Advanced Shit - Kiti klausimai ir pagalba

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    #16
    Autorius laisve
    aha, bet ar negaletumet kuris nors vienas ta srifta ideti i rapidshara ar dar kur... nes sunkokai cia sekasi
    Tau juk jau pasakė tavo nesklandumų priežastį. Nusistatik naudojamoje programoje tiesiog elemenarų teksto šriftą (FONT), arial ar kokį kitą ir rodis lietuviškas raides. Šiaip, patariu pirma pasiužiūrėti, o po to klausinėti tuos pačius klausimus po šimtą kartų, nes šioje temoje ir net kitoje yra ne vienas tas pats atsakymas.

    Comment

    • Hikari_
      Mental

      • 2008 02 27
      • 981

      #17
      Jau išmokau naudotis Aegisub, dėti titrus ir ttt, todel paklausiu kito dalyko nesusijusio su programom. Aš noriu išversti Code Geass į lietuvių kalba, tai norint man čianai sukurti nauja gija ir ten dėt išverstus epizodus nereikia gauti jokio leidimo ar kieno nors sutikimo ? (nes čia visi lb griežti, tai geriau paklausiu, kad nepridirbčiau kažko)

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        #18
        Autorius senshi-seeramuun
        Jau išmokau naudotis Aegisub, dėti titrus ir ttt, todel paklausiu kito dalyko nesusijusio su programom. Aš noriu išversti Code Geass į lietuvių kalba, tai norint man čianai sukurti nauja gija ir ten dėt išverstus epizodus nereikia gauti jokio leidimo ar kieno nors sutikimo ? (nes čia visi lb griežti, tai geriau paklausiu, kad nepridirbčiau kažko)
        Na, jei tu įsitikinusi/ęs, kad tokį nelengvą anime sugebėsi individualiai išversti gerai, jo nesugadinant ir nenumetant į šalį, tai gali, to niekas nedraudžia.
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-02-06, 11:44.

        Comment

        • Hikari_
          Mental

          • 2008 02 27
          • 981

          #19
          Na, kad jį numesiu tai abejoju, nes aš turiu laaabai daug laisvo laiko ir šis anime mano mėgstamiausias, todėl išversiu jį kaip tik imanoma geriau ir nenumesiu

          Comment

          • Hikari_
            Mental

            • 2008 02 27
            • 981

            #20
            Ir vis del to...kaip galima mkv paversti i avi. Bandziau su programa Megui(ar kazkas pns) bet man nepavyko. Padarau kad konvertintus i mp4,rodo kad perkonvertino, bet vistiek lieka mkv .gal zinot kokia programa ar kita iseiti?

            Comment

            • Krad
              It's time to spy


              • 2007 03 24
              • 585

              #21
              Autorius senshi-seeramuun
              Ir vis del to...kaip galima mkv paversti i avi. Bandziau su programa Megui(ar kazkas pns) bet man nepavyko. Padarau kad konvertintus i mp4,rodo kad perkonvertino, bet vistiek lieka mkv .gal zinot kokia programa ar kita iseiti?
              na visada yra varijantas - nusižudyti

              Jei tau tas varijantas netinka - tai gali kai ką kitą bandyti kaip: "suprasti, ką padarei blogai ir kodėl kažkas tau neišėjo", "pateikti konkrečius tavo problemos pavydžius vaizdiniu ar kitu, gerai dokumentuotu, formatu, kad būtų galima išspręsti tavo problemą" ir t.t. :P
              Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

              Comment

              • Sloth
                [SrX]

                • 2007 09 14
                • 277

                #22
                Su tuo convertinimu tai slidus reikalas, kai pats ieskojau, tai sugaisau ~3 valandas ir isbandziau ~6-7 converterius, kol galu gale pavyko normalei suconvertint... Anyway, senshi bandyk su Total Video Converter ir versk i mpeg 2 formata, automatiskai istraukia titrus ir siaip gan patogi programa

