AMV: Klausimai ir Pagalba pradedantiesiems bei pažengusiems

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Squalleh
    .MØNSOON.



    • 2009 01 12
    • 1892

    TrXdorif, gal kazkas ijungta programoje? dar (nesu tikras, bet kartais buna) gali buti kad palikai Caps Lock ijungta kai dirbai programoje. Taip, as zinau kad keista, bet kai as dirbu su AE ir netycia ijungiu caps lock, jis nerodo preview >.> tad irgi gali patikrinti. o taip nezinau kuo galeciau padeti, kadangi Vegas'u nesinauduoju.

    Comment

    • TrXdorif
      Nuostabiai nepakartojamas

      • 2007 03 26
      • 61

      viska meginu xu*nia gaunas, kazkas nustatymuose cia tikriausiai ir yra, taciau neina niekaip atstatyt :> reiktu perrasyt, bet daug vargo su tuo vegas buna :]

      Comment

      • Whitex
        Rimtas forumo narys

        • 2008 07 09
        • 125

        Autorius TrXdorif
        viska meginu xu*nia gaunas, kazkas nustatymuose cia tikriausiai ir yra, taciau neina niekaip atstatyt :> reiktu perrasyt, bet daug vargo su tuo vegas buna :]
        Noredamas atstatyti vegas nustatymus, isjunk programa, paspausk ctrl ir shifta, bei laikydamas juos vel paleisk vegas(neatleisk ju iki kol pragrama pilnai uzsikraus). Uzsikrovus turetu taves paklausti ar nori atstatyti nustatymus, paspausi yes ir viskas.
        Tikiuosi pagelbejo.

        Comment

        • Gintexasx
          Naujokas
          • 2010 04 10
          • 0

          Kajp padaryt video kokybe geresne i ka daryt kad youtube neuzmestu notice ant klipa???

          Comment

          • Squalleh
            .MØNSOON.



            • 2009 01 12
            • 1892

            Gintexasx,
            1. kokybe padaryti geresne uz ta, kuri jau yra neimanoma. nebent tu noresi visa savo klipa kadras uz kadro perpiesti. vienintele iseitis situacijoje - pries pradedant kurti jau tureti geros kokybes video.
            2. logiskai ir praktiskai tu nieko negali padaryti kad youtube neidetu notice. maximum - komentare parasyti kad tai fan'u kuryba ir taip toliau. o jie jau patys spres veliau.

            Comment

            • shikigamijako
              Narys

              • 2010 05 31
              • 93

              Man iskilo viena tokia beda. Niekaip nepavyksta perkonvertuot anime seriju is MPEG-4 i avi. Naudojau kelias programas (SUPER © converter, Alltoavi, Zc video converter ir Any video converter) ir ne viena neperkonvertuoja... Viena serija uzima apie 400mb (vienos daugiau, kitos maziau...). Is visu 11 seriju pavyko sekmingai perkonvertuot tik 2. Toliau ne pro kur... Tai problema tame, kad kai perkonvertuoja, tai anime serijos laikas per pus sutrumpeja ir iki galo net neuzkrauna ir meta eror. Vaizdas skuba o garsas atsilieka. Praradau visiskai vilti perkonvertuoti kitas serijas... Gal galit kazkaip padet? Gal kokiu kitu geru konverteriu zinot?

              Comment

              • Zx-Shade
                digital existence



                • 2009 03 14
                • 725

                Spoileris:
                Autorius shikigamijako
                Man iskilo viena tokia beda. Niekaip nepavyksta perkonvertuot anime seriju is MPEG-4 i avi. Naudojau kelias programas (SUPER © converter, Alltoavi, Zc video converter ir Any video converter) ir ne viena neperkonvertuoja... Viena serija uzima apie 400mb (vienos daugiau, kitos maziau...). Is visu 11 seriju pavyko sekmingai perkonvertuot tik 2. Toliau ne pro kur... Tai problema tame, kad kai perkonvertuoja, tai anime serijos laikas per pus sutrumpeja ir iki galo net neuzkrauna ir meta eror. Vaizdas skuba o garsas atsilieka. Praradau visiskai vilti perkonvertuoti kitas serijas... Gal galit kazkaip padet? Gal kokiu kitu geru konverteriu zinot?

                Nemanau, kad cia konverteriu problema, kazkur jau esu girdejas sita nesamone, bet paciam niekad nebuvo. Jai del konverteriu, tai pamegink situos:
                Allok - LM
                Fornat Factory - Download
                Su sitais konverteriais man maziausiai buna problemu

                Comment

                • shikigamijako
                  Narys

                  • 2010 05 31
                  • 93

                  Zx-Shade aciu uz pagalba. Atsisiunciau antraji konverteri ir jau ismeginau su dviem anime serijom. Tu kuriu anksciau nesukonvertavo kiti konverteriai sis viska be problemu.

                  Comment

                  • OpHiEll
                    Rimtas forumo narys

                    • 2009 11 29
                    • 123

                    Autorius amidau
                    Tai aš šitaip atsikratau sub'ų ir garso takelio
                    Turi aumeni atsikratai subtitrais ,nes man reikia poros anime seriju iškuriu noriu iškarpyt vaizdelius bet nerandu butent tu seriju be subtitru, tiksliau radau pora bet jos nevelnio nesisiunčia. Žinau kad galima išdidint vaizda bet tada matisis vien tik snukiai nu gal ir perdedu kad vien tik snukiai, bet nenoriu taip vaizdo išdidint gal yra kur galima butu atsisiust raw arba english dub be subu.Jeigu koks torent finder tai nelabai tiks jau išbandžiau...


