AMV: Klausimai ir Pagalba pradedantiesiems bei pažengusiems

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shikigamijako
    Narys

    • 2010 05 31
    • 93

    Autorius OpHiEll
    Na va buvo problema subtitrai bet isprendžiau, tai dabar problema pats kompas nes tokio karščio neištveria ir pradeda man lagint kai tik amv kuriu,maniau išpresiu problema idėjas papildoma ventiliatoriu bet dėja, nes yra energijos trukumas ventiliatorius vos sukasi teks statyt maitinimo bloka galingesni ,kad priverst veikt papildoma šaldimo sistema iki to laiko amv kurima teks nutraukti
    Pas man tas pats. Kadangi dar mano procesorius turi mini ekranėli, kuriame rodo ir temperatūrą, tai aš kartais pakraupstu... Daugiausia buvo ištempęs iki 39, bet iškart jau kompą off, nes jau ir garsą keistą pradėjo leist. Kad ir taip kambary karšta, tad daringumo lygis dienos metu - 0. Nieko nei siųstis nei ką. Tik prisėdu kelioms minutėsm ir vėl išjungiu, kad nemirtu netyčia. Neseniai sudegė mūsų vaizdo plokštė ir teko keisti naują ir dar papildomus vintiliatorius įdėjo. Dabar daug galingesni jie, bet vis tiek.. O plokštė sudegė, nes vienas vintiliatorius nustojo dirbt... Žiaurus reikalas buvo...

    Comment

    • Abalys
      Nope!

      • 2010 07 20
      • 1136

      Autorius shikigamijako
      Pas man tas pats. Kadangi dar mano procesorius turi mini ekranėli, kuriame rodo ir temperatūrą, tai aš kartais pakraupstu... Daugiausia buvo ištempęs iki 39, bet iškart jau kompą off, nes jau ir garsą keistą pradėjo leist. Kad ir taip kambary karšta, tad daringumo lygis dienos metu - 0. Nieko nei siųstis nei ką. Tik prisėdu kelioms minutėsm ir vėl išjungiu, kad nemirtu netyčia. Neseniai sudegė mūsų vaizdo plokštė ir teko keisti naują ir dar papildomus vintiliatorius įdėjo. Dabar daug galingesni jie, bet vis tiek.. O plokštė sudegė, nes vienas vintiliatorius nustojo dirbt... Žiaurus reikalas buvo...
      Vos 39 ir jau tau baisu?? Siaubas... pas mane PC CPU temperatūra niekad nenukrenta žemiau 40. Kai bandau ką nors žaisti, ar dirbti su tokiom programom kaip Sony Vegas ir AE, temperatūra užkyla net iki 70... Aišku, viskas pradeda striginėti. Todėl vasara vengiu jungtis žaidimus arba tokias programas...
      Ir man irgi visai neseniai sudegė vaizdo plokštė... (vien per tokius orus) Todėl teko ją keisti. :/

      Comment

      • shikigamijako
        Narys

        • 2010 05 31
        • 93

        Autorius Abalys
        Vos 39 ir jau tau baisu?? Siaubas... pas mane PC CPU temperatūra niekad nenukrenta žemiau 40. Kai bandau ką nors žaisti, ar dirbti su tokiom programom kaip Sony Vegas ir AE, temperatūra užkyla net iki 70... Aišku, viskas pradeda striginėti. Todėl vasara vengiu jungtis žaidimus arba tokias programas...
        Ir man irgi visai neseniai sudegė vaizdo plokštė... (vien per tokius orus) Todėl teko ją keisti. :/
        Na kai mūsų plokštė sudegė, tai lauke nebuvo net užuominų apie karštą orą. Čia jau buvo ankstyvas pavasaris jei net ne žiema. Tiksliai nebeprisimenu. Brolis tiesiog žaidė žaidimuką, kai staiga ekranas kažkokias nesamones pradėjo daryt. Manėm, kad ekranas kaltas, bet dėl viso pikto win perrašėm. Tai ir nepadėjo ir brolis konstatavo, kad kaput mūsų monitoriuj. Susimedžiojom greit kitą, bet ir su juo niekas nepasikeitė ir tada jau visai mirė pc... Nunešė taisyt ir per tris dienas viską sutvarkė. Be to, nepaminėjau, kad tuo metu, kai žaidė tą žaidimuką, buvo nuleistas kitas game, kuris vadinasi Silkroad Online. Jis pas mus truputėli lagina ir kompas juk nėra greitas. Taigi kai dar kitą žaidimą paleido ir viskas... Dar gi pas mus labai daug dulkių procesoriuj, tai gal ir tai turėjo kažkokios tai įtakos, bet šiaip pagrinde, tai numirė vienas aušintuvas, todėl perdegė plokštė. Man tai jau geriau pataupyt kompiuterį, nes po to naujo niekas nepirks, o taisyt irgi reikės jau daugmaž už savus (kaip mokiniai, mes dar tikrai daug santaupų neturim).

