JFS ieško rekrutų

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil Mastermind
    Just Evil

    • 2009 02 24
    • 154

    JFS ieško rekrutų


    Gerai mokate lietuvių ir anglų kalbas? Norite savo laisvą laiką praleisti prasmingiau beigi padėti anime populiarinimui Lietuvoje? Stokite į JFS gretas - garbė ir šlovė laukia jūsų! Šiuo metu mūsų rankose trūksta redaktoriaus (arba dviejų) ir vertėjo. Amžius, rasė ir politinės pažiūros nesvarbu, svarbiausia - rezultatai! Jei susidomėjote ir manote, kad sugebėsite, prašome kraiptis čia:

    email: Khamuhl2342@gmail.com
    skype: Khamuhl

    ALL HAIL JFS!!!
    Paskutinis pakeitimas nuo Evil Mastermind; 2009-06-15, 22:40.
    Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  • kakava
    Boružė_Blakstienose


    • 2007 01 22
    • 108

    #2
    redaktorius skaitys jau išverstą tekstą, taisys gramatikos klaidas (nepamiršdamas už tai duoti velnių vertėjui, nors šiaip tokių mažai būna palikta), šlifuos stilių ir suks galvą tose vietose, kur vertėjo fantazija ir anglų kalbos žinios nebe išnešė, kaip gražiau ta eilutė turi skambėti.
    dabartiniai vertėjai gana neblogi, klaidų palieka nedaug, taigi nieko ypatingai sunkaus nebus.
    vertėjai ims anime, išvers į lietuvių kalbą, duos redaktoriui ir klusniai išklausys jo priekaištus dėl vertimo nepamiršdamas pasižadėti daugiau nebekartoti klaidų.
    Airiz, atsakiau?
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-06-15, 18:53. Priežastis: Taip, atsakei
    ...nes žmonės kartais myli, bet daug dažniau jie tiesiog mylisi...

    Comment

    • xipzo
      I hate IDIOTS

      • 2009 04 16
      • 224

      #3
      @mail jau nusiunciau gal pakliusiu i vertejus? m ? ;D
      My Anime List <---
      Waiting for Peacefull summer...

      Comment

      • Tabeko
        Ring Ding Dong~

        • 2009 02 01
        • 290

        #4
        JFS vėl reikia pagalbos~
        Šįkart ieškomi gabūs taimeriai, kurie moka taiminti serijas ir netingi tą daryti. Žmogus turi būti pasiryžęs sutaiminti bent vieną epizodą per tris dienas. ^^ Iš viso reikės sutvarkyti 71 epizodą, visi kiti jau sutvarkyti. (whew) Šiaip spausti neketinam, bet reikalavimai yra reikalavimai. O vienai įveikti tokį kiekį epizodų + vertimas gan sudėtinga. Tiesa, čia kalbu apie D.Gray-Man'o projektą, į kurį žiūriu labai rimtai.
        Tai tiek. Laukiu pagalbos. Rašot man į pm, arba skype'u: sailor_moon216

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #5
          Autorius Tabeko
          JFS vėl reikia pagalbos~
          Šįkart ieškomi gabūs taimeriai, kurie moka taiminti serijas ir netingi tą daryti. Žmogus turi būti pasiryžęs sutaiminti bent vieną epizodą per tris dienas. ^^ Iš viso reikės sutvarkyti 71 epizodą, visi kiti jau sutvarkyti. (whew) Šiaip spausti neketinam, bet reikalavimai yra reikalavimai. O vienai įveikti tokį kiekį epizodų + vertimas gan sudėtinga. Tiesa, čia kalbu apie D.Gray-Man'o projektą, į kurį žiūriu labai rimtai.
          Tai tiek. Laukiu pagalbos. Rašot man į pm, arba skype'u: sailor_moon216
          Kam taip vargti, juk yra soft subtitrai sio anime, bent jau rus tikrai (www.google.ru - nemanau, kad pareikalaus daug laiko, kad surast.)

          Comment

          • Tabeko
            Ring Ding Dong~

            • 2009 02 01
            • 290

            #6
            DGM licenzijavo, tad tikrai nemanau, kad bus. Angliškai ir kitokiom kalbom jau viską išknaisiojau. Ir nieko neradau.

            Comment

            • sek0ne
              AnimeMinusFamHator




              • 2007 04 28
              • 1260

              #7
              Грей-мен / D.Gray-man (Набэсима Осаму) [TV,RAW] [103 из 103]

              Грей-мен / D.Gray-man
              picГод выпуска: 2006-2008
              Страна: Япония
              Жанр: приключения, фэнтези
              Продолжительность: ~24 минуты каждый эпизод
              Перевод: Одноголосый (Анимегрупп)(Харука)
              Русские субтитры: Есть внешние (Перевод Midas & Sushi Nori, корректировка тайминга NIKITOS(Никита168))

              susiraskit, kas moka rusu kalba ir verskit

              www.torrents.ru

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                #8
                Autorius Tabeko
                DGM licenzijavo, tad tikrai nemanau, kad bus. Angliškai ir kitokiom kalbom jau viską išknaisiojau. Ir nieko neradau.
                Blogai manai, nes rus isorinius subtitrus visada gali rasti stai cia: http://www.fansubs.ru/

                Comment

                Working...