KuroSubs reikia žmogaus kuris galėtu tvarkyti gramatiką ir pan.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FreaK`aZ
    Rimtas architektorius




    • 2005 02 22
    • 532

    #16
    versti reik vat taip, kad kuo mažiau darbo redaktoriams būtų.
    Dėl sek'o siūlymo apsiimti Akirą verst, tai buvo man tokių minčių, ir baimės kaip ir nėr didelės.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

    Comment

    • Izzo
      one vs all, DIE AZ!



      • 2007 02 25
      • 1530

      #17
      Aš ne apie prisijungimą.. Norėjau pasakyt, kad greičiausiai susikūrėt dėl to paties tikslo kaip ir mes, tad kam reikia dėl to konfliktuoti?
      SCREW YOU, PEOPLE!

      Comment

      • kazuki
        Narys


        • 2007 08 20
        • 60

        #18
        Autorius sek0ne
        ne. as turiu savo stiliu - su visom nesvankybem (kas zmonems patinka) ir slengais
        nors ka as zinau, gi mate chebra ,kad mes darom 1 sezona, galejo uzklausti, gal norit prisijungti
        bet dabar bus 2 variantai kurosubs ir AMF "blacksplotation" variantas
        mes visada priimtume zmoniu, kurie nebijo tokiu anime kaip "Akira"

        Man įdomu kaip labai ten bus uncensored. Tikiuos pas jus nebus Damn - Bl*t

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #19
          Realiai AZ subs irgi turi savo slengą, necenzūrą, bet viskas yra proto ribose, gerbiant save ir žiūrovą.
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • sek0ne
            AnimeMinusFamHator




            • 2007 04 28
            • 1260

            #20
            Autorius Izzo
            Realiai AZ subs irgi turi savo slengą, necenzūrą, bet viskas yra proto ribose, gerbiant save ir žiūrovą.
            hehe. AISKU galiam ir bendra daryti relyza, jie isvercia as istaisau klaidas, pertaisau stiliu ir mano kolega sudada reikiamus garso takelius bei subus ir parelyzinam kaip bendra [Kurosubs&AMF]. ir aisku sitas relyzas atsiranda anidb.net

            Autorius kazuki
            Man įdomu kaip labai ten bus uncensored. Tikiuos pas jus nebus Damn - Bl*t
            pas mus taip ir YRA. kodel anglishkai gali sakyti FU*K, tai kuo mes blogesni

            Comment

            • FreaK`aZ
              Rimtas architektorius




              • 2005 02 22
              • 532

              #21
              Autorius sek0ne
              pas mus taip ir YRA. kodel anglishkai gali sakyti FU*K, tai kuo mes blogesni
              nes f**k yra angliskas zodis, so jis vartotinas angliškuose subtitruose, priesingai gi b**t yra rusiškas keiksmas, so LT subuose jo vartoti nederėtų. so sekmės surasti skambių keiksmų lietuvių kalboj, nes jų kaip ir neperdaugiausiai.
              "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
              with a sick idea of world domination"

              Comment

              • kazuki
                Narys


                • 2007 08 20
                • 60

                #22
                Autorius sek0ne
                hehe. AISKU galiam ir bendra daryti relyza, jie isvercia as istaisau klaidas, pertaisau stiliu ir mano kolega sudada reikiamus garso takelius bei subus ir parelyzinam kaip bendra [Kurosubs&AMF]. ir aisku sitas relyzas atsiranda anidb.net



                pas mus taip ir YRA. kodel anglishkai gali sakyti FU*K, tai kuo mes blogesni
                Na bendras release įdomiai skamba Tai va galime viską susitarti per PM žinutes arba skype: readeagle500 arba dar per e-mail galima : horze@kurosubs.failai.lt

                Comment

                • sek0ne
                  AnimeMinusFamHator




                  • 2007 04 28
                  • 1260

                  #23
                  Autorius kazuki
                  Na bendras release įdomiai skamba Tai va galime viską susitarti per PM žinutes arba skype: readeagle500 arba dar per e-mail galima : horze@kurosubs.failai.lt
                  zek, kai baigsi, parashyk man pm (geriau linkomanijoj - tas pats nikas), nes dabar as verciu Afro seriala, tai tada susitarim). arba as tave suskaipinsiu

                  Comment

                  • Integra
                    wooooosh.

                    • 2008 12 31
                    • 265

                    #24
                    Galėčiau pabandyt tuos vertimus pataisyt...;}
                    Dėkoju Fasian už sig'a.

                    Comment

                    Working...