                    Big things have small beginnings


                    There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                    Comment

                    • shikigamijako
                      Narys

                      • 2010 05 31
                      • 93

                      Autorius OpHiEll
                      Turi aumeni atsikratai subtitrais ,nes man reikia poros anime seriju iškuriu noriu iškarpyt vaizdelius bet nerandu butent tu seriju be subtitru, tiksliau radau pora bet jos nevelnio nesisiunčia. Žinau kad galima išdidint vaizda bet tada matisis vien tik snukiai nu gal ir perdedu kad vien tik snukiai, bet nenoriu taip vaizdo išdidint gal yra kur galima butu atsisiust raw arba english dub be subu.Jeigu koks torent finder tai nelabai tiks jau išbandžiau...
                      Aš nežinau ar čia tau į tema, bet man kai reikia kažko be sub ir dar geros kokybės, tai ieškausi mkv formatu ar šiaip kokiu nors, kurio dažniausiai kūrimo programos nepaleidžia. Tada perkonvertuoji su konverteriu ir subai dingsta. Bent jau aš taip darau (kartais, nes konvertavimas knisa...). Ir nežinau ar čia tau padėjau, bet bent jau pasakiau. O jei jau žinai šį būdą, tai tada atsiprašau, kad kartojuosi.

                      Comment

                      • OpHiEll
                        Rimtas forumo narys

                        • 2009 11 29
                        • 123

                        Autorius shikigamijako
                        Aš nežinau ar čia tau į tema, bet man kai reikia kažko be sub ir dar geros kokybės, tai ieškausi mkv formatu ar šiaip kokiu nors, kurio dažniausiai kūrimo programos nepaleidžia. Tada perkonvertuoji su konverteriu ir subai dingsta. Bent jau aš taip darau (kartais, nes konvertavimas knisa...). Ir nežinau ar čia tau padėjau, bet bent jau pasakiau. O jei jau žinai šį būdą, tai tada atsiprašau, kad kartojuosi.
                        Ne taip dar nebandžiau nes pastoviai naudoju avi arba neseniai dar išbandžiau mp4 formata irgi tinka, gal ir rasiu mkv nors nežinau teks matyt paimt su subais ir tesiog išdidint vaizda ir tiek o šiaip ačiu už patarima gal kada ir išbandisiu taip jei jau labai reikės.


                        Big things have small beginnings


                        There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                        Comment

                        • Kastetas
                          regular everyday guy

                          • 2009 12 04
                          • 341

                          Jo va turiu problema pasiemiau anime is mkv formato pakeiciau i avi kad leistu sony vegas koreguoti bet man kasko rodo juoda ekrana... ir tik garso takeli. Galit padet?
                          +shikigamijako kokia programa naudoji? nes as kai naudojau "Any Video Converter" man subu neistryne.

                          Comment

                          • shikigamijako
                            Narys

                            • 2010 05 31
                            • 93

                            Kastetas aš naudojau FormatFactory, Zc video converter, Super video converter. Čia man rodos nuo subtitrų priklauso ar jie nusiims ar ne. Aš šituose reikaluose truputėli nenusimanau... Lyg ir girdėjau, kad reikia, jog subtitrai būtų soft ar tai kažkas panašaus.
                            O su tuo juodu ekranu ir man taip buvo. Bet kame esmė, taip ir nesupratau bajerio, nes ant vieno kompo rodo taip vaidą normaliai, o ant kito tik garsą paleidžia... Man ir būtų įdomu sužinoti nuo ko čia.

                            Comment

                            • Kastetas
                              regular everyday guy

                              • 2009 12 04
                              • 341

                              Autorius shikigamijako
                              Kastetas aš naudojau FormatFactory, Zc video converter, Super video converter. Čia man rodos nuo subtitrų priklauso ar jie nusiims ar ne. Aš šituose reikaluose truputėli nenusimanau... Lyg ir girdėjau, kad reikia, jog subtitrai būtų soft ar tai kažkas panašaus.
                              O su tuo juodu ekranu ir man taip buvo. Bet kame esmė, taip ir nesupratau bajerio, nes ant vieno kompo rodo taip vaidą normaliai, o ant kito tik garsą paleidžia... Man ir būtų įdomu sužinoti nuo ko čia.
                              aisku aciu uz info tikekimes susitvarkys tas juodas ekranas

                              Comment

                              • OpHiEll
                                Rimtas forumo narys

                                • 2009 11 29
                                • 123

                                Na va buvo problema subtitrai bet isprendžiau, tai dabar problema pats kompas nes tokio karščio neištveria ir pradeda man lagint kai tik amv kuriu,maniau išpresiu problema idėjas papildoma ventiliatoriu bet dėja, nes yra energijos trukumas ventiliatorius vos sukasi teks statyt maitinimo bloka galingesni ,kad priverst veikt papildoma šaldimo sistema iki to laiko amv kurima teks nutraukti


                                Big things have small beginnings


                                There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                                Comment

                                Working...