusų kalba čia įtakos turi.

                            Ryga - milijoninis miestas. Tai trečdalis Lietuvos. Surinkite tokį kiekį žmonių į vieną vietą pas mus ir pamatysit kaip kultūrinis gyvenimas išaugs. + tai uostamestis visad turėjęs kurkas glaudesnius ryšius su vakarais nei bet kuris mūsų miestas. Apskritai kas liečia kultūrinę dalį Ryga lenkia bet kurį Lietuvos miestą.
                            Tačiau tai nereiškia, kad pas mus to nebus. Bus tik tam prireiks daugiau laiko. Ir gal tai nebus tokio didelio masto renginys, bet mano manymu tai turi gerąją pusę. Šiltesnis bei artimesnis bendravimas. Tik, mano nuomone, kad progresas vyktų reikės bendro visų anime klubų darbo. Jei viską darys atskiros komandos tai renginiai nuo to nei sparčiai augs nei kokybė plėsis. Paprasčiausiai trūks finansinių ir žmogiškųjų išteklių.

                            Tai tokie mano samprotavimai.
                            O daba pasigailėsi!!!

                            Comment

                            • DStalker
                              Kuroi kenshi


                              • 2007 04 16
                              • 190

                              #15
                              Renginukas atrodo visai nieko, tik jau tas rusiskas veikeju vardu tarimas tai tikrai juokina, pvz Kakashi, labiau skamba kaip Kakasha , nes vietoj i ten tas ju ы. Nu ir kitu ten vardu kazkoki kietesni tarimai, nepanasus i originalius japoniskus. Isvis kartais sunku suprasti apie koki veikeja paskelbe kol anas neisejo i scena (nebent tiems lengva kas priprates prie rusisku vertimu).
                              O siaip tai gerai butu jei Lietuvoj toki renginiai butu. Pavyzdziui jei butu apjungtas AnimeNights ir ka tik ivykes cosplay vilniuje, praplesta siek tiek programa, tai beveik tokio pat lygio gautusi.

                              Comment

                              Working...