Sora No Otoshimono Forte | Prarastoji Dangaus Nuosavybė 2 [B.B.F]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Androxa
    Naujokas
    • 2010 10 24
    • 7

    #16
    nu 1 sezono jau 2 men laukiam. atrodo lyg jo ir nebutu. nu bet laukiam tolimesniu seriju

    Comment

    • diaxminde
      AD technician


      • 2008 09 21
      • 303

      #17
      Tai kaip suprantu B.B.F grupė mirus? Ar dar planuojate baigt versti šį anime?

      ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

      Comment

      • sek0ne
        AnimeMinusFamHator




        • 2007 04 28
        • 1260

        #18
        kad daba is viso neaisku, kokie teamai gyvi, kokie mire galetu ir parashyti, jei iseina ilgesniu atostogu

        Comment

        • Abalys
          Nope!

          • 2010 07 20
          • 1136

          #19
          Autorius diaxminde
          Tai kaip suprantu B.B.F grupė mirus? Ar dar planuojate baigt versti šį anime?
          Taip. B.B.F dabar yra mirus. Gal kada sugrįšim ir pabaigsim senus projektus. O gal paliksim šiuos anime kitom grupėm. (dabar šiaip laisvai kokia tik nori grupė gali paimti mūsų pradėtus projektus ir juos užbaigti)
          Beje... Pirmas Sora No Otoshimono sezonas yra beveik visas išverstas... tik kažin ar išvys dienos šviesą. :/
          Ir Sora No Otoshimono Forte 6 ep yra išverstas - tik nepaviešintas ir man rodos nesuredaguotas.

          Comment

          • diaxminde
            AD technician


            • 2008 09 21
            • 303

            #20
            Nors pabaikit versti pirmą sezoną. Aš asmeniškai nemesčiau darbo jei 90% būtų baigta. Kam tada apskritai versti, jei iki tiek neįmanoma užbaigti? Bent pabaikit, vis koks respect'as būtų iš mano ir kitų AZ member'ių pusės.

            ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

            Comment

            • flatron
              Rimtas forumo narys

              • 2009 03 06
              • 161

              #21
              Na taip anime atrodo neblogas bet ciuju zluges projektas

              Comment

              Working...