Mokiniams: galimybė nukeliauti į Japoniją !!!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lax..
    reLaxed




    • 2005 12 24
    • 516

    #16
    Belenkoks genijus čia turi būti, kad tave pasirinktų. Nebandyčiau rašyt, net galėdamas, nes šansų man didelis 0. Huh. Nusileiskit ant žemės žmogai, unless lankot licėjų or smt.

    Comment

    • WrX
      I like pie :*
      • 2007 11 03
      • 7

      #17
      Go to japan, or die trying

      Comment

      • Lust
        a.k.a Yurla


        • 2006 12 17
        • 274

        #18
        Lol.. praeitais metais buvo nuo 9 klasiu.. ech.. gaila bandyciau X.x
        Tie rasiniai labai nesunkus dalykas, juolab kad anglu kalba yra vistiek lengvia, lietuviu kalba lengviau vertintojams
        kritikuot X_X Dar metelus teks laukt..
        Lust-Yurla @ DeviantArt

        Comment

        • Cheshiro
          uztat as balta ir pukuota

          • 2007 09 23
          • 110

          #19
          bandysiu rasyti...vis vien nieko blogo is to nebus...papildoma anglu kalbos praktika... tik su tais japonu kalbos pradmenimis nesupratau... iki kokio lygio reikia ja zinoti..?
          Never trust a smiling cat...

          Spoileris:

          Comment

          • FainaruFantaji
            Cyber Snake

            • 2007 04 28
            • 579

            #20
            Shit... I`m still too young... Crapy age... Dabar tik pagilejo mano neviltis.



            Working underground.

            Comment

            • Evil_of_Darknesz
              Suicide is painless...

              • 2006 04 09
              • 998

              #21
              Autorius LAX...
              Belenkoks genijus čia turi būti, kad tave pasirinktų. Nebandyčiau rašyt, net galėdamas, nes šansų man didelis 0. Huh. Nusileiskit ant žemės žmogai, unless lankot licėjų or smt.
              Na su tokiu "OPTIMIZMU" tikrai niekur nenukeliausi

              Comment

              • biganimefan
                Vienišė manijakė


                • 2008 03 20
                • 228

                #22
                As ir pabandysiu. Labai noreciau nukeliauti I Japonija ) Optimizmo turiu per krastus. Niekad nenuleisk nosies ir bandyk! Tiktais problema , kad as neturiu jokiu japonu kalbos pagrindu, nes Panevezyje taip ir nesusirinko Japonu kalbos grupe , kad vyktu pamokos, o taip dabar su sugipsuotu keliu, bet prie kompo sedet daug negaliu, kad pasimokyti bent kiek. Moku tik keleta fraziu is anime ir viskas ><
                Paskutinis pakeitimas nuo biganimefan; 2008-04-01, 08:43.

                Comment

                • Huy-san
                  657

                  • 2008 01 31
                  • 160

                  #23
                  too old well I wouldn't stand a chance against all the brainiacs here anyway

                  Comment

                  • 1616
                    [url=http://bigbars.ru/][

                    • 2006 11 03
                    • 79

                    #24
                    Ech gaila nera mainu programos Studentams ,o mest dabartiniu studiju negaliu

                    Comment

                    • BloodySaya
                      Naujokas
                      • 2008 02 28
                      • 8

                      #25
                      nu gi f***********k..... metų trūksta.
                      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-04-01, 15:50.

                      Comment

                      • Lax..
                        reLaxed




                        • 2005 12 24
                        • 516

                        #26
                        Autorius SataNa
                        Na su tokiu "OPTIMIZMU" tikrai niekur nenukeliausi
                        Ne "optimizmas", o realizmas. Visa krūva draugų bandė, deja, be jokių rezultatų. O pasakyčiau, kad jie laisvai varžytis galėtų su studentais savo, išsireiškus, proto atžvilgiu. O šitie komentarai "Oi, reik mėgint" man tik juoką kelią. Kaip Sasuke pasakytų: "pathetic". Čia ne metų daug, ar per mažai - smegenų labiausiai trūksta xD

                        Comment

                        • radament666
                          "Umi no Suna" Dark

                          • 2007 02 18
                          • 154

                          #27
                          o rasini ar kaip ten siusti situo e-mailu culture@emb-japan.lt
                          Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                          Comment

                          • mindzze
                            Forumo vilkas

                            • 2007 05 18
                            • 375

                            #28
                            Dieve kai norėciau nukeliauti . Bet mane skiria vieni mokslo metai.
                            Gaila kad 11 kl nepalieka antrais metais ,bet jai ir praaitais metasi mane pliktu bent nesigailėčiau dėl šitos priežasties.
                            Aišku kad aš jokaunu bet i Japonija nukeliauti norėciau.

                            Comment

                            • Eisas Kuperis
                              Simintis Sun


                              • 2006 01 25
                              • 355

                              #29
                              Aš realistas. Susirasiu pagrindinės mokyklos baigimo dokumentą. Šitai ne atestatas, nėra sudėtinga. Su savo byla susitvarkyti galima gana nesunkiai, tai ne koks pasas. Tada stosiu į kokia gimanzija ir vėl mokysiuosi 11 klasėje. Kadangi tai bus jau antras kartas, pažymiai bus tikrai geri, plius + amžius=išmintis, ir kadangi viskas kur kas lengviau, turėsiu daugiau laiko mokytis anglų ir japonų kalbų. Taigi, mano anketa atrodys itin gražiai ir patraukliai. Na jei nereikia kur įrašyti "amžius: 24 metai" O išvaizda... Tai kad net jūs man neduodate daugiau 17likos, o ūgis neaukštesnis už vidutinio japono ugį. Kadangi aš tik ketinu atsukti laiką atgal, taip sakant atšautki kai kuriuos šiuo metu galojančius dokumentus, nematau jog daryčiau kokį nors nusikaltimą, juolab kad mano gyveimas taip sudėliotas, kad net nieko nereiktu klastoti.

                              Tik žinot, yra viena problemėlė. Ar aš tikrai labai noriu vieną mėnesį pagyventi japonijos moksleivio gyvenimą?
                              Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-04-02, 10:00.

                              Comment

                              • Metisto

                                #30
                                Abejoju ar man cia savo trigrasi kist reiktu, bet nesusilaikiau. Kiek girdejau Japonijoje ne Lietuvoje mokytis, jie ten nuo ryto iki vakaro mokykloje sedi (iskaitant ir sestadienius), sekmadienis uzklasinei veiklai, zodziu perdaug laiko apsidairyt irgi neturetumet . Va vienas pliusas, kad daugiau gyvenime Japonijos gimnazijoje pasimokyt tikrai nepavyktu . Manau pries svajojant reikia suprast , kad gyvenimas ne anime ir nera ten jau viskas taip linksma O ir gerai pagalvojus menesi tektu gyvent pagal ju taisykles, tradicijas gerai ju nepazystant, su mokiniais mokykloje bendraut irgi manau nelengva butu, nes vistiek kazkoks kalbos barjeras butu, net jei ir mokais ju kalba. Delto ir reikalavimai labai auksti, nes toli grazu ne kiekvienas susitvarkytu.

                                Comment

                                Working...