Silpnas PC + HD/ HDTV -> Išeitis -> CoreAVC

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • garof1

    #76
    Autorius cobabara
    naudok kitą playerį.
    Pritariu cobabara pasiulymui. Man padejo.

    Comment

    • Miesto_Druidas
      the journeyman



      • 2010 08 17
      • 1515

      #77
      Kokius player'ius, codec'us, codec pack'us naudojat, geriausiam, sklandžiausiam ir mažiausiai CPU reikalaujančiam 10-bit'ų anime serijų, filmų žiūrėjimui?

      Comment

      • Miyata
        Find your own sins, kid.



        • 2008 01 09
        • 452

        #78
        Autorius Miesto_Druidas
        Kokius player'ius, codec'us, codec pack'us naudojat, geriausiam, sklandžiausiam ir mažiausiai CPU reikalaujančiam 10-bit'ų anime serijų, filmų žiūrėjimui?
        CCCP

        Comment

        • cobabara
          Super mega ultra rašytojas



          • 2009 03 17
          • 998

          #79
          Autorius Miesto_Druidas
          Kokius player'ius, codec'us, codec pack'us naudojat, geriausiam, sklandžiausiam ir mažiausiai CPU reikalaujančiam 10-bit'ų anime serijų, filmų žiūrėjimui?
          Mano defaultas yra GOM player (nežinau, kiek techniškai jis geras, o gal kiek š**), o kodekai - K-lite.
          Urameshi, Iemon-dono!

          Comment

          • Miesto_Druidas
            the journeyman



            • 2010 08 17
            • 1515

            #80
            Autorius Miyata
            CCCP
            Čia paliekant viską kaip default'ą ir leidžiant anime per mpc, išgaunamas rezultatas, ar yra daromi kokie papildomi tweak'ai? Nes kažkaip su naujausiu CCCP build'u (na visgi toks jis ir naujausias vis dar praeitų metų) niekaip negaliu išgauti geros žiūrėjimo kokybės.

            Aš atrodo viską išbandžiau, bet sunkiai išeina pasiekti gerą kokybę žiūrint 10-bit anime. Laptopas aišku senokas, tai čia greičiausiai ir yra priežastis. Kol kas geriausius rezultatus rodė PotPlayer, tiesiog nei mpc su k-lite ar cccp, nei mpc su madvr ir LAV kodekais (kaip daug kur rekomenduoja, bet matyt galioja tai naujiems kompams labiau, nes aš geresnių rezultatų su tuo nepasiekiau) nepranoksta našumu PotPlayer'io (su jo vidiniais kodekais, nieko nekeičiant) todėl su juo ir žiūrėjau anime didžiąja dalimi. Visgi susimasčiau gal kuklių sistemų savininkai turi geresnių idėjų kaip leisti tokio tipo anime release'us?

            Bei galbūt kas žiūrit UTW grupės leidžiamus fansub'us ir dabar su kita grupe kartu subtitruojamą Sword Art Online? Arba rori grupės Koro Connect release'us? Abiejuose OP'uose yra tiesiog baisios karaokės, kur niekaip neišeina priversti jų sklandžiai rodyti. Net ir DIrectvobsub kažkaip sunkiai susidoroja su jom (nors UTW jį rekomenduoja atsinaujinti). Ar pas ką nors pas ką yra kuklesnių parametrų kompiuteriai, susitvarko normaliai su tom karaokėm?

            Comment

            Working...