        Comment

        • daimonass
          Forumo vilkas


          • 2008 12 08
          • 354

          Paskaiciau kelis komentarus tai jo... Juokinga net darosi. 39 laipsniai cia dar mazai, labai mazai sakyciau. As keikviena diena gyvenu su CPU: 50-80 kartis ir daugiau. O GPU apie 50-70. Ir viskas cia normaliai..
          shikigamijako Kaip supratau tavo kompiuteris nepirmos jaunystes, stenkis pravalyti dulkes dazniau nuo vintiliatoriu, nes daznai jos buvo ir kaltininkes. Sakai del karscio stringa ? Uzmusk netikiu... Ram'ai tikrai negalejo perkaisti, vaisdo plokste.. Abejotina Procas tikrai neisilidys del tokiu oru kuriuos dabar kenciam..
          Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

          One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

          Comment

          • avarice
            Miegantis Žmogus

            • 2007 04 03
            • 46

            daimonass - Mhm.. aukštos temperatūros pas tave. Šiaip kurį laiką ir pas mane panašios buvo t., bet užteko pakeist termo pastą ir daugiau negu 60 °C nekyla. Vertėtų pabandyti, gal padės Žinoma pigaus mėšlo nepirk.
            sigpic

            Comment

            • daimonass
              Forumo vilkas


              • 2008 12 08
              • 354

              As puikiai zinau kad reikai ja keisti, bet jai jau keisiu tai tik tada kai turesiu rankose nauja cpu vintiliatoriu. Dabartinis gamyklinis (default) nustatymais apsisukimu skaicius pakyla virs 7000 tai uzia kaip rektyvinio lektuvo variklis, tenka kiekviena karta man sumazinti apsisukimu skaicius iki 40-50% kad butu galima dirbti.
              Kaip ten bebutu vintiliatorius su termo pasta apie ~150Lt kainuotu man.
              Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

              One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

              Comment

              • OpHiEll
                Rimtas forumo narys

                • 2009 11 29
                • 123

                Autorius daimonass
                As puikiai zinau kad reikai ja keisti, bet jai jau keisiu tai tik tada kai turesiu rankose nauja cpu vintiliatoriu. Dabartinis gamyklinis (default) nustatymais apsisukimu skaicius pakyla virs 7000 tai uzia kaip rektyvinio lektuvo variklis, tenka kiekviena karta man sumazinti apsisukimu skaicius iki 40-50% kad butu galima dirbti.
                Kaip ten bebutu vintiliatorius su termo pasta apie ~150Lt kainuotu man.
                Pas mane tas pats buvo prieš kokius 2 ar 3m. ne ventilaitorius o kažkokia turbina,net baisu buvo sėdėt prie kompo kai kokį game rimtesni paleizdavau tai užimas nerealus buvo matyt jis išpaskutiniuju stengėsi atvesint procesorių , tai pakeičiau i tower cpu coler with heatpipes tai iki šiol veikia tyliai.Bet vistiek kaista ar amv darau ar kokį game žaidžiu, nors dabar kolkas nežaidžiu nevarginu jo tik su amv pasėdžiu ir tai bjaurybė buna užstringa taip kad tenka kompa perkraut ir jaučiu kad tai ne cpu o videokorta perkaista kad lagina man kompa


                Big things have small beginnings


                There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                Comment

                • Abalys
                  Nope!

