„Kill Bill“ – nauja Tarantino istorija anime pavidale

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FreaK`aZ
    Rimtas architektorius




    • 2005 02 22
    • 532

    #16
    Spoileris:


    va pirmas screenshotas... Muahahahaha, apgavau >.<

    o šiaip tai kadangi KillBill'ą mačiau jau bene keturis kartus, tai ir būsimą anime'ą pažiūrosiu. o dar kai GF labai kill bill patinka tai ir ją pritempsiu pažiūrėt.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

    Comment

    • ramzas
      Rimtas forumo narys
      • 2007 06 10
      • 114

      #17
      siuo metu QT kuria filma apie kara, kuris anonsuojamas 2009-aisiais, taigi manau sis veikalas pasirodys ne anksciau. kazkaip netikejau, kad si anime versija pasirodys, bet belieka tiketis, kad tai ne is pirsto lauztos kalbos, o jei ir pirsto tai jy sulauzys Quentinas :] mano asmenine nuomone apie piesima, cia kazkas minejo, kad jis keistas, tai toksai stilius man vienas idomiausiu, kada matosi gyva pulsuojanti linija, sviesotamsa aaaahhh zodziu zjbz :] laukiam

      o tu raidexai baik lot ant amerikieciu, dar vienas su savo nuomone, kad pastarieji nieko nemoka tik gadint viska. atsibusk gal biski japonu myletojau ;]
      Paskutinis pakeitimas nuo ramzas; 2008-04-30, 23:18.
      sigpic

      Comment

      • SolidSnake
        SSDD

        • 2005 12 21
        • 172

        #18
        Kill Bill`o taip ir nepaziurejau kashkoks jis man suPoP`sintas....[nerimtas] Tarantino suauges vaikas. O shito anime pieshimas man patinka, bet istorija tai suPoPsinta.
        I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #19
          Autorius SolidSnake
          Kill Bill`o taip ir nepaziurejau kashkoks jis man suPoP`sintas....[nerimtas] Tarantino suauges vaikas. O shito anime pieshimas man patinka, bet istorija tai suPoPsinta.
          O daba viskas ir yra supopsinta, skyriasi tik pateikimo būdas.

          Comment

          • Kuraji/Deimaru
            yare yare...
            • 2007 07 24
            • 28

            #20
            Autorius SolidSnake
            O shito anime pieshimas man patinka, bet istorija tai suPoPsinta.
            Tiesa sakant, nieko ir nezinoma apie sio anime istorija isskyrus kelis pagr veikejus. Sitas anime, kaip prequel'as, turi teise but savitas. Ir siaip jau sitas piesimas IMO tinka tamsiom, niurom atmosferom, o Kill Bill turejo ir spalvingumo, ir humoro (pussy wagon, anyone?). Kazkaip jauciu, kad sis darbas bus rimtesnis, bet kas zino?
            Bass please.

            Comment

            • ERgo^^

              #21
              Piesimas man patinka.. o seip nieko ypatingo ir nesitikiu..

              Comment

              • 9inch
                ELO

                • 2007 11 13
                • 159

                #22
                Bus idomu paziureti kazka half american, bet ne seip crappy kureju, o gan zinomo ;]

                Comment

                Working...