                Comment

                • Krad
                  It's time to spy


                  • 2007 03 24
                  • 585

                  #23
                  Autorius Sloth
                  Su tuo convertinimu tai slidus reikalas, kai pats ieskojau, tai sugaisau ~3 valandas ir isbandziau ~6-7 converterius, kol galu gale pavyko normalei suconvertint... Anyway, senshi bandyk su Total Video Converter ir versk i mpeg 2 formata, automatiskai istraukia titrus ir siaip gan patogi programa
                  kokia dabar tu man prasmė konvertuoti video dar tam, kad vėl perkonvertuoti galėtum? Supraskit pagrindinius ir fundamentalius dalykus apie multimedia konteinerius - juose tik laikomi aprašyti video/audio/titrų/kiti streamai, kurie yra tam konteineriui būdingu formatu aprašyti.
                  Iš konteinerio galima išmuxinti (lt: ištraukti), kas yra labai naudinga dirbant su multimedia programom
                  Aš išties tyngiu čia sceenint paprastos programos kaip MeGUI kaip ją naudoti. Po velnių, negi taip sunku DUK pasiskaityti ką koks mygtukas daro, kaip ką koduoti - gi viskas yra ir net paprasčiausiam žmogeliui suprantama anglų kalba parašyta
                  Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                  Comment

                  • Hikari_
                    Mental

                    • 2008 02 27
                    • 981

                    #24
                    Autorius Sloth
                    Su tuo convertinimu tai slidus reikalas, kai pats ieskojau, tai sugaisau ~3 valandas ir isbandziau ~6-7 converterius, kol galu gale pavyko normalei suconvertint... Anyway, senshi bandyk su Total Video Converter ir versk i mpeg 2 formata, automatiskai istraukia titrus ir siaip gan patogi programa
                    Buvau atsisiuntus, bet man rodos, jis mokamas

                    Comment

                    • foti
                      Naujokas
                      • 2008 05 23
                      • 16

                      #25
                      nesuprantu visi subai kiti veike kuo puikiausiai sito anime tik angliskus rodo lietuvisku ne.. gal kur problema zinot?

                      Comment

                      • sek0ne
                        AnimeMinusFamHator




                        • 2007 04 28
                        • 1260

                        #26
                        pasiziurek vobsub nustatymus. man pvz kazkodel GITS nerode subu, o pasirodo, jie kazkodel tai maziukai labai buvo

                        Comment

                        • foti
                          Naujokas
                          • 2008 05 23
                          • 16

                          #27
                          kaska pridirbau db ne vienu sub nerodo

                          Edit: Eng susitvarkiau liko vel LT :/
                          Paskutinis pakeitimas nuo foti; 2009-02-15, 20:14.

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            #28
                            Atidarai su VLC Player, surandi Subtitru punktą iš menių, arba ----> Open/Directory ir Anime pasileis kaip įprastas DVD tavo DVD grotuve kur pelės pagalba viską surasi. Ko čia panikuoji...

                            Comment

                            • Izzo
                              one vs all, DIE AZ!



                              • 2007 02 25
                              • 1530

                              #29
                              Tikri vyrai VLC nenaudoja, jie žiūri su MPC arba KMP :<
                              O juose tiesiog pasirenki skiltį subtitles ir ten pasirneki jau kokios kalbos tau reikia. Simple as death
                              Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-02-15, 21:25.
                              SCREW YOU, PEOPLE!

                              Comment

                              • Fruits Punch Samurai
                                Proxizmas

                                • 2008 06 18
                                • 43

                                #30
                                Autorius Izzo
                                Tikri vyrai VLC nenaudoja, jie žiūri su MPC arba KMP :<
                                O juose tiesiog pasirenki skiltį subtitles ir ten pasirneki jau kokios kalbos tau reikia. Simple as death
                                vlc irgi eina taip pasirinkti

                                Comment

                                Working...