Tiem kas nenaudoja P2P

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    Tiem kas nenaudoja P2P

    Is sito saito galima atsisiusti anime primityviai(nusidawnloadinti)

    http://www.muffindomain.com/index.php?page=anime.html

    Animu cia labai daug.Su angliskais subtitrais.
  • Lax..
    reLaxed




    • 2005 12 24
    • 516

    #2

    Comment

    • niekšas
      forumo idiotas

      • 2006 08 23
      • 544

      #3
      Aciu uz vertinga informacija LAX

      Comment

      • Qone
        Rimtas forumo narys

        • 2006 08 28
        • 156

        #4
        Na ta informacija tikrai neissami... PVZ: Kaip man istaisyt NAT errora? Kodel as negaunu remote prisijungimu? Manualai man nepadejo, o su local prisijungimais greitis vidutiniskai 2-10kbs...
        Del to ir nemegstu torrentu.

        Comment

        • Raziel
          Mr. Reasonable


          • 2004 06 09
          • 194

          #5
          jei gauni tik local prisijungimus (NAT error), reiškia tavo portas, per kurį siunčia torrentus yra uždarytas.. yra keli būdai: arba jį atsidaryti (juos blokuoja daug kas - firewall'as, routeris, kartais pats interneto tiekėjas... nors tokių daba neturėtų būti lyg tai) arba pakeisti patį portą kurį naudoja bt klientas (nžn ar visi tą leidžia... Azureus tikrai galima)
          "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
          Alexander Kojève, 1959

          FF sucks! Please, don't kill me

          Comment

          • Lax..
            reLaxed




            • 2005 12 24
            • 516

            #6
            Portų keitimas nėra problemos sprendimas. Jei vienas portas lockintas, kiti dažniausiai taip yra užlockinti.

            Comment

            • Qone
              Rimtas forumo narys

              • 2006 08 28
              • 156

              #7
              Su firewallu viskas tvarkoj, o del routerio, tai buvai internete rades manualu, kaip prie jo prisijungt ir atidaryt tuos portus. Tik kad nepadejo. Na nieko, anime puciuos is anime-eden.com ir vargo nematau..

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #8
                As tay manau kad gerau su programom siustis nes is tinklapio "parsidownloadinti" galima su wirusais...

                Comment

                • Qone
                  Rimtas forumo narys

                  • 2006 08 28
                  • 156

                  #9
                  Normalus tinklapiai, kuriuose reikalauja prisiregistruoti ir kur nereikia jokiu linku klikinti virusu nekisa. O va warezo saituose... Bet juose tik hentai ir tebuna

                  Comment

                  • yamis
                    Narys

                    • 2006 09 28
                    • 66

                    #10
                    as irgi retai naudojuosi torentais nes man labiau patinka is saitu siusti.

                    Comment

                    • Eisas Kuperis
                      Simintis Sun


                      • 2006 01 25
                      • 355

                      #11
                      Šiaip ar taip, žmonės, torentais naudotis teks išmokti. Dabar netik tas nelegalus, bet ir legalus failų platinimas pereina į torentus. Visgi pastebėjau kad ne vienas puslapis taip padarė. Ir su filmais, ir su žaidimu demo ir su viskuo kitu. Kad torentais plistu virusai nepastebėjau. gi emule sisudamasis faila vidutiniškai kas antras blogas, su virusu ar dar kokiu velniu. jei siunčiuosi mažos apimties faila, tai tik kas 10 geras. DC irgi nestebuklas. Netikri charinimai, parsiunčia net tai kas siunčiausi, programa kartais netlieka savarankiškai alternatyvu paiešku. DC labiau tinka mažos apimties daigtams, ypač muzikai, bet siusitis tarkim 24 serijas manau visgi geriausia torentais. Bent jau man. Užduodu kelias užduotis ir tvarkosi jis ten man naktimis, per savaite kita, bet ka gaunu net ir su baziniu internetu.
                      Na tiesiog neramu kad viskas pereina ant torentu po truputi, net ir legalus siuntimasis, gi tai reiškia gal ir neišnikima bet siustis tiesiogiai iš interneto sumažijima

                      Comment

                      • niekšas
                        forumo idiotas

                        • 2006 08 23
                        • 544

                        #12
                        Išreiškiu didele padeka LAX .Ačiu už BitComet instrukcija,ir aciu uz paaiškinimus del e-mule .
                        Gal man dar kas galetu patarti kai kuriais klausimais?Kaip supratau,tai BitComet veikimo principas mazdaug tox kaip ir e-mule.Reiskia reikia uploadinti?O kiek ten reikia prikrauti visko kad siuntimasis eitu sklandziai?Beje, jei siuntiesi kazko daug vienu metu(tarkim daug animu),tai ar nuo to nukencia siuntimosi greitis?Per kiek mzdg atsisiuncia 13 seriju?Ar cia priklauso nuo interneto greicio?
                        Kaip matote apie kompus nedaug nusimanau :dizzy: .
                        Busiu dekingas uz bet kokia informacija

                        Comment

                        • Eisas Kuperis
                          Simintis Sun


                          • 2006 01 25
                          • 355

                          #13
                          Man patinka torentai ir tuo kad nereikia pačiam nieko šarinti, leisti išsiusti, tiesa už gauta faila pats visad atsidėkoju ir jį kurį laiką seedinu

                          Aš siunčiusi po 5 - 7 daigtus vienu metu, visus juos gaunu per savaite, taip gavimas vyksta max interneto greičiu, jei po viena, 26 seriju anime visitke keliauja minimum 6 naktis. O per 9 aš jau gaunu du tokius animus.

                          Comment

                          • Surreal
                            Green World

                            • 2006 10 31
                            • 76

                            #14
                            Čia gal biški ne į temą, bet vistiek: turiu BitTorrrent (torrentuos'e aš dar gan "žalia"), man parsiuntė OGM failus. Kaip juos paleisti? x]

                            Comment

                            • Botaro
                              Akuma


                              • 2005 11 17
                              • 196

                              #15
                              Classic arba VLC playeriais
                              I have the Holy Lance

                              Comment

                              Working...