                  • 2010 07 20
                  • 1136

                  Autorius OpHiEll
                  Pas mane tas pats buvo prieš kokius 2 ar 3m. ne ventilaitorius o kažkokia turbina,net baisu buvo sėdėt prie kompo kai kokį game rimtesni paleizdavau tai užimas nerealus buvo matyt jis išpaskutiniuju stengėsi atvesint procesorių , tai pakeičiau i tower cpu coler with heatpipes tai iki šiol veikia tyliai.Bet vistiek kaista ar amv darau ar kokį game žaidžiu, nors dabar kolkas nežaidžiu nevarginu jo tik su amv pasėdžiu ir tai bjaurybė buna užstringa taip kad tenka kompa perkraut ir jaučiu kad tai ne cpu o videokorta perkaista kad lagina man kompa
                  Man rodos, kai vaizdo plokštė perkaista, ji pradeda rodyti visokius artefaktus kaip čia:

                  O kai perkaista CPU - pradeda laginti.
                  Taigi, pas tave turėtu perkaitinėti CPU, o ne vaizdo plokštė.

                  P.S Jeigu ne paslaptis, kokia pas tave vaizdo plokštė? Ir koks CPU?

                  Comment

                  • OpHiEll
                    Rimtas forumo narys

                    • 2009 11 29
                    • 123

                    Autorius Abalys
                    Man rodos, kai vaizdo plokštė perkaista, ji pradeda rodyti visokius artefaktus kaip čia:

                    O kai perkaista CPU - pradeda laginti.
                    Taigi, pas tave turėtu perkaitinėti CPU, o ne vaizdo plokštė.

                    P.S Jeigu ne paslaptis, kokia pas tave vaizdo plokštė? Ir koks CPU?
                    na vaizdo plokštė tai š... jau sena geforse 6600,kai tik turėsiu laisvų pinigu tai jinai lėks pro langą, cpu irgi nenaujas nors gal greičio kolkas ir užtenka intel pentium 4 3.2Ghz nes fear 2, devil may cry 4 ant vidutinės grafikos ėjo nomaliai tik keleta vietu buvo su strigimais, na dabar žinau kad visokie ten dual core, quad core cpu, kad jie yra spartesni ir su tokiom programom kaip sony vegas ar cyberlink power director 8,adobe after efect susitvarkyti jiems lengva nes yra greiti, bet kolkas 500lt neturėsiu ant naujo procesoriaus ir plius dar prie jo motininės plokštės reikės naujos, be to now japan artėja norėsiu pasišvaistit pinigais truputi anime turgelije tai teks kentėt savo kompa kuri laiką ir dirbt su tuo ka turiu ^_^


                    Big things have small beginnings


                    There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                    Comment

                    • Abalys
                      Nope!

                      • 2010 07 20
                      • 1136

                      Autorius OpHiEll
                      na vaizdo plokštė tai š... jau sena geforse 6600,kai tik turėsiu laisvų pinigu tai jinai lėks pro langą, cpu irgi nenaujas nors gal greičio kolkas ir užtenka intel pentium 4 3.2Ghz nes fear 2, devil may cry 4 ant vidutinės grafikos ėjo nomaliai tik keleta vietu buvo su strigimais, na dabar žinau kad visokie ten dual core, quad core cpu, kad jie yra spartesni ir su tokiom programom kaip sony vegas ar cyberlink power director 8,adobe after efect susitvarkyti jiems lengva nes yra greiti, bet kolkas 500lt neturėsiu ant naujo procesoriaus ir plius dar prie jo motininės plokštės reikės naujos, be to now japan artėja norėsiu pasišvaistit pinigais truputi anime turgelije tai teks kentėt savo kompa kuri laiką ir dirbt su tuo ka turiu ^_^
                      Tau jau geriau būtu naują PC pirkti (bus paprasčiau jeigu nelabai nusimanai tame)... Nes beveik viską kas yra sename - reikia keisti.
                      Tokia vga tikrai neištemps normaliai 3d efektų. O procesorius irgi negali atkurti be lagų REAL TIME efektų... Taip pat su juo labai ilgai renderins.

