VirtualDub Mod tutorial

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miyata
    Find your own sins, kid.



    • 2008 01 09
    • 452

    #16
    Man neina paleis sios programos, naudoju windows 7 x64. Kai bandau paleist exe faila, raso kad truksta corona.dll, pabandziau ja atsisiust is interneto ir idejau i system32 folder'i bet vistiek virtualdub mod nepasileidzia. Dar bandziau regsvr32 corona.dll bet raso kad corona.dll may be not compatible with the version of windows you are using ir blablabla. Ka galima butu padaryt kad paleist ja?

    Comment

    • Zx-Shade
      digital existence



      • 2009 03 14
      • 725

      #17
      Autorius Miyata
      Man neina paleis sios programos, naudoju windows 7 x64. Kai bandau paleist exe faila, raso kad truksta corona.dll, pabandziau ja atsisiust is interneto ir idejau i system32 folder'i bet vistiek virtualdub mod nepasileidzia. Dar bandziau regsvr32 corona.dll bet raso kad corona.dll may be not compatible with the version of windows you are using ir blablabla. Ka galima butu padaryt kad paleist ja?
      Na čia jau gan senas stuff'as ir man rodos jau seniai nebedaro jokių atnaujinimu. Gali būti, kad tiesiog ant windows 7 nepaleidžia,

      Comment

      • Miyata
        Find your own sins, kid.



        • 2008 01 09
        • 452

        #18
        Autorius Zx-Shade
        Na čia jau gan senas stuff'as ir man rodos jau seniai nebedaro jokių atnaujinimu. Gali būti, kad tiesiog ant windows 7 nepaleidžia,
        Tai ka man naudot dabar?

        Edited: nvm, atsisiunciau is kitur kazkokia kita versija ir ji veikia. thx uz bandyma padet anyway.

        Comment

        • Zx-Shade
          digital existence



          • 2009 03 14
          • 725

          #19
          Autorius Miyata
          Tai ka man naudot dabar?

          Edited: nvm, atsisiunciau is kitur kazkokia kita versija ir ji veikia. thx uz bandyma padet anyway.
          Megink per koki sony vegas karpyti, ten labai paprastai, tiesiog įsimeti anime ir su "s" raide išsikarpai norimus kadrus ir surender'ini.

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #20
            Man kuo puikiausiai veikia ant Win7 32bit. Kol kas neradau patogesnio ir greitesnio įrankio, kai iš kažkokio video reikia iškarpyti reikiamus fragmentus. Nežinau ar priklauso nuo esamų kodekų... o galbūt dėl 64bit sistemos. Bet dauguma žmonių ir dabar naudoja, manau turėtų veikti. Pagooglinus manau rasi atsakymą.

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #21
              Nauduoju puikiausiai ir ant 64bit sistemos.

              Comment

              • Miyata
                Find your own sins, kid.



                • 2008 01 09
                • 452

                #22
                Kaip sakiau jau susitvarkiau, bet dabar negaliu atsidaryt failo - RAW (TBS 1280x720 x264 AAC).mp4
                Isirasiau ta Avisynth ir AVSPluginPack, bet vistiek negaliu atsidaryt to failo ir istraukt to ko man reikia... Pati video kai ziuriu tai viskas rodo ir veikia gerai, o pvz kai atsidarau su sony vegas kad istraukt ko man reikia, atsiranda kvadraciukai ant video. Neisivaizduoju ka daryt, jai taip ir toliau tai kol pradesiu kurti pirma amv praeis keli metai...

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #23
                  Autorius Miyata
                  Kaip sakiau jau susitvarkiau, bet dabar negaliu atsidaryt failo - RAW (TBS 1280x720 x264 AAC).mp4
                  Isirasiau ta Avisynth ir AVSPluginPack, bet vistiek negaliu atsidaryt to failo ir istraukt to ko man reikia... Pati video kai ziuriu tai viskas rodo ir veikia gerai, o pvz kai atsidarau su sony vegas kad istraukt ko man reikia, atsiranda kvadraciukai ant video. Neisivaizduoju ka daryt, jai taip ir toliau tai kol pradesiu kurti pirma amv praeis keli metai...
                  O kokius video kodekus naudoji? Pvz. man su CCCP problemų nėra tokių. Jei nesi šių įsirašęs, rekomenduočiau ištrinti visus esamus kodekus ir įrašyti švariai CCCP.

