AMV: Klausimai ir Pagalba pradedantiesiems bei pažengusiems

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Reshef
    Bitter sweet

    • 2008 10 03
    • 307

    Autorius usakou
    man nesiseka su AMV kurimu,nes neturiu normaliu programu,nznau kur rast ir neturiu kantrybes kurti
    Reik zinot ka nori kurt ir turet tam noro bei aisku kazkiek sugebejimu, bet honestly, jei rimtai neturi kantrybes tai nekurk, nes per few hours sukurtu amv pilna.

    Comment

    • Moon
      Forumo ligonis


      • 2007 04 25
      • 583

      Zodziu yra tokia istorija. Kadangi nejo su Vegas kurt asf formatu, nes labai lagino, o vdub nepripazino isvis, tai su vegas uncompresinau scenas. ir neatkreipiau demesio i tai kad serijos buvo 640x480, o as jas padariau 720x480. aisku serijas istryniau nes reikejo labai daug vietos ir dbr kai noriu renderint kad ir kokia rezoliucija nustatau atsiranda papildomi juodi remai is sonu (nzn kaip jie vadinami). Ar imanoma ka nors pakeist Vegas render nustatymuose del ju?
      P.S vdub filtru nesiulyti >.>

      Comment

      • Olasas
        back forever

        • 2009 02 27
        • 273

        Reikia FMA:Brotherhood RAW'ų. Help!!

        Spoileris:

        Comment

        • aKi
          Ruduo.

          • 2007 10 24
          • 289

          Autorius Olasas
          Reikia FMA:Brotherhood RAW'ų. Help!!
          http://www.nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=90502

          Comment

          • IscarioT
            Naujokas
            • 2008 12 28
            • 26

            Sveiki, iškilo problema, kai keliu AVI formato video į Sony Vegas 9, Įsikele tik garsas, ar gali turėti tam reikšmės, kad mano Windows'ai 7? Padėkit
            Mano AMV

            Comment

            • Alex Sugar
              don't worry, be happy ;)

              • 2009 02 23
              • 466

              Autorius IscarioT
              Sveiki, iškilo problema, kai keliu AVI formato video į Sony Vegas 9, Įsikele tik garsas, ar gali turėti tam reikšmės, kad mano Windows'ai 7? Padėkit
              Ne, tiesiog pakeisk to failo formata, gali bandyt keist i ta pati avi formata
              Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
              Everything is awesome!

              Comment

              • aKi
                Ruduo.

                • 2007 10 24
                • 289

                Autorius IscarioT
                Sveiki, iškilo problema, kai keliu AVI formato video į Sony Vegas 9, Įsikele tik garsas, ar gali turėti tam reikšmės, kad mano Windows'ai 7? Padėkit
                Tiesiog neturi reikalingo garso kodeko. Su gspot pažiūrėk kokį tas video naudoja ir atsisiųsk.

                Comment

                • IscarioT
                  Naujokas
                  • 2008 12 28
                  • 26

                  Aciu
                  Mano AMV

                  Comment

                  • Moon
                    Forumo ligonis


                    • 2007 04 25
                    • 583

                    Gal kas zino kaip sumazint fps skaiciu, bandziau su tc-GUI bet vis kazkokios problemos...

                    Comment

                    • aKi
                      Ruduo.

                      • 2007 10 24
                      • 289

                      Perrenderink video su kokiu FormatFactory ar tuo pačiu Vegas, jei turi. Juk duoda renderio nustatymuose pasirinkt fps.

                      Comment

                      • Moon
                        Forumo ligonis


                        • 2007 04 25
                        • 583

                        fenks padejo, kazkaip niekad apie tai nepagalvojau >.>

                        Comment

                        • Insanity
                          Alter Ego

                          • 2010 01 31
                          • 122

                          Autorius Whitex
                          Abi labai panasios, jei ne identiskos. Pagrindiniai skirtumai butu:
                          Vegas. Stabilumas ir galimybe atlikti visa darba vienoje programoje.
                          Adobes. galimybe tiesiogiai pasitelkti i pagalba photoshopa, darbas su kaukemis(mask).
                          Taip, kad rinkis ta kuri labiau tau patinka, nes is esmes su abejom gali sukurt ta pati.
                          Aš net nelyginčiau, nes
                          Vegas - naudojiesi sukurtomis/apribotomis galimybėmis (nors jų yra tikrai daug)
                          Premiere - Tu pats kuri visas galimybes...


                          P.s. gaila neradau seno premiere video, ten reklama parodanti dalį premiere galimybių. Rodo važiuojantį automobilį skardžiu, naktį, lyja. Rodo mašina iš labai arti ir ji staigiai sustoja, išzoomina, ir rodo sustojusią mašiną prie kelio pabaigos (lyg sugriuvęs kelias ar kažkas tokio)... O paskui rodo kaip ištikrųjų filmuota buvo, mašina važiuoja saulėtą diena, dykumose ir sustoje vidurį kelio... jei rasiu įdėsiu video...

                          Comment

                          • Mikan
                            Light Yagami is a psycho
                            • 2009 11 26
                            • 44

                            Gal kas galit pasakyt kaip nuo video ,jau atsiusto su subais kaip nors subus nuiimt ?

                            Comment

                            • Squalleh
                              .MØNSOON.



                              • 2009 01 12
                              • 1892

                              Mikan, jeigu video mkv formato, tai karpymo programa sub'us net nepastebes.
                              Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2010-02-07, 14:01.

                              Comment

                              • TrXdorif
                                Nuostabiai nepakartojamas

                                • 2007 03 26
                                • 61

                                Man tapati problemėlė kaip ir Mikan, žioplas aš ar ką, bet su format factory soft subų neina nuimt ! jei nesunku kasnors quick paaiškinimą ymeskit kaip "nuplėšt" išvis tuos soft subus nuo video

                                Comment

                                Working...