                      Comment

                      • OpHiEll
                        Rimtas forumo narys

                        • 2009 11 29
                        • 123

                        Autorius Abalys
                        Tau jau geriau būtu naują PC pirkti (bus paprasčiau jeigu nelabai nusimanai tame)... Nes beveik viską kas yra sename - reikia keisti.
                        Tokia vga tikrai neištemps normaliai 3d efektų. O procesorius irgi negali atkurti be lagų REAL TIME efektų... Taip pat su juo labai ilgai renderins.
                        Ne man dabar pigiau bus savo kompa truputi atnaujint, pastatyt korta už 260 lt nvidia geforce 1GB
                        http://www.gerakaina.lt/new/product_...2%28LP%29%2FV2
                        ir nauja maitinimo bloka už 120lt 550w su dviejų metų garantija nes senasis neištemps vga jau ventiliatoriaus papildomo netempia tai naujos vga tuo labiau.
                        Ramu turiu 1,5GB galiu dar 1Gb dadėt ir bus manau gerai kompas tikrai turėtu normaliai veikt geriau negu kad dabar.


                        Big things have small beginnings


                        There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                        Comment

                        • Abalys
                          Nope!

                          • 2010 07 20
                          • 1136

                          Autorius OpHiEll
                          Ne man dabar pigiau bus savo kompa truputi atnaujint, pastatyt korta už 260 lt nvidia geforce 1GB
                          http://www.gerakaina.lt/new/product_...2%28LP%29%2FV2
                          ir nauja maitinimo bloka už 120lt 550w su dviejų metų garantija nes senasis neištemps vga jau ventiliatoriaus papildomo netempia tai naujos vga tuo labiau.
                          Ramu turiu 1,5GB galiu dar 1Gb dadėt ir bus manau gerai kompas tikrai turėtu normaliai veikt geriau negu kad dabar.
                          Oj nedėk Geforce 220 GT...labai prasta...žiauriai prasta. Bus pinigai į balą. Ji yra 8500GT lygio...
                          Geriau pagalvok apie kokia 8600 arba 9600 serijos kortą, jeigu negali nusipirkti šiek tiek brangesnės 8800 arba 9800.(nekalbu apie 240/250 serijas. Jos dar tikrai per brangios.) Taip pat, tos kortos yra šiek tiek pigesnės.
                          Ir būtinai įsidek bent vieną GB ram. Nors ir jau 2GB šiais laikais yra maža...

                          Comment

                          • OpHiEll
                            Rimtas forumo narys

                            • 2009 11 29
                            • 123

                            Autorius Abalys
                            Oj nedėk Geforce 220 GT...labai prasta...žiauriai prasta. Bus pinigai į balą. Ji yra 8500GT lygio...
                            Geriau pagalvok apie kokia 8600 arba 9600 serijos kortą, jeigu negali nusipirkti šiek tiek brangesnės 8800 arba 9800.(nekalbu apie 240/250 serijas. Jos dar tikrai per brangios.) Taip pat, tos kortos yra šiek tiek pigesnės.
                            Ir būtinai įsidek bent vieną GB ram. Nors ir jau 2GB šiais laikais yra maža...
                            Šiaip tai ir nelabai brangiau už šita tik ant 50 lt galima ir ja isidėt,aš tau pritariu kad daikta geriau gera pirkt be to kainos skirtumas nedidelis;
                            http://www.bmsmegapolis.eu/lt/catalog/view/?id=51649
                            Kita ant 100lt jau brangesnė
                            http://www.bmsmegapolis.eu/lt/catalog/view/?id=51513


                            Big things have small beginnings


                            There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                            Comment

                            • After
                              As the psycho himself

                              • 2009 07 15
                              • 125

                              Sveiki visi,as noreciau pradet kurt amv,gal galetumet patart su kokiomis programomis pradet? Buciau dekingas

                              Comment

                              • Kastetas
                                regular everyday guy

                                • 2009 12 04
                                • 341

                                Autorius After
                                Sveiki visi,as noreciau pradet kurt amv,gal galetumet patart su kokiomis programomis pradet? Buciau dekingas
                                Sony vegas 9.0 pro

                                Comment

                                Working...