                  Edit: tačiau... jei man atmintis nemeluoja. Galbūt mp4 sony vegas netgi nepalaiko. Taipogi galbūt pas tave neįrašytas Quicktime. Rekomenduojama konvertuot visada į avi, koks konteineris bebūtų ir niekada nebus problemų.
                  Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2010-12-11, 00:23.

                  Comment

                  • Miyata
                    Find your own sins, kid.



                    • 2008 01 09
                    • 452

                    #24
                    Autorius slicKrox
                    O kokius video kodekus naudoji? Pvz. man su CCCP problemų nėra tokių. Jei nesi šių įsirašęs, rekomenduočiau ištrinti visus esamus kodekus ir įrašyti švariai CCCP.
                    Dekui, toi isbandysiu ir paeditinsiu post kai isirasysiu. Dabar naudoju, erm.. K-light codec pack, ar panasiai vadinas. Dar buvau ant virsaus siandien isirases UTvideo, nes skaiciau vienam web'e kad geriausi yra.

                    Nelabai padejo. Su sony vegas vistiek tie kvadraciukai yra, su virtualdub atsidaryt negaliu... As turiu 2 versijas, viena leopards RAW kur be titru, ir kita versija ne mp4 o .mkv ir ten su subtitrais ir pns, bet nenorejau convertint galvojau atsisiusiu raw ir viskas bus gerai. Bet kadangi neina dabar atsidaryt raw, pabandziau su MKV to AVI converter'iu suconvertint ka turiu ir jie neveike buvo, bet kai perrasiau i CCCP tai pradejo veikt. Bet quality lievas, subtritrai liko, nors pasirinka none subtitles... Ir siaip labai ilgai convertina, RAW atsisiust patogiau. Nezinau gal blogi raw? Bet juk kai perziurineju su mpc viskas ok... Tai kodel su sony vegas tie kvadraciukai ir kodel visualdub nenuskaito man mp4, juk avisynth isirasiau. Geez... Ko man taip visada nesiseka...
                    Paskutinis pakeitimas nuo Miyata; 2010-12-11, 00:26.

                    Comment

                    • slicKrox
                      Catching some Zzzzs...




                      • 2012 08 01
                      • 2161

                      #25
                      Kai ką radau įdomaus. Jei jums .mp4 neatveria tiek SonyVegas, tiek VirtualDub, į pagalbą ateis Mp4Cam2AVI. Konvertavimas užima tik kelias minutes.

                      MP4Cam2AVI is a MP4/MOV to AVI repackaging tool for digital photo-video cameras, it makes their clips editable in VirtualDub, MovieMaker and other AVI editors. No video recompression, no quality loss, fast operation (5-20x realtime), no quicktime needed.

                      MP4Cam2AVI is MPEG4/MJPEG to AVI converter/joiner for MPEG-4 camcorders and digital photo cameras. It makes MPEG-4 ASP camera clips DivX/XviD compatible and playable with any DVD-MPEG4 player like regular MPEG-4 movie. Program supports *.MP4, *.MOV, and *.AVI input.

                      MJPEG video from photo-cameras is supported as well. Program converts *.MOV MJPEG clips to MJPEG AVI (without recompression) or to XviD MPEG-4 AVI (with recompression) in one click.

                      MP4Cam2AVI supports MPEG-4 AVC (H.264) video from new H.264 cameras like Sanyo CG65 and Casio EX-V7 (to view target AVI, H.264 VfW codec needed, i.e latest FFDShow).

                      Comment

                      • Kenčis-Himura

                        #26
                        O kaip pvz. kai iškerpi klipą jis būna su garsu, kaip padaryti, kad būtų be garso.

                        Comment

                        • daimonass
                          Forumo vilkas


                          • 2008 12 08
                          • 354

                          #27
                          Autorius Kenčis-Himura
                          O kaip pvz. kai iškerpi klipą jis būna su garsu, kaip padaryti, kad būtų be garso.
                          Nuimk garso takeli
                          Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                          One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                          Comment